צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » חיבור פשוט

חיבור פשוט

בעוד היא חומקת מהמשטרה, מתקבלת ההודעה שבקשתה לאמץ ילדה התקבלה.

לאחר שבנו מותקף באכזריות מחוץ למועדון לילה רופא מנתח נוטל את החוק לידיו ויוצא לנקום בתוקפים. ‏פרופילאי של ה-FBI שמנסה ללכוד את גנב האומנות המבוקש ביותר בעולם נאלץ לחבור אליו בניסיון לתפוס נוכלת חמקמקה וערמומית שנמצאת תמיד צעד אחד לפניו.

הנחיית קבוצות

פרנק מבין כי השופט יבחר להעביר את מרי לחסותה של אמו, ונאלץ להסכים לעסקת טיעון. מרי תעבור למשפחה אומנת (ולא לידי אוולין) שתגור לידו ותלמד בבית ספר טוב למחוננים. אחרי מספר שבועות, פרנק מגלה כי אוולין עקפה את ההסכם, ובעצם מחליטה על חינוכה של מרי בעקיפין. פרנק מגלה לאוולין כי דיאן פתרה את הבעיה המתמטית שעבדה עליה.

אוולין מאמינה כי מתת אינטלקטואלי שכזה, מחייב מחויבות מוחלטת ללימודים. היא טוענת כי פרנק פוגע למעשה במרי כיוון שמונע ממנה להגשים את הפוטנציאל שלה. שתי דמויות חשובות נוספות בחייהם היא שכנתם רוברטה, שעוזרת בגידול הילדה ובוני המורה של מרי, שמגלה את כישרונה יוצא הדופן. נמצא מכנה משותף למכנה שקיבלנו (10) ולמכנה שנותר 3.

חיבור והבעה/חיבור פשוט/פסקת פתיחה

הוא מאמין כי דיאן השאירה לו את מרי, על מנת שיאפשר לה לחוות ילדות רגילה, להתחבר לילדים אחרים ולהנות. אימו המזדקנת אוולין (לינדזי דאנקן) מאיימת להפריד ממנו את הילדה ומגישה תביעה לקבל אפטרופוסות על מרי.

  • אין חומרים המוגנים בזכויות יוצרים שמאוחסנים על שרתינו.
  • עיבוד אנימציה פרוע להיסטוריה של המהפכה האמריקאית.
  • לאחר שבנו מותקף באכזריות מחוץ למועדון לילה רופא מנתח נוטל את החוק לידיו ויוצא לנקום בתוקפים.
  • המשחק מתאים לעבודה עם מגוון אוכלוסיות יעד החל מגיל 5 ועד 120.
  • כאשר יצורים מפלצתיים בשם ‘הסטיות’ שבים לכדור הארץ, הנצחיים נאלצים להתאחד על מנת להגן על האנושות פעם נוספת.
  • אין לו עניין רב בהופעתו החיצונית או בחייו האישיים.

אין לו עניין רב בהופעתו החיצונית או בחייו האישיים. לרגל עבודתו הוא יוצא לארוחת ערב עם לקוח חשוב מיפן ונאלץ להביא בת זוג…. בסרטון השני מקרים דומים לסרטון הראשון, כך שמי שרוצה יכול לצפות רק בסרטון הראשון (או רק בסרטון השני).

כתיבת תגובה לבטל

כשמורה חדשה מגיעה לכיתה של מרי היא מגלה מהר מאוד את מה שפרנק ידע תמיד, מרי ילדה מחוננת עם כישרון יוצא דופן למתמטיקה. פרנק, מתוך אמונה שמקומה של מרי הוא עם בני גילה ולא מול הספרים, נחוש בדעתו להעניק לה חיים רגילים ולא לשנות את מסלול חייה. אך כשסבתה של מרי מגיעה לעיר, משוכנעת שעל מרי למצות את הפוטנציאל הטמון בה עד תומו. המשחק חיבור פשוט הוא אמצעי ייחודי ליצירת חיבור עם הילדים ועם המתבגרים ( SEL), וכלי עבודה למטפלים, מאמנים וארגונים.

עלות המשחק ‘חיבור פשוט’ –

פתרון
כאשר יש לנו 3 מכנים נמצא מכנה משותף ל 2 מכנים (ולא חשוב איזה שני מכנים, מה שנוח לנו). בעיירת קטנה ליד טמפה, פלורידה חי פרנק אדלר (כריס אוונס). פרנק הוא רווק שמגדל ילדת פלא, אחייניתו מרי אדלר (מקנה גרייס).

חיבור והבעה/חיבור פשוט

הרצון שלי להעניק בטחון וכלים לכל אחד ואחת להמריא עם היעדים שלהם ושלהן הכי גבוה שאפשר! חיבור פשוט (באנגלית; Gifted) הוא סרט קולנוע מארצות הברית מסוגת דרמה שביים מארק ווב ויצא לאקרנים ב-12 באפריל 2017. חוברת ההדרכה המלווה את המשחק כוללת הנחיות והצעות למגוון פעילויות עבור משפחות, חברים ועמיתים, ויכולה לשמש אתכם בחדר הטיפולים ובסדנאות קבוצתיות. בעתיד הרחוק מספר רב של דמויות מתמודדת עם בדידות, מוות ומשמעות החיים, במקביל לניהול מירוץ נגד הזמן כדי למנוע קטסטרופה אדירה.

דפים בולטים יסודי

היא מפעילה לחץ עצום על דיאן, כשהיא למעשה מנסה להגשים את חלומה דרכה. דיאן אמנם אהבה לעסוק במתמטיקה, אך גם רצתה לחוות חיים אחרים מלבד מתמטיקה. היא הקדישה את זמנה לפתור את משוואות נאוויה-סטוקס, אך התאבדה לפני שהצליחה.

ג’ורג’ וושינגטון חובר לידידו חובב הבירה סמואל אדמס כדי להילחם בבריטים – ומפגין מיומנות מפתיעה במסור חשמלי. עיבוד אנימציה פרוע להיסטוריה של המהפכה האמריקאית. מאמר מכיל כ-20 פסקאות אשר סובבות סביב שאלת מחקר.

לומדים מתמטיקה

מרי בת ה-7 אולי נראית רגילה לחלוטין – מלאת חיים, שמחה ושובבה. אך היא גרה בעיירת חוף ציורית בפלורידה עם דוד שלה, פרנק, רווק צעיר שאוהב אותה ואת החיים שהשניים בנו לעצמם.

תרגילים עם מכנה משותף פשוט

פרנק היה מרצה נחשב בפילוסופיה לפני שקיבל על עצמו את גידולה של מרי. המשחק מתאים להורים למתבגרים ולמתבגרות, נשות ואנשי מקצוע מתחומי החינוך, הטיפול, האימון, ההדרכה והנחיית קבוצות.

המשחק מכיל 4 קוביות שבאמצעותן ניתן לעצור ולהתבונן על החיים, לשאול שאלות, לחקור תהליכי חשיבה ולהכיר לעומק זה את זו – וגם את עצמנו. המשחק מכיל 4 קוביות שבאמצעותן ניתן לעצור ולהתבונן על החיים, לשאול שאלות, לחקור תהליכי חשיבה ולהכיר לעומק זה את זו – וגם את עצמנו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן