צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » חמישים גוונים של שחרור הסרט המלא

חמישים גוונים של שחרור הסרט המלא

כמו כן, התברר שאליזבת מורגן סיפרה למשטרה כי היא נוצלה מינית על ידי הייד ונסחטה תוך איום שייפרסם את התמונות. שמחפשים מידע מקצועי, אוכל, סרטים, דילים, קופונים, חופשות, נותני שירות במנוע החיפוש בול, תוכלו ליהנות ממבצעים, הנחות ומקבלת מידע ממוקד זהו מנוע ישראלי שבא לעשות שינוי.

תמיד תוכלו לנסות גם בחיפושים הקשורים, שאולי יעזרו לכם למצוא מידע נוסף תחת המונח חמישים גוונים של שחרור הסרט המלא. במהלך טיסת עסקים של כריסטיאן, ג’ק חוטף את אחותו של כריסטיאן ממשפחתו המאמצת, מיה, תוך שהוא דורש כופר מאנה.

חמישים גוונים של אופל (

הייד מורה לאנה לזרוק את הטלפון שלה אבל היא מרמה אותו בכך שהיא לוקחת את הטלפון של מנהל הבנק במקומו ומפילה אותו לפח, והטלפון שלה נשאר אצלה מה שאמאפשר לכריסטיאן לאכן את מקומה. אנסטסיה מעמידה פנים שהיא חולה והיא חוזרת הביתה – כדי לברוח משומר הראש שלה – סוייר. צפייה ישירה בסרטים חדשים, כל הסרטים לצפייה ישירה במקום אחד ישירות באתר ללא הורדה למחשב.

  • הוא יוצא מהבית ומשתכר עם אלינה, חברת משפחתו המאמצת והאישה עמה שכב בעבר, שאף עזרה לו להתפתח מינית וללמוד על מהלכים מיניים.
  • על ידי הצגתו לעולם ה-BDSM, אלנה עזרה לכריסטיאן ללמוד להשתלט על חייו.
  • זהו גם סוף השבוע של יום ההולדת של אנה, וכריסטיאן מפתיע אותה עם כל משפחתה וחבריה בארוחת ערב.
  • כריסטיאן כועס כשמגלה שאנה שמרה על שם הנעורים שלה בעבודה.
  • כאשר הוא מוסר את הכסף, הייד מנסה להרוג את אנה מתוך נקמה על איבוד עבודתו, וחובט בראשה, מה שגורם לאליזבת להרגיש אשמה על היותה מעורבת והיא מתווכחת עם הייד.
  • הוא נותן לה צמיד קמיעות כשהקמיעות מייצגים את כל הההפתעות הראשונות שלהם כולל גביע גלידה כדי לייצג את מערכת היחסים ה”וניל” (רגיל) שלהם.
  • אליוט וקייט התחתנו ויש להם ילדה בת חודשיים בשם אווה.

כשאנה מתחילה לאבד את ההכרה היא שומעת את כריסטיאן קורא בשמה. אנה מתרגזת כשהיא מגלה הודעת טקסט בטלפון של כריסטיאן מאהובתו לשעבר אלנה לינקולן, האישה שפיתתה אותו כשהיה בן חמש עשרה והכירה לו את אורח החיים של ה-BDSM. ההודעה מציינת שהם נפגשו למשקה ושהוא יהיה אבא נפלא.

גוונים של שחרור

הוא חוזר מוקדם למחרת בבוקר שיכור, והוא מעלה טענה שאנה תעדיף את הילד על פניו. בזמן שכריסטיאן נמצא בנסיעת עסקים בניו יורק, אנסטסיה יוצאת לשתות עם חברתה הוותיקה קייט קוואנה, והיא עושה את זה בניגוד לרצונו של כריסטיאן. כשהיא חוזרת הביתה, היא מגלה שהבוס שלה לשעבר, ג’ק הייד, שפוטר בשל ניסיון לתקוף אותה מינית, נתפס על ידי צוות האבטחה. שבעה חודשים לאחר מכן לאנה וכריסטיאן יש בן בשם תיאודור ריימונד גריי, המכונה טדי.

שנתיים לאחר מכן אנה נמצאת בחודש השישי להריונה עם ילדם השני, והם מצפים לבת הם מחליטים לקרוא לה פיבי גריי. אליוט וקייט התחתנו ויש להם ילדה בת חודשיים בשם אווה.

חמישים גוונים של שחרור (

לאחר התנגדות מסוימת, אנה מתרצה ומשנה את שמה בעבודה לגריי לאחר שהבינה כמה זה חשוב לכריסטיאן. כמתנת חתונה מאוחרת, כריסטיאן נותן את הוצאת הספרים סיאטל לאנה, ומתכנן לשנות את שמה להוצאת גריי. אנה מתעוררת לאחר שלושה ימים בבית החולים עם כריסטיאן לצדה. למרות שהוא כועס על הפזיזות של אנה ועדיין חרד מאבהות, הוא מבין עד כמה התינוק שלהם חשוב לה, והם מתפייסים.

גוונים של שחרור טריילר סרט

כריסטיאן מקצר את נסיעת העסקים שלו בניו יורק וחוזר לסיאטל בשל כעסו על אנה שהפרה את הבטחתה שלא לצאת מהבית. בסופו של דבר, השניים מתווכחים ואנה פוגעת בו בשל היותו שולט ורכושני יתר על המידה, היא דורשת יותר חופש וגישה לחבריה.

חמישים גוונים של שחרור

כריסטיאן מספר לאנה שלאחר שנודע לו על הרומן, אריק הכה קשות את אלנה והם התגרשו. למרות הדחיפות של כריסטיאן, אלנה סירבה להגיש כתב אישום נגד אריק מתוך תחושת אשמה על הפרשה. כריסטיאן נקם בכך שרכש את חברת העצים של אריק לינקולן כדי למכור אותה.

חמישים גוונים של אפור (

זמן קצר לאחר מכן, כריסטיאן מפתיע אותה בטיול לאספן, עם קייט, אליוט, מיה ואחיה של קייט, איתן. בזמן שהוא שם, אליוט מציע לקייט נישואים והיא נעתרת.

חמישים גוונים של שחרור הוא רומן רומנטי ארוטי מאת הסופרת הבריטית א ל ג’יימס זהו הספר השלישי והאחרון בטרילוגיית חמישים גוונים. אביה החורג של אנה, ריי, שרוי בתרדמת רפואית לאחר תאונת דרכים. כשהוא מתעורר כמה ימים לאחר מכן, אנה וכריסטיאן מעבירים אותו לסיאטל כדי להתאושש. זהו גם סוף השבוע של יום ההולדת של אנה, וכריסטיאן מפתיע אותה עם כל משפחתה וחבריה בארוחת ערב.

אנה מצליחה לשחרר כסף רב מהבנק באישורו של כריסטיאן אך מבלי לספר לו את הסיבה, ומגיעה למקום החטיפה. בסוף הסרט נראה כיצד השניים מגדלים יחד את התינוק, טדי, בעוד אנה בהריון נוסף.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן