צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » הסדרה החיים עצמם

הסדרה החיים עצמם

בפתח העונה, ג’ייק ורבקה מנסים למצוא את דרכם חזרה אחד אל השניה. “שלושת הגדולים” חוגגים יומולדת 37 ומפתחים את הקריירה ואת חייהם האישיים. “בכל פעם שילד מצטרף למשפחה, המשפחה הופכת ליחידה אחרת”, אמר סאליבן שמשחק את טובי. סדרת הטלוויזיה המדוברת משודרת כיום בערוץ NBC האמריקאי ובערוצי טלוויזיה שונים של חברות התקשורת בישראל, ואף בממשקי ה-VOD.

  • בסוף העונה האחרונה, רנדל (בראון) ובת’ (סוזן קליצ’י ווטסון), החליטו לעבור לפילדלפיה כדי להתקרב לעבודתו החדשה של רנדל.
  • בסוף העונה השלישית, רבקה פירסון (מנדי מור) התחייבה לעבור לגור קרוב יותר לבתה קייט (כריסי מץ), האמא הטרייה של בייבי ג’ק.
  • קייט וקווין היו במקור חלק מהריון שלישייה, ונעשו בשירותים של בר לילי בעת שידור הסופרבול של שנת 1980, שיצא בתאריך ה-2 בינואר; עם זאת, אחיהם הביולוגי מת בלידה.
  • קייט וקווין היו חלק משלישייה בהיריון, אך האח השלישי הביולוגי לא שרד את הלידה.
  • This is Us מספרת את סיפורם של שני אחים תאומים בשם קווין וקייט, ורנדל האח המאומץ בנקודה בה הם פוגשים זה בזה.
  • “שלושת הגדולים” חוגגים יומולדת 37 ומפתחים את הקריירה ואת חייהם האישיים.

קווין (ג’סטין הארטלי) ובת זוגו זואי (מלאני ליבורד) נפרדו בסוף העונה האחרונה כשנהיה ברור שהוא רוצה להקים משפחה והיא לא. העונה הוא יתמודד עם ההשלכות של ההחלטה, וזה ישפיע על הפיכחות שלו.”אני חושב שאם זה מתפרק, כל הדברים האחרים יתפרקו. הוא בונה מחדש את היסודות”. אמהות טרייה דורשת השקעה של זמן רב, אבל קייט תתקשה יותר מאחר והיא מנסה לשים את עצמה בראש סדר העדיפויות.

מה שחשוב לדעת על העונה החדשה של “החיים עצמם”

“אני חושבת שהיא תהיה מודעת למקומה, ותיזהר לא לעלות על העצבים של קייט, היא רוצה להיות שם ושמחה מהקרבה”, אמרה מור בראיון. “זה פרק חדש עבורה ועבור מיגל (ג’ון הוארטס) ואני רוצה שהיא תרשה לעצמה להיות חופשייה יותר עכשיו כשהיא בקליפורניה”. בסוף העונה האחרונה, רנדל (בראון) ובת’ (סוזן קליצ’י ווטסון), החליטו לעבור לפילדלפיה כדי להתקרב לעבודתו החדשה של רנדל.

This is Us מספרת את סיפורם של שני אחים תאומים בשם קווין וקייט, ורנדל האח המאומץ בנקודה בה הם פוגשים זה בזה. קייט וקווין היו חלק משלישייה בהיריון, אך האח השלישי הביולוגי לא שרד את הלידה. ההורים, ג’ק ורבקה, אשר ציפו לשלישייה, החליטו לאמץ ילד נוסף באותו יום בו נולדו התאומים. בסוף העונה השלישית, רבקה פירסון (מנדי מור) התחייבה לעבור לגור קרוב יותר לבתה קייט (כריסי מץ), האמא הטרייה של בייבי ג’ק.

סדרות לראות

“בזמן האחרון היא לא הבינה איך לשים את עצמה במקום הראשון. וזה אתגר איתו מתמודדים הרבה אנשים, לא רק נשים ואמהות”, מץ סיפרה. “העונה נראה לאן זה מוביל. קייט תשים את עצמה במקום הראשון כי אם אין לך מסכת חמצן, את לא יכולה לעזור לאף אחד אחר”. שידורה של העונה השלישית של הסדרה החל ב-25 בספטמבר 2018. העונה השישית והאחרונה החלה את שידוריה בינואר 2022.

הוריהם, ג’ק ורבקה, שבכוונתם היה להביא הביתה שלושה תינוקות, החליטו לאמץ ילד נוסף שנולד באותו היום, והובא לאותו בית החולים לאחר שאביו הביולוגי נטש אותו בתחנת כיבוי. פרקי פלאשבק מתקיימים בפיטסבורג, בעוד פרקי הזמן הנוכחי מפוצלים בין לוס אנג’לס, ניו ג’רזי וניו יורק.

אהבה בריח תות לצפייה ישירה – פרקים מלאים אונליין

“זה הולך להיות הרבה יותר טוב בלי הנהיגה לשם, זה מרגש”, אמר בראון. “לראות את הקשר שלו עם הקהילה האפרו אמריקאית, לעבוד במשהו שבאמת משרת את אותה הקהילה. זה צעד מעניין בהתפתחות שלו”.

סיפור פשע אמריקאי (

מעבר לשידורים הרשמיים של פרקי הסדרה “This is Us”, כאן ריכזנו מספר מקורות נוספים לצפייה מקוונת בפרקים המלאים של הסדרה. ב-2017 וב-2018 זכתה הסדרה פעמיים ברציפות בפרס גילדת שחקני המסך לסדרת הדרמה הטובה ביותר.

This is Us

הסדרה עוקבת אחר התאומים קווין (ג’סטין הארטלי) וקייט (כריסי מץ) יחד עם אחיהם המאומץ, רנדל (סטרלינג קיי בראון) כשחייהם מפגישים אותם זה עם זה. קייט וקווין היו במקור חלק מהריון שלישייה, ונהרו בשירותים של בר לילי בעת שידור הסופרבול של שנת 1980, שיצא בתאריך ה-2 בינואר; עם זאת, אחיהם הביולוגי מת בלידה. הסדרה עוקבת אחר התאומים קייט וקווין יחד עם אחיהם המאומץ, רנדל, כשחייהם מפגישים אותם זה עם זה. קייט וקווין היו במקור חלק מהריון שלישייה, ונעשו בשירותים של בר לילי בעת שידור הסופרבול של שנת 1980, שיצא בתאריך ה-2 בינואר; עם זאת, אחיהם הביולוגי מת בלידה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן