צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » השחקנים בפלדה אמיתית

השחקנים בפלדה אמיתית

מוצגים גם שמות השחקנים והשחקניות שכיכבו בכל תפקיד. אז השתמשו ברשימת הדמויות האמיתיות של פלדה זו כדי לגלות מי שיחק בתפקיד המועדף עליכם. על אף חוסר האמון והפרש הגילאים ביניהם, בהדרכת מקס, צ’ארלי מציב את אטום מול רובוט בשם “מטרו”, עליו אטום מתגבר.

  • זאוס מקבל מכה קולית, פעם אחת אפילו פוגע בקרקע ובקושי נמנע מהפסד בנוק-אאוט, אבל מנצח במשחק מכיוון שאטום לא הצליח לנצח אותו במגבלה של חמישה סיבובים.
  • זה מרגיז את מקס, וכשצ’ארלי מנסה לשכנע אותו שעדיף לחיות בלעדיו, מקס אומר שהוא תמיד רצה שצ’ארלי יילחם בשבילו ויהיה שם כאבא.
  • רשימת דמויות פלדה אמיתית, יחד עם תמונות שלהם מהסרט, אם קיימות.
  • מקס הוא חובב אגרוף רובוטים אלא שמאז נולד לא היה לצ’ארלי שום קשר אליו.
  • פלדה אמיתית אני יודע שלכולנו נמאס לשמוע את נבואות הזעם שמתארות כיצד ילדים היום גדלים על תכנים נוראיים שהם צורכים באמצעות טכנולוגיה שהופכת אותם ליצורים מנוכרים וחסרי כישורים בסיסיים, בלה בלה בלה.

הסרט הזה בהחלט מספיק טוב כדי להיות מועמד לאוסקר ואפילו מספיק טוב כדי לא לזכות בו. יתר על כן, אני נורא שמח שג’ונה היל מועמד לאוסקר בקטגוריית שחקן המשנה, כי הוא שחקן מעולה שעשה כבר המון תפקידים נהדרים ועוד לא התחיל לגרד את שמינית הפוטנציאל שלו. ייתכן ומדובר במשהו בין ג’ון סי ריילי לפיליפ סימור הופמן הבא. רשימת דמויות פלדה אמיתית, יחד עם תמונות שלהם מהסרט, אם קיימות.

סרט המשך אפשרי[עריכת קוד מקור עריכה]

דמויות אלו מהסרט Real Steel מוצגות מלמעלה למטה על פי שכיחותן בסרט, כך שתוכלו למצוא את הדמויות הראשיות בראש הרשימה. מדמויות ראשיות לתמונות ותפקידי משנה, דמויות אלה הן הסיבה שהסרט אהוב על אוהדי הסרטים ברחבי העולם.

כוח, לתפיסתו, יכול ליצור מקסימום חוסר-איזון קטן פה ושם, כזה שניתן לתקן באמצעות יצירתיות, אמונה ועבודה קשה. פלדה אמיתית אני יודע שלכולנו נמאס לשמוע את נבואות הזעם שמתארות כיצד ילדים היום גדלים על תכנים נוראיים שהם צורכים באמצעות טכנולוגיה שהופכת אותם ליצורים מנוכרים וחסרי כישורים בסיסיים, בלה בלה בלה. סמארטפונים ופלייסטיישן – שהם האבטיפוס להמצאות “עתידיות” רבות שנראות בסרט הזה – מהווים בערך את אותו האיום על המוח הצעיר כמו הביטלז וכמו טלוויזיה צבעונית.

יו ג’קמן

איזה יופי זה שאפשר לנטרל את הכסף מן הכוח הגלום בו אם רק מוצאים איך לעקוף אותו ולרכוש כוח בדרכים אחרות, כמו שכל. באותו האופן, סדרת הטלוויזיה של סורקין, הבית הלבן, היא סיפור שקרי על פוליטיקאים בעלי לב זהב שאינם נותנים לשאלות של כוח להתערב בשיקוליהם. אהרון סורקין, תסריטאי מוכשר ככל שיהיה, הוא הדבר הכי אמריקאי שניתן לדמיין, במובן הגרוע מאד של המילה, משום שהוא אינו מכיר בכוח כגורם משחית.

הרשימה כוללת את האחות הקטנה, פרשן האיגרוף מספר 2 של ESPN ועוד.

שחקנים[עריכת קוד מקור עריכה]

זאוס שולט בקרב, מפיל את אטום עם האגרוף הראשון שלו; אטום ממשיך לעלות בחזרה למרות החבטות של זאוס. אטום שורד את הסיבוב הראשון, מהמם את הקהל.

כתב ארנה של Starblaze # 2

זה מביא לסדרת ניצחונות, שבשיאן הוצע לצ’ארלי להילחם בליגת הרובוטים העולמית ולהעמיד את אטום מול האלופים Twin Cities. הקרב מתחיל עם אטום בהתקפה, אבל Twin Cities מנצחות בההתקפה.

פלדה אמיתית ביקורת סרט

עם זאת, העובדה שמדובר בסרט טוב שעשוי במקצוענות היא לא מה שמעניין במאניבול. מה שמעניין פה הוא שכמו כל דבר שאהרון סורקין כתב אי פעם (לדוגמה, הרשת החברתית או סדרת הטלוויזיה הבית הלבן), גם הסרט הזה מחטיא לחלוטין את הגרעין האמיתי של הסיפור שלו. זה חבל כי דווקא שמו של הסרט טיפח בי תקווה שמדובר בדיוק במה שהוא צריך להיות, סוג של וולסטריט על עולם הספורט המושחת. זה מרגיז את מקס, וכשצ’ארלי מנסה לשכנע אותו שעדיף לחיות בלעדיו, מקס אומר שהוא תמיד רצה שצ’ארלי יילחם בשבילו ויהיה שם כאבא.

Real Steel

בדיוק כשם שהרובוט המנצח בסרט מורכב מחלקי גרוטאות של רובוטים שנזרקו לפח, כך גם הסרט הזה נראה כמו שעטנז שבור של יותר מדי סרטים שננטשו באמצע כתיבתם. איזה יופי זה שספורט (ועוד ספורט דלוח ומשעמם כמו בייסבול) הוא מין תחום קסמים כזה שבו יצירתיות מנצחת כסף.

באמצעות כישורי האיגרוף של צ’ארלי השניים מצליחים לתכנת את הרובוט לבצע מהלכי התקפה והגנה איכותיים. בנו מקס, כמפעיל הרובוט, מצליח לנצח קרב אחר קרב. מקס מתכנת את בקרת המענה הקולי של “הילד הרועש” במעבד של “אטום” ומשכנע את צ’ארלי לעזור לו עם זיכרון מהלכי הלחימה של אטום.

איש מבוגר יותר

לאחר שמקס עוזב, צ’ארלי חוזר לחדר הכושר של טאלט. בזמן שהם מדברים עם ביילי על האירועים, השניים מתנשקים וחושפים את משיכתם זה לזה. לאחר ששוכנע על ידי ביילי, צ’ארלי מארגן את אתגר זאוס שמקס רצה ומשכנע את דברה לאפשר למקס להיות עד לקרב.

רשימת דמויות פלדה אמיתית

אתר Rotten Tomatoes העניק לסרט סיווג “טרי”, עם 60% ביקורות חיוביות מתוך 233 ביקורות שנבדקו. באתר שקלול הביקורות Metacritic, קיבל הסרט ציון 56 מתוך 100 על בסיס 34 ביקורות, המעיד על “ביקורות מעורבות או ממוצעות”.

ספורט דלוח ומשעמם כמו בייסבול

אבל הרובוט נהרס בקרב מחתרתי נגד רובוט אחר בשם מידאס. פלדה אמיתית, לעומת זאת, מאשש את כל אותן הטענות המרגיזות, שכן הוא סרט כל כך רדוד שמתעסק בטכנולוגיה בצורה כל כך מטופשת, עד כי הוא באמת עשוי לעורר חשש לגבי ההתפתחות העתידית של ילד שנהנה ממנו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן