צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » זרים מושלמים לצפיה ישירה

זרים מושלמים לצפיה ישירה

זרים מושלמים הוא סרט ישראלי מסוגת דרמה קומית ורימייק ישראלי לסרט האיטלקי עטור הפרסים “זרים מושלמים” משנת 2016, שיצא לאקרנים ב-11 בנובמבר 2021. הסרט עוקב אחר ניקולא שו, לוחם לשעבר בכוחות המבצעים המיוחדים של ארה”ב שהופך לחלק מצוות עלית “בלתי נראה” שמחסל בחשאיות את הנבלים הגרועים בעולם. עוזרת בית נחטפת ומצליחה לגרד הודעה בקולר של חתול ארור וכשבעליו פטי מגלה זאת, היא מגלמת בלשית חובבת בעזרת חתול ארור כדי לנסות למצוא את האשמים. שמור בדפדפן זה את השם, האימייל והאתר שלי לפעם הבאה שאגיב.

  • זרים מושלמים הוא סרט ישראלי מסוגת דרמה קומית ורימייק ישראלי לסרט האיטלקי עטור הפרסים “זרים מושלמים” משנת 2016, שיצא לאקרנים ב-11 בנובמבר 2021.
  • זרים מושלמים הוא למעשה עיבוד ישראלי של סרט האיטלקי מוצלח והפך לאחת קומדיות ישראליות האהובות של הקהל.
  • אך עד מהרה מסתבכים העניינים, שהזוגות מגלים כמה מעט הם יודעים אחד על השני.
  • האירוע מקבל שינוי פתאומי וחד כאשר הם יתחילו לשחק משחק שקשור לחשיפת שיחות שהם מקבלים לטלפון.
  • עוזרת בית נחטפת ומצליחה לגרד הודעה בקולר של חתול ארור וכשבעליו פטי מגלה זאת, היא מגלמת בלשית חובבת בעזרת חתול ארור כדי לנסות למצוא את האשמים.
  • עד מהרה מסתבכים העניינים, כשהנוכחים מגלים כמה מעט הם באמת יודעים איש על רעהו.

מדובר על קבוצה של שבעה חברי ילדות עם אשר נפגשים לארוחת ערב. האירוע מקבל שינוי פתאומי וחד כאשר הם יתחילו לשחק משחק שקשור לחשיפת שיחות שהם מקבלים לטלפון.

זרים מושלמים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה Perfect Strangers

מפגש ארוחת ערב של זוגות חברים הופך למשחק מסוכן, כשהם נענים לאתגר להניח את הסמארטפונים על השולחן, בידיעה שמכאן ואילך כל הודעה ושיחה יהיו גלויים לכל. עד מהרה מסתבכים העניינים, כשהנוכחים מגלים כמה מעט הם באמת יודעים איש על רעהו. מפגש ארוחת ערב של זוגות חברים הופך למשחק מסוכן, לאחר והם נענים לאתגר ומניחים את הסמארטפונים על השולחן, בידיעה שמכאן ואילך כל הודעה ושיחה יהיו גלויים לכולם.

אך עד מהרה מסתבכים העניינים, שהזוגות מגלים כמה מעט הם יודעים אחד על השני. זרים מושלמים הוא למעשה עיבוד ישראלי של סרט האיטלקי מוצלח והפך לאחת קומדיות ישראליות האהובות של הקהל.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן