צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » הסרט גט לצפייה ישירה תרגום מובנה

הסרט גט לצפייה ישירה תרגום מובנה

צפייה ישירה בסרטים חדשים, כל הסרטים לצפייה ישירה במקום אחד ישירות באתר ללא הורדה למחשב. VOD הינו אתר הצפייה הישירה הגדול והמוביל ברשת.

לאחר מספר ניסיונות למלא את הצו, מחלוקת הנישואין כה קשה שויויאן מתעקשת על פרידה ומשפט הגירושין מתחיל. זמן מה לאחר מכן ויויאן ואליהו חוזרים לבית המשפט לאחר שהגיעו להסכם גירושין.

סרטי דרמה

ויויאן מבקשת מבעלה גט אבל הוא מסרב לה בכל תוקף. כשהיא מביאה אותו לבית הדין הרבני, ויויאן מגלה שהחוק לא עומד לצידה. החוק והדיינים, מסתבר, עומדים לצידו של הגבר ולמרות כל ההסברים והתחנונים שלה, נדמה שהדיינים בכלל לא מקשיבים לה. ויויאן רואה שהיא כלואה במין כלא ממסדי ושלמרות שיש לה את כל הסיבות הנכונות לבקשה שלה, לא מתכוונים למלא אותה.

ויואן מצידה מרגישה שהנישואין שלה באו אל קיצם. אחרי כל הניסיונות שלה להשיג מבעלה את מה שהיא צריכה. היא מחליטה שהגיעו מים עד נפש ושהיא רוצה להתגרש. אמנם מהר מאוד היא מגלה שזה לא ילך לה בקלות יתרה.

גט (כתוביות באנגלית) טריילר סרט

הטקסטים בסרט יפים ומתוחכמים בצורה שמזמן לא ראינו. הסרט “גט” בכיכובם של רונית אלקבץ וששון גבאי, מגולל את סיפורה של ויויאן אשר מסורבת גט על ידי בעלה.

  • השופט מעניק לו 30 יום כדי להסדיר את ענייניו.
  • ויויאן מבקשת עזרה ורחמים מההרכב, אך הם אומרים לה שהם אינם מסוגלים לעזור לה.
  • הסרט “גט” בכיכובם של רונית אלקבץ וששון גבאי, מגולל את סיפורה של ויויאן אשר מסורבת גט על ידי בעלה.
  • גט הוא סרט חדש מפי האחים רונית ושלומי אלקבץ.
  • לאחר מספר ניסיונות למלא את הצו, מחלוקת הנישואין כה קשה שויויאן מתעקשת על פרידה ומשפט הגירושין מתחיל.

עדים חותמים על הגט והרבנים מוסרים את המסמך לאליהו למסור לויויאן. עם זאת, במהלך טקס הגירושין אליהו לא מצליח לומר כי ויויאן חופשייה להיות עם גברים אחרים. ויויאן ואליהו מוצאים מחוץ לבית המשפט.

סרטים, סדרות, מתים לרגע, 70 מיליון סיבות לעושר

במשך כמה שנים ויויאן נאבקת להתגרש גם כשבעלה עושה כמיטב יכולתו להאט את התהליך. אף על פי שהוא מנסה להוכיח שהוא בעל טוב ואדם אדוק, עדים מגלים שאליהו נקמן וקטנוני וכי ויויאן למעשה לא מרוצה ממנו במשך שנים. לאחר מכן הוא מוחזק במאסר ולבסוף מסכים להתגרש מאשתו אם ההרכב השיפוטי הרבני יורה עליו.

סרטים לצפייה ישירה ובחינם

כל הסרט מתנהל בין כותלי הרבנות, מה שלא נותן הרבה אפשרויות קולנועיות. בסופו של דבר הוא מכריח את הצופה להיות קשוב לשחקנים ולמילים שיוצאות מפיהם. בהיעדר כל גירויי אחר אשר היה יכול אולי להעביר את המסר בצורה שונה קצת, הצופה “נאלץ” להתעמק בתוכן. במידה והיו מתפשרים ולו מעט בתפקידים שלהם, כל הסרט היה הופך בין רגע לעוד סרט משעמם.

גט – המשפט של ויויאן אמסלם

השופט מעניק לו 30 יום כדי להסדיר את ענייניו. בייאושו, הוא פונה לדארנל (קווין הארט) כדי שיכין אותו לחיים מאחורי הסורגים.

טריילרים נוספים – סרטים מציגים

במשך שנים היא גוררת את בעלה הסרבן לבית הדין הרבני. בכל פעם היא משטחת בפניהם את הטענות שלה ושוב מתחננת בפניהם ובפני בעלה ושוב הם פותרים אותה כלאחר יד.

סרטים וסדרות לילדים

גט הוא סרט חדש מפי האחים רונית ושלומי אלקבץ. הסרט גט לצפייה ישירה הוא חלק מטרילוגיית סרטים המתמקדת בחיי הקהילה המרוקאית בארץ.

תמונות מהסרט גט (כתוביות באנגלית)

הסרט הוא כביכול ההתחלה של הסיפור אבל זהו הסרט האחרון. הסרטים שקדמו לסרט הזה הם “ולקחת לך אישה” ו”שבעה”. בסרטים הקודמים הכרנו את בעלה של ויויאן, אליהו. אליהו הצטייר כאדם קר ומנוקר שלא ממש התחשב באשתו.

אליהו מבקש לדבר עם ויויאן ברגע האחרון, ומסכים להעניק לה את הגט אם היא תבטיח שלעולם לא תהיה עם גבר אחר. ויויאן מבטיחה והשניים חוזרים לאולם כדי לסיים את גירושיהם. גט – המשפט של ויויאן אמסלם הוא סרט קולנוע ישראלי בשיתוף עם הפקות מצרפת וגרמניה, בבימויים של שלומי ורונית אלקבץ, שיצא לאקרנים בשנת 2014. הקומדיה “נראה אותך אסיר” מביאה את סיפורו של ג’יימס (וויל פארל), מיליונר שנתפס בהונאה ונשפט לתקופת מאסר בכלא סאן קוונטין.

סרטי אקשן

עם זאת, כאשר הם עושים זאת הוא מסרב להעניק את הגט. ויויאן מבקשת עזרה ורחמים מההרכב, אך הם אומרים לה שהם אינם מסוגלים לעזור לה. הסרט גט הוא סרט מבריק למרות פשטותו כביכול.

גט לצפייה ישירה

הסרט מספק הצצה חסרת תקדים לסדרת הדיונים בבית המשפט בה נאלצת ויויאן להוכיח עילה שתחייב את בעלה לתת לה את הגט שהיא מחכה לו כל כך. ויויאן אמסלם (רונית אלקבץ) נשואה לבעלה אליהו (סימון אבקריאן) למעלה מעשרים שנה.

סרטי דרמה

כמו כן, היה מועמד בקטגוריית הסרט הזר הטוב ביותר בטקס פרס גלובוס הזהב שהתקיים בינואר 2015. עלילת הסרט כולו מתרחשת באולם ובמבוא של בית הדין לאורך מספר שנים, כאשר רוב הדמויות (המתדיינים והעדים) ילידות מרוקו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן