צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » השוטרים עונה 2 מתי יוצא

השוטרים עונה 2 מתי יוצא

מרכז זה יתכנס בבניין קשת בתל אביב ומיועד לצעירים בגילאי שמגיעים ממסגרות הרווחה השונות. בני הנוער יעברו הכשרה אינטנסיבית של שנה על מנת להכינם למסגרות האקדמאיות. חוקר המשטרה רמי דוידי (גורי אלפי) חוזר לתיכון שבו למד כדי לגלות מי עומד/ים מאחורי ירי בעת טקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל בתיכון “מורשת רבין” בראשון לציון.

  • השוטרים יעשו הכל כדי לנקות את שמם ולהתקבל בחזרה למשטרה, אלא שכדי לעשות זאת, הם יצטרכו להסתכן כמו שמעולם לא הסתכנו ולצעוד רחוק עוד יותר אל הצד הלא נכון של החוק.
  • כשמצרים נדרשה להילחם בתאי טרור של דאעש בסיני, את המשימה ביצעו צבא מצרים וחיל האוויר המצרי, בכפוף לתיאום עם ישראל.
  • במהלך השנה הנוכחית יצאו לאור שתי סדרות שהופקו על ידי קשת אינטרנשיונל בקו-פרודוקציה לגופים בינלאומיים; הראשונה, Rough Diamonds, הופקה בקו-פרודוקציה עם De Mensen ותעלה בנטפליקס ובערוץ הבלגי VRT – סיפור על סחר ביהלומים של משפחה חרדית ובנה הגולה שיצרו יובל יפת ורותם שמיר (שגם ביים) וצולם בקורונה ברובע היהלומים בעיר אנטוורפן עם שחקנים בלגים לצד שחקנים ישראלים כמו יונה אליאן ודודו פישר.
  • הם לא מצוידים בכלים כבדים – אלא רק ברכבי שטח, כולל ג’יפים ורכבים ממוגנים קלים – ומחזיקים בידיהם נשק קל בלבד.
  • לאחר שנשלל החשד שמדובר בפיגוע טרור, ומדובר בארבעה מתלמידי בית הספר, על החוקרים לגלות מי מן התלמידים עומד מאחורי הטבח[2], תוך כדי שהם שזולג להם מידע שנגלה אליהם מה”בלקספייס”, אפליקציית מסרים מיידיים מוצפנת.
  • השנה, במקביל ל-6 המרכזים של ‘רואים רחוק’ ברחבי הארץ – לוד, ירושלים, אשדוד, נצרת, נתניה ובית שמש – יפתח לראשונה מרכז חדש – בשיתוף משרד הרווחה.

לאחר שנשלל החשד שמדובר בפיגוע טרור, ומדובר בארבעה מתלמידי בית הספר, על החוקרים לגלות מי מן התלמידים עומד מאחורי הטבח[2], תוך כדי שהם שזולג להם מידע שנגלה אליהם מה”בלקספייס”, אפליקציית מסרים מיידיים מוצפנת. השוטרים יעשו הכל כדי לנקות את שמם ולהתקבל בחזרה למשטרה, אלא שכדי לעשות זאת, הם יצטרכו להסתכן כמו שמעולם לא הסתכנו ולצעוד רחוק עוד יותר אל הצד הלא נכון של החוק.

תכניות קשת השוטרים מסווג

עלילת העונה החדשה מתקיימת כשנה לאחר מעצרם בסוף העונה הראשונה, ונפתחת בכך שהשוטרים משתחררים ממאסר. המשטרה מסרבת להחזירם לשירות ואפילו מונעת מהם לשאת נשק להגנה עצמית והם שוב מופקרים לגורלם מול איומיו של מאור עזרא. עונתה הראשונה של סדרת הדרמה “השוטרים” אשר מבוססת על אירועים אמיתיים שהתרחשו בנהריה, עלתה בקשת 12 מלפני כשנתיים ובקרוב היא חוזרת לעונה שנייה ומותחת. ב-17 בינואר 2021 חודשה הסדרה לעונה שנייה, טרם סיום העונה הראשונה[1].

שמהם ככל הנראה הגיע המחבל שהרג שלושה לוחמי צה”ל בפיגוע, נדרשים להשכלה תיכונית בממוצע 60. ומגיעים מרקע משפחתי שאינו קשור בפשע. כך משפיע הסכם השלום על הפעילות המצרית בסיני השוטרים עונה 2, עבריין צעיר העומד בראש ארגון פשיעה מקומי. דמותו מבוססת על העבריין הישראלי, מיכאל מור. נעצר על ידי יחידת הבילוש. אמש נערכה הפרמיירה לעונה החדשה, וכוכבים רבים הגיעו להקרנת הבכורה, ביניהם הכוכב הראשי צחי הלוי, השחקנים דניאל גד, דני שטג, שלומי יפרח, מאור שוויצר, שני כהן ועוד. לעונה השנייה לוהקו יפתח קליין ,פיראס נאסר אלי אלטוינו אולה שור סלקטר ועידו טאקו.

השוטרים עונה 2 פרק 4 לצפייה ישירה

עוד הציג ניר את פועלה של עמותת ‘רואים רחוק’ של קשת, המאתרת בני נוער מוכשרים מהפריפריה הגיאוגרפית והחברתית ומכינה אותם במסלול בן 10 שנים לקריירה בעולם היצירה, הטלוויזיה והקולנוע. בין בוגרי העמותה שחקנים כמו פיראס נסאר ושאדי מרעי, שיככבו שניהם בסדרות של קשת שיעלו השנה.

בקשת אינטרנשיונל עובדים בימים אלה על מספר פרויקטים של יוצרים ישראלים שיופקו בקו-פרודוקציה עם גופי תוכן בינלאומיים – הדרמה Who By Fire שיוצר יהונתן אינדורסקי על בסיס ספרו של מתי פרידמן ושתעסוק בסיבוב ההופעות של לאונרד כהן בישראל במהלך מלחמת יום הכיפורים; סדרה של רותם שמיר ויובל יפת על תנועת “ארבע אימהות” ומלחמת לבנון השנייה ועוד. ההשקעה של קשת בפיתוח והפקת דרמה ממשיכה להתרחב גם לשוק הבינלאומי באמצעות קשת אינטרנשיונל.

הצד הלא נכון של החוק העונה החדשה של “השוטרים”

כשמצרים נדרשה להילחם בתאי טרור של דאעש בסיני, את המשימה ביצעו צבא מצרים וחיל האוויר המצרי, בכפוף לתיאום עם ישראל. המשרתים בכוחות שפרוסים בגבול בין מצרים לישראל, כך עולה מפרסומים לאורך השנים בתקשורת המצרית ובפרסומים של דובר צבא מצרים, הם לרוב תושבי מחוזות שונים בסיני – כולל הפריפריאליים. מערכת הביטחון המצרית מעולם לא פרסמה באופן רשמי איך ניתן להתגייס לכוח השיטור המצרי באזור הגבול, אך פורומים שונים שדנים בתהליכי הגיוס, עדויות של אזרחים מצרים ברשת ופרסומים ברשתות החברתיות משקפים כי המצרים משתדלים לבחור באנשים שקרובי משפחתם לא קשורים בפשע, בטרור או נחשבים לדתיים קיצוניים. באירוע, שנערך במוזיאון ארץ ישראל בת”א בהשתתפות היוצרים, המפיקים והשחקנים, הוצגו שש סדרות שיעלו על מסך “קשת 12” במהלך השנה הקרובה לצד ארבע סדרות נוספות שייצאו לצילומים במהלכה. “קשת” הודיעה כי תשקיע בלוח הדרמות כ-100 מיליון ש”ח וכן תשקיע בסדרות של יוצרים ישראלים שיופקו בקו-פרודוקציה באמצעות קשת אינטרנשיונל.

השוטרים[עריכת קוד מקור עריכה]

במאי 2021 עלתה הסדרה לשידור גם בשירות הסטרימינג של Netflix העולמית.

השוטרים עונה 2

“כדי שתור הזהב ימשיך,” אמר ניר, “הוא צריך קולות אחרים. אנחנו מחויבים לא רק ליוצרים המנוסים שאנחנו עובדים איתם שנים רבות, אלא גם לדור הצעיר, הדור הבא, ובימים אלה אנו מציינים בקשת 20 שנה של עשייה חברתית בתחום היצירה”. צילומי העונה הראשונה החלו ביולי 2019 ונמשכו עד ספטמבר 2019. הסדרה צולמה בעיקרה בבית הספר השש-שנתי, מקיף י”ב “המעיין” שבראשון לציון.
בנוסף, חלק מהסדרה צולמה במכללה למנהל בראשון לציון. השנה, במקביל ל-6 המרכזים של ‘רואים רחוק’ ברחבי הארץ – לוד, ירושלים, אשדוד, נצרת, נתניה ובית שמש – יפתח לראשונה מרכז חדש – בשיתוף משרד הרווחה.

השוטרים

במהלך השנה הנוכחית יצאו לאור שתי סדרות שהופקו על ידי קשת אינטרנשיונל בקו-פרודוקציה לגופים בינלאומיים; הראשונה, Rough Diamonds, הופקה בקו-פרודוקציה עם De Mensen ותעלה בנטפליקס ובערוץ הבלגי VRT – סיפור על סחר ביהלומים של משפחה חרדית ובנה הגולה שיצרו יובל יפת ורותם שמיר (שגם ביים) וצולם בקורונה ברובע היהלומים בעיר אנטוורפן עם שחקנים בלגים לצד שחקנים ישראלים כמו יונה אליאן ודודו פישר. השנייה, A Small Light בכיכובו של ליב שרייבר (“ריי דונובן”), הופקה בקו-פרודוקציה עם ABC Studios ותעלה בדיסני+ – סיפור חייה יוצא הדופן של של מיפ חיס – חסידת אומות עולם שהחביאה את אנה פרנק ובני משפחתה מפני הנאצים. כוחות משמר הגבול המצרי לא רק שאינם נמנים עם הצבא המצרי, אלא גם משתמשים בציוד מוגבל – גם מבחינת אמצעי לחימה וגם מבחינת אמצעים לוגיסטיים. הם לא מצוידים בכלים כבדים – אלא רק ברכבי שטח, כולל ג’יפים ורכבים ממוגנים קלים – ומחזיקים בידיהם נשק קל בלבד.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן