צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
דף הבית » מאמרים » חיבור פשוט הסרט המלא

חיבור פשוט הסרט המלא

בעיירת קטנה ליד טמפה, פלורידה חי פרנק אדלר (כריס אוונס). פרנק הוא רווק שמגדל ילדת פלא, אחייניתו מרי אדלר (מקנה גרייס). דיאן אדלר, אמה של מרי, הביאה אותה לפרנק לפני שהתאבדה.

לאחר שבנו מותקף באכזריות מחוץ למועדון לילה רופא מנתח נוטל את החוק לידיו ויוצא לנקום בתוקפים. ‏פרופילאי של ה-FBI שמנסה ללכוד את גנב האומנות המבוקש ביותר בעולם נאלץ לחבור אליו בניסיון לתפוס נוכלת חמקמקה וערמומית שנמצאת תמיד צעד אחד לפניו. קבוצת גיבורים מגלקסיה מרוחקת, ה’נצחיים’, אשר הגנו על כדור הארץ משחר האנושות.

חיבור פשוט הסרט המלא בדרייב

על מנת להציל את הסביבה, מנצחת מקהלה שקטה למראה, פוגעת באספקת החשמל של מפעל מזהם באיסלנד. בעוד היא חומקת מהמשטרה, מתקבלת ההודעה שבקשתה לאמץ ילדה התקבלה. לרגל עבודתו הוא יוצא לארוחת ערב עם לקוח חשוב מיפן ונאלץ להביא בת זוג….

  • על מנת להציל את הסביבה, מנצחת מקהלה שקטה למראה, פוגעת באספקת החשמל של מפעל מזהם באיסלנד.
  • לאחר שבנו מותקף באכזריות מחוץ למועדון לילה רופא מנתח נוטל את החוק לידיו ויוצא לנקום בתוקפים.
  • דיאן אדלר, אמה של מרי, הביאה אותה לפרנק לפני שהתאבדה.
  • ג’ורג’ וושינגטון חובר לידידו חובב הבירה סמואל אדמס כדי להילחם בבריטים – ומפגין מיומנות מפתיעה במסור חשמלי.
  • ‏פרופילאי של ה-FBI שמנסה ללכוד את גנב האומנות המבוקש ביותר בעולם נאלץ לחבור אליו בניסיון לתפוס נוכלת חמקמקה וערמומית שנמצאת תמיד צעד אחד לפניו.
  • במהלך המשפט נחשפים פרטים מחייהם של אוולין, פרנק ודיאן.

אימו המזדקנת אוולין (לינדזי דאנקן) מאיימת להפריד ממנו את הילדה ומגישה תביעה לקבל אפטרופוסות על מרי. אוולין מאמינה כי מתת אינטלקטואלי שכזה, מחייב מחויבות מוחלטת ללימודים. היא טוענת כי פרנק פוגע למעשה במרי כיוון שמונע ממנה להגשים את הפוטנציאל שלה. שתי דמויות חשובות נוספות בחייהם היא שכנתם רוברטה, שעוזרת בגידול הילדה ובוני המורה של מרי, שמגלה את כישרונה יוצא הדופן.

חיבור פשוט הסרט המלא

אוולין נשברה כאשר גילתה את האמת, אך מסכימה לקחת את הפתרון, ולפרסם אותו בעולם. הסרט מסתיים כאשר רואים כיצד מרי מצליחה לשלב לימודי מתמטיקה באוניברסיטה, לפעילות חברתית עם חברות.

כאשר יצורים מפלצתיים בשם ‘הסטיות’ שבים לכדור הארץ, הנצחיים נאלצים להתאחד על מנת להגן על האנושות פעם נוספת. כל התכנים מובילים ללינקים חיצוניים שלא בבעלותנו ואין אנו אחראיים לתכנים המוצגים בקישורים החיצוניים. אין חומרים המוגנים בזכויות יוצרים שמאוחסנים על שרתינו.

סרטוני ביקורות מהרשת:

מרי בת ה-7 אולי נראית רגילה לחלוטין – מלאת חיים, שמחה ושובבה. אך היא גרה בעיירת חוף ציורית בפלורידה עם דוד שלה, פרנק, רווק צעיר שאוהב אותה ואת החיים שהשניים בנו לעצמם.

אמריקה: הסרט / America: The Motion Picture לצפייה ישירה

כשמורה חדשה מגיעה לכיתה של מרי היא מגלה מהר מאוד את מה שפרנק ידע תמיד, מרי ילדה מחוננת עם כישרון יוצא דופן למתמטיקה. פרנק, מתוך אמונה שמקומה של מרי הוא עם בני גילה ולא מול הספרים, נחוש בדעתו להעניק לה חיים רגילים ולא לשנות את מסלול חייה. אך כשסבתה של מרי מגיעה לעיר, משוכנעת שעל מרי למצות את הפוטנציאל הטמון בה עד תומו. תמיד תוכלו לנסות גם בחיפושים הקשורים, שאולי יעזרו לכם למצוא מידע נוסף תחת המונח חיבור פשוט הסרט המלא.

חיבור פשוט

במהלך המשפט נחשפים פרטים מחייהם של אוולין, פרנק ודיאן. אוולין הייתה מתמטיקאית מוכשרת, שנאלצה לעזוב את לימודיה על מנת להתחתן ולגדל ילדים.

חיפוש המונח חיבור פשוט הסרט המלא בדרייב במנוע החיפוש בול

אחרי מספר שבועות, פרנק מגלה כי אוולין עקפה את ההסכם, ובעצם מחליטה על חינוכה של מרי בעקיפין. פרנק מגלה לאוולין כי דיאן פתרה את הבעיה המתמטית שעבדה עליה. דיאן הפקידה את הפתרון עם פרנק, תוך כדי שדרשה שהפתרון יתפרסם רק לאחר מותה של אוולין. פרנק מציע לאוולין את הפתרון תמורת הסכמתה לעזוב אותו ואת מרי.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן