צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » חליפות סדרה

חליפות סדרה

ובלעדי הצליל הנהדר והבלתי אפשרי של שפתן, לא הייתי מסתובב בבית וממלמל “רינגדה פוליסן”, שפירושו “קרא למשטרה”, או – לך תדע – אולי “תביא שניים חלב מהמכולת”. כאילו שהמצב לא יכול להיות גרוע יותר, פרווין מגלה כשהיא פורצת למחשב של חוסאם שמתוכנן פיגוע ענק בשוודיה.

בהצבעת השותפים הוא מוצא את עצמו מחוץ לפירמה, וג’סיקה חוזרת לעמדת שותפה מנהלת. אם אתם מחפשים מוזרות, ייחודיות, והומור בקומדיה הרומנטית, אז הסדרה הזו ממש בשבילכם.

פרק 1 –      הורדה    צפייה ישירה    עוד צפייה

פיתוח הסדרה החל ברשת USA תחת השם “A Legal Mind”, באפריל 2010. במאי הרשת נתנה אישור לפיילוט עבור תסריט שנכתב על ידי אהרון קורש.

לבסוף בעזרתו של מייק רוברט מצטרף כשותף שם ל”ספקטר ליט”. הסדרה עוסקת בפירמת עורכי דין בשם “פירסון הארדמן” שנמצאת בעיר ניו יורק. לואיס מתאהב במעצבת פנים שבאה למשרדו לפרויקט קטן, ומחפש דרכים יצירתיות כדי להיות במחיצתה. לבסוף לואיס מגלה לה את אהבתו אליה והיא מציעה לו קשר פתוח מאחר שיש עוד גבר בתמונה שאיתו היא נכנסת להיריון.

עונה 5[עריכת קוד מקור עריכה]

לואיס מתמודד עם חזרתה של שילה לניו יורק לאחר שהתארסה ולא מוכן לותר עליה. לאחר שהיא מבקשת לשכב איתו, לואיס מגיש תביעה נגד ארוסה של שילה שנגמרת בוויתורו של לואיס למרות ניצחונו בתיק בעקבות בקשתה של שילה. שילה מבינה כי לואיס הוא גבר חייה, נפרדת מארוסה וחוזרת להיות בת הזוג של לואיס. אביה של רייצ’ל רוברט מגלה ששותפיו בוגדים בו בעיניין המיזוג ולא מיידעים אותו על המהלך.

  • צופה ישראלי שיש לו חשבון עם השוודים ייהנה מהסדרה, לא רק מהסיפור המותח והטוב.
  • הארווי, שלאחרונה הפך לשותף בכיר בפירמה, תר אחר עורך דין בוגר הרווארד שיעבוד איתו, כחלק ממדיניות הפירמה.
  • לאחר שטרבור עוזב את המדינה, מייק מתחיל לצאת עם האקסית שלו, ג’ני.
  • ובלעדי הצליל הנהדר והבלתי אפשרי של שפתן, לא הייתי מסתובב בבית וממלמל “רינגדה פוליסן”, שפירושו “קרא למשטרה”, או – לך תדע – אולי “תביא שניים חלב מהמכולת”.

פטימה, שמזדהה בשם אווה, אומרת לה שתעזור לה להיחלץ מסוריה – אך פרווין חייבת לספק להם מידע חיוני קודם. בעוד שבני אדם נלחמו בקרב יד ביד מאז שחר ההיסטוריה האנושית, ניתן לראות את העדויות המוקדמות ביותר לכל סוג של איגרוף בגילופים שומריים מהאלפים ה-3 וה-2 לפנה”ס. כשתתחילו לראות את הסדרה, אתם בטח תחשבו שזאת תהיה סדרת “טראש”.

דבר על חליפות בפורום

לואיס ליט (ריק הופמן), יריבו הקנאי של הארווי, שותף זוטר בפירמה והממונה הישיר של מתמחי השנה הראשונה, חושד במייק. בינתיים, מייק מפסיק את חברותו עם טרבור, אף על פי שהפסיק לסחור בסמים.

צוות השחקנים[עריכת קוד מקור עריכה]

אם יש משהו רחמן בנגיף הקורונה, איזו תכונה שזמן רב אחרי שימוגר בכל זאת יזכרו לו לטובה, הרי שזו העובדה שחיכה בסבלנות ולא בא לעולם הזה לפני שנטפליקס נולד. משתבחת מעונה לעונה, וזה רק מראה כמה סדרה איכותית היא.

חליפות סדרה

קטרינה הופכת לשותפה בכירה ולוקחת לה את בריאן כעורך דין זוטר, היא ובריאן מתחילים להתקרב, ובריאן מחליט לעזוב את החברה. לואיס ושילה מנסים להביא ילדים, אך לואיס צריך לוותר בשביל זה על אמבטיית הבוץ שלו.

“קראו לי זונה ואיחלו לי למות”: כוכבי “חליפות” חושפים את הצד האפל של המעריצים

הדרמה מתארת את סיפורו של אדם באגף הנידונים למוות. הדמות הראשית היא של תובע בחטיבת עבירות האלימות, הטוב ביותר בארץ, למעשה. אגרוף חובבים הוא ספורט אולימפי ומשחקי חבר העמים והוא מרכיב סטנדרטי ברוב המשחקים הבינלאומיים – יש לו גם אליפויות עולם משלו. איגרוף מפוקח על ידי שופט על פני סדרה של אינטרוולים של דקה עד שלוש הנקראות “סיבובים”.

רייצ’ל עוסקת בפרויקט התנדבותי אודות לאונרד ביילי, אסיר חף מפשע שמרצה כבר 12 שנים ונידון למוות. בישראל, הסדרה שודרה בערוץ yes Drama וב-HOT VOD, ושם הסדרה לא תורגם לעברית בשל[דרוש מקור] כפל המשמעויות שלו (חליפות/תביעות).

קופת החולים המובילה מציגה: השירותים שיהפכו את החיים שלכם לקלים יותר

באותה עונה מתנהלת חקירה ולבסוף תביעה אחר מייק בגלל היותו מתחזה. הארווי מתחיל לקבל התקפי חרדה מהסיבה שדונה עוזבת אותו ועוברת ללואיס, בעקבות זאת הארווי נפגש עם פסיכיאטרית.

היא עוקבת אחרי קבוצה של מתמחים בחברה גדולה ומראה מה הם צריכים לעבור כדי לטפס לצמרת התאגיד. “מה שאני אוהבת בה זה שעד כמה שהיא זו שאחראית על העניינים בסביבה הגברית הזו, היא לא משתמשת בנשיות שלה לרעה”.

חליפות

הסדרה חודשה לעונה שנייה בת 16 פרקים ב-11 באוגוסט 2011. ב-12 באוקטובר 2012 חודשה העונה לעונה שלישית בת 16 פרקים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן