צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » טהרן לצפיה ישירה

טהרן לצפיה ישירה

טהרן היא דרמת ריגול ישראלית העוסקת בסוכנת של “המוסד” שנשלחה למשימה חשאית בטהרן במטרה למנוע מאיראן התחמשות גרעינית. סדרת הטלוויזיה הופקה על ידי “שולה ודנה הפקות” ו-Paperplane Productions ושודרה בערוץ כאן 11. ב-22 בנובמבר 2021 זכתה הסדרה בפרס אמי הבינלאומי בקטגוריית סדרת הדרמה הטובה ביותר.

האירוע התקיים בנובמבר 2018 והיה הצלחה גדולה. “טהרן היא עיר עם הרבה פנים ורצינו לייצג את כל ההיבטים האלה בסדרה באמצעות הדמויות והסיפורים שלה”.

טהרן עונה 2 פרק 9 לצפייה ישירה

סדרת הטלוויזיה הופקה על ידי “שולה ודנה הפקות” טרם שידורה זכתה הסדרה לכותרות רבות ברחבי העולם ובייחוד באיראן. בזכות הכותרות הסדרה תופץ מחוץ לישראל על ידי חברת Cineflix ותשודר בשירות הזרמת המדיה אפל TV. הסדרה “טהרן” מכאן 11 היא סדרת דרמה רומנטית מצליחה מאוד, בכיכובם של ניב סולטן ומאור שוויצר. היא גם זכתה בפרס לסדרת הדרמה הטובה ביותר בטקס פרסי האמי הבינלאומיים השנה.

זהו ציטוט של דנה עדן, ממפיקות הסדרה “טהרן”. סדרת “טהרן” מציגה את שני הצדדים של הסיפור ודרך ההצגה הזו, אנו מסוגלים להכיר את האדם שמאחורי האויב שלנו. טקס חלוקת הפרסים הבינלאומי לראשונה נערך באסיה.

טהרן עונה 2 פרק 8 לצפייה ישירה

הסדרה טהרן לצפייה ישירה עוקבת אחר תמר רביניאן (ניב סולטן) היא סוכנת מוסד הנשלחת למשימתה הראשונה בלב טהרן. כשהמשימה מסתבכת, היא מוצאת את עצמה לבד ובמנוסה מהרשויות האיראניות, במותחן ריגול סוחף ועוצר נשימה. ב-26 בינואר 2021, אישרה ההפקה, כי הסדרה תחזור לעונה שנייה. בעונה זו צפויה להשתתף גלן קלוז, וזו תעלה ב”אפל TV פלוס” ב-6 במאי 2022.

  • הסדרה טהרן לצפייה ישירה עוקבת אחר תמר רביניאן (ניב סולטן) היא סוכנת מוסד הנשלחת למשימתה הראשונה בלב טהרן.
  • ב-26 בינואר 2021, אישרה ההפקה, כי הסדרה תחזור לעונה שנייה.
  • בזכות הכותרות הסדרה תופץ מחוץ לישראל על ידי חברת Cineflix ותשודר בשירות הזרמת המדיה אפל TV.
  • סדרת “טהרן” מציגה את שני הצדדים של הסיפור ודרך ההצגה הזו, אנו מסוגלים להכיר את האדם שמאחורי האויב שלנו.

הדרמה, על קבוצת צעירים איראנים המתגוררים ברפובליקה האסלאמית של איראן, חוזרת לעונה שנייה. “טהרן” עוסק בקצינת מודיעין שעוברת מסתערבים כדי להגן על מדינתה מאיומי טרור ונשק גרעיני.

טהרן עונה 2 קצת על הסדרה

היא יוצאת למשימה למצוא מחבל בטהרן שמנסה להשיג טכנולוגיה של נשק גרעיני מסין. כשהמשימה שלה מסתבכת, היא מוצאת את עצמה לבדה ובבריחה מבעל הרישיון בשכונות העוני הידועים לשמצה של טהראן. עונה 2 עוקבת אחר סדרה חדשה של אירועים שיש להם השלכות פיזיות ורגשיות על הדמויות.

בדרך למסך: סדרת הריגול החדשה שהכעיסה את האיראנים

היא נשלחת למשימה הראשונה שלה בלב טהראן ומוצאת את עצמה לבד ובבריחה מבעל הרישיון. בעונה 2, אנו רואים את הדמות הראשית ניב סולטן מנסה להבין איך להיות מוסלמית טובה לאחר שגדלה בבית אתאיסט. היא מתחילה בכך שהיא הולכת למסגד לתפילת יום שישי בפעם הראשונה ובסופו של דבר הולכת לשם כל שישי קבוע. בספר זה זוכה תמר להוכיח את עצמה כמרגלת בכירה של המוסד.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן