צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » הדוקטור סדרה טורקית

הדוקטור סדרה טורקית

אחת מהן היא המורה אדיל, זו שבזכותה סיים את לימודי הרפואה. עתיד מזהיר, שיכול אולי להיות התקווה לדמותו של מרט מהסדרה קח את ידי. סדרה רומנטית וקלילה בכיכובם של בוראק דניז והנדה ארצ’ל.

הם מתכננים להינשא, למרות אי הסכמתו של אביה, אך הגורל – והשקר – מתערבים וגורמים הרס בשניהם. קאדיר עובר לאיסטנבול ומתחיל לעבוד בבית ספר עם תלמידים מאתגרים מאוד.

‘יש לי בת’, פרק באבהות

בהשוואה לגרסה האמריקאית ‘הרופא הטוב’, הוורסיה הטורקית ‘הדוקטור’, הרבה יותר טוב, לדעתי. עם אותו הבכי כמו בישראל ואותה תחושת משפחתיות שיש רק כאן. סדרת דרמה בכיכובו של איברהים צ’ליקול כוכב הסדרה “מחיר התשוקה” והסרט “רק אתה”.

  • עתיד מזהיר, שיכול אולי להיות התקווה לדמותו של מרט מהסדרה קח את ידי.
  • למזלו, עומדת לצידו נזלי, סטאג’רית, יחידה מהצוות, אשר מבינה אותו, ובמובן מסוים מפרשנת ומתווכת אותו לשאר הסביבה.
  • בהשוואה לגרסה האמריקאית ‘הרופא הטוב’, הוורסיה הטורקית ‘הדוקטור’, הרבה יותר טוב, לדעתי.
  • בחלק מהטלוויזיות אפשר גם להתקין את האפליקציה שלנו.
  • אחת היא בלחיצה על עמוד TV למעלה ולפעול לפי ההוראות שם.

בחלק מהטלוויזיות אפשר גם להתקין את האפליקציה שלנו. לחץ על “צור קשר” או על “עזרה בוואטסאפ” למעלה. “הדוקטור” היא אחת הסדרות הנצפות ביותר בטורקיה בזכות הסיפור המרתק שלה וקבלת האחר.

הדוקטור: צוות השחקנים

סגור את הסרט ולחץ על “עונה” כדי לבחור עונה. אחת היא בלחיצה על עמוד TV למעלה ולפעול לפי ההוראות שם.

לקוראים שלא בקיאים בתחום, סיום לימודי רפואה, אפילו בהצטיינות- אינם מקנים הכשרה לעיסוק ברפואה, לא בישראל ולא בטורקיה. שלב ההתמחות בבתי חולים הוא הכרחי לכל בוגר או בוגרת שלא רוצים לסיים בתור טכנאי רנטגן . עלי ופה שאומנם הצטיין בלימודיו צריך לעבור דרך הסטאג’, הוא כבר לא יכול להיות זאב בודד, וחייב ללכת עם העדר.

חידון האירוויזיון 2018- עד כמה אתם מכירים את התחרות שנטע ניצחה בה?

עניין כמעט בלתי אפשרי לאדם שמתקשה לסגל אמפתיה מול חולים. הוא נוהג להטיח בפניהם את האמת באופן צורב,.

גירסא חדשה לסדרה “הוואי חמש אפס” הותיקה משנות השבעים אודות יחידת עילית פדראלית שמשימתה היא לחסל את הפשיעה…

יום אחד עולמו מתערער כאשר פטמנור מצטרפת לצוות ההוראה. כעת  לאחר שחלתה במחלה קשה ובעלה התגרש ממנה, מלק חוזרת לבית משפחתה בטורקיה עם שלושת ילדיה. עם חזרתה הביתה היא פוגשת  שוב את קוצ’י וחייהם משתנים מהקצה אל הקצה. לפני שנים רבוץ מלק נמלטה מחתונתה עם קוצ’י ועוברה לברלין, בעקבות כך משפחתה ניתקה כל קשר עימה.

הדוקטור

בברלין היא התחתנה עם בעל מתעלל ונולדו להם שלושה ילדים. פיראט, עורך דין מצליח פוגש את אהבת נעוריו האבודה, נרין, 13 שנה לאחר שנטשה את עיר הולדתה.

איך להפיק סדרת רשת בבית?

דרמה טורקית חדשה מרגשת ואותנטית על מסורת טורקית ואהבה של אם שאינה מוותרת ונאחזת בחיים בחוזקה  עבור ילדיה. היא לוקחת יותר מדי ללב, ומעורבת רגשית במקום בו צריך, יותר מכל, להפגין קור רוח. קאדיר הוא מורה שנערץ על ידי כל תושבי העיירה בה הוא מתגורר. הכל משתנה כשהוא מתאהב בפטמנור, מורה חדשה למוזיקה בבית הספר שלו.

למה אני לא מצליח להעביר את הסרטים קדימה? למה אני לא רואה את כל הסרט? כי…

למה אני רואה רק חלק מהסרט ולא יכול להעביר הלאה? כשאתה מחובר למנוי מופיע למעלה כפתור “הפרופיל שלי”.

שים לב. תכנים מלאים למנויים בלבד

בתקופת התיכון, פיראט ונרין היו בני זוג, פיראט הוא אהבתה הראשונה של נרין שמעולם לא שכחה. הנוכחות של פיראט שוב בחייה של נרין מאצלצת  אותה להתמודד עם עברה הטראומטי ולחפש את משפחתה האבודה וגורלם הטרגי.

מסקנות על אחיות סדרה טורקית

לצד בית החולים, מתרחשים סיפורי דרמות רומנטיות אשר לא ישאירו עין יבשה. הסדרה עוברת בין בגרותו של עלי במחלקת חדר המיון, לבין ילדותו הקשה. ילד בלתי רצוי שמעטים יכלו להבחין ביכולות יוצאות הדופן שלך.

עזרה

היא הופכת להיות העוזרת האישית של מוראט שהוא בנו ויורשו של בעלי החברה. הם מתחילים ביניהם מערכת יחסים מורכבת של אהבה ושנאה אבל חייה של ח’ייאת עמוסים בסודות אפלים
אשר יכולים להרוס את כל מערכות יחסיה עם הסובבים אותה.

ערוץ ויוה

הדבר קשה אפילו יותר כאשר מדובר בדינמיקה בתוך צוות בית החולים. למזלו, עומדת לצידו נזלי, סטאג’רית, יחידה מהצוות, אשר מבינה אותו, ובמובן מסוים מפרשנת ומתווכת אותו לשאר הסביבה. בערוץ החדש סדרות טורקיות חדשות, מובילות מהנצפות ביותר בטורקיה ועטורות פרסים וכוכבים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן