צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » הבור סדרה טורקית

הבור סדרה טורקית

יאמאץ׳ מתעורר וקולט שהוא בביתו של ג׳ומאלי, הוא יוצא החוצה וכמעט הכבשים השחורות הורגים אותו אך ג׳ומאלי בא לעזרה ברגע האחרון ומחסל את המתנקשים. המנהלים של הכבשים השחורות הם צ׳טו ומאהסון, יש להם משרת ראשי ששמו לאל ויועץ בשם ארסוי. הכבשים השחורות היא כנופיה של ילדי רחוב שהחליטו להתקבץ ולהיות ביחד וכך להיות עוצמתיים ועשירים, הם מצאו את הבור והחליטו להשתלט שם ולהתמקם שם.

  • הכבשים השחורות הגיעו גם לוארטולו וחטפו את סאאדט מהצריף וירו במדט 4 כדורים, וארטולו לא הצליח להילחם נגדם ולהביס אותם ונשאר שם לבדו.
  • באייקל תמיד השפיל את נאזים ולא התייחס אליו כבנו והוא מחליט לנקום, בני קוצ׳ובה תקפו את באייקל ולאחר מכן באייקל הצליח להתחמק והגיע לידיים של נאזים, נאזים כלא אותו והחליט למכור אותו למאפיה הרוסית שהייתה נגדו ושם הוא הוצא להורג.
  • צ’וקור (הבור) היא אחת השכונות המסוכנות ביותר באיסטנבול, נשלטת על ידי משפחת קוצ’ובה.
  • מתגלה שהמטפלת בבית משפחת קוצ׳ובה היא חברת ילדותו שתמיד אהב ושהוא אחד הבנים של אידריס על ידי בגידה של אידריס הסולטן עם אישה בשם מיהריבאן.
  • וארטולו זרוק ברחוב ללא מדט וללא סאאדט והופך למסכן, הוא מוצא הומלס ומתיידד איתו, ההומלס עוזר לו ומארח לו חברה.

האיש המסתורי מניח את יאמאץ׳ בבית של ג׳ומאלי (הבן הבכור של אידריס שברח מהכלא בדיוק באותו זמן) וג׳ומאלי מוצא אותו ומטפל בו בעודו מעולף. וארטולו גילה שאין לו ריגוש בכיבוש הבור ושנקמתו הייתה סתמית וסאאדט (אהבת ילדותו) מבשרת לו שהיא בהיריון ממנו והוא מחליט לקחת את סאאדט ומדט (השותף שלו) וללכת לצריף בטבע וללכת מהבור. סלים הרגיש בודד ולא יכל להתמודד עם המצפון על מה שעשה והרגיש חרטה גדולה והחליט לשים קץ לחייו ולחתוך ורידים. יאמאץ׳ רב מכות עם אמראח וכמעט הרג אותו אך לפתע אמראח אמר ליאמאץ׳ שחטף את סנה ושאם הוא רוצה שהיא תחיה אז שלא יהרוג אותו, לבסוף יאמאץ׳ החליט לא להרוג אותו.

בגודל משפחתי

כעבור 3 חודשים יאמאץ׳ מגיע לבור ומותקף על ידי הכבשים השחורות, הוא מגיע לבית קוצ׳ובה וצ׳טו מעלף אותו ותולה אותו במגרש הכדורגל של הבור, איש מסתורי בא ומוריד אותו לפני שהכבשים השחורות יחרצו את דינו. סלים (אחד מהבנים של אידריס) מחליט לבגוד במשפחתו עם וארטולו ולקחת את הבור מידיהם, הוא היה שותף ברצח קהרמאן ופעל מבפנים ועזר לוארטולו לכבוש את הבור. כמאל ומטין (2 השומרים הראשיים של קוצ׳ובה) חיים בבור תחת שלטון הכבשים השחורות, כמאל עם רעידות בידיים ומטין עם עין אחת, החתונה עשתה להם את הנזקים הללו.

ג׳לסון ואקשין חיים אצל אמא של ג׳לסון, אקשין השתגעה מאז החתונה והיא לא בריאה בנפשה, ג׳לסון משתדל להתמודד עם זה אך אמא של ג׳לסון ואקשין לא מסתדרות ורבות כל הזמן. וארטולו זרוק ברחוב ללא מדט וללא סאאדט והופך למסכן, הוא מוצא הומלס ומתיידד איתו, ההומלס עוזר לו ומארח לו חברה.

הבור (סדרת טלוויזיה)

אידריס ממנה את יאמאץ׳ (הבן הצעיר שלו) להיות אבא של השכונה ולטפל בעניינים, אשתו של יאמאץ׳ היא סנה, יאמאץ׳ ברח מהבית לפני 10 שנים ומצא לו חיים משל עצמו, הוא מצא את סנה והתחתן איתה בפריז ונפש בפריז איתה, כשקהרמאן מת, סולטן (אמא שלו) לקחה אותו מפריז כדיי שידאג למשפחה האבלה וסנה באה איתו. יאמאץ׳ ועליצ׳ו מגיעים לבית קוצ׳ובה החדש באיחור לחתונה וקולטים את כל בני המשפחה מעולפים על הרצפה וספוגים ביריות, שניהם בוכים ומתייסרים על המראות שהם ראו. הכבשים השחורות הגיעו גם לוארטולו וחטפו את סאאדט מהצריף וירו במדט 4 כדורים, וארטולו לא הצליח להילחם נגדם ולהביס אותם ונשאר שם לבדו. הבור נשאר ריק ולפתע מגיעה כנופיה של ילדי רחוב ומשתלטת על הבור, לכנופיה קוראים ״הכבשים השחורות״, הם משתלטים על אנשי הבור ומאלצים אותם לעבוד עבורם.

תחילה הוא מנסה לנהל משא ומתן עם אנשי משפחת קוצ’ובה, אך כאשר בקשתו נדחית הוא תוקף את השכונה ואת המשפחה בכל כוחו. יאמאץ’, הבן הצעיר במשפחת קוצ’ובה חוזר לשכונה אחרי שניסה לעזוב אותה ולהתחיל חיים חדשים, עם אהובתו שהכיר מחוץ לשכונה סנא. צ’וקור (הבור) היא אחת השכונות המסוכנות ביותר באיסטנבול, נשלטת על ידי משפחת קוצ’ובה.

המשפחה שלנו

לא ניתן לייצר, להשתמש או למכור תרופות בצ’וקור, עד שיום אחד מגיע מישהו לשכונה שנחוש בדעתו לשבור את האיסור. תחילה הוא מנסה לנהל משא ומתן עם אנשי משפחת קוצ’ובה, אך כאשר בקשתו נדחית הוא תוקף את השכונה ואת המשפחה בכל כוחו ורוצח את ״קהרמאן״ (אחד הבנים של אידריס מנהל השכונה). באייקל תמיד השפיל את נאזים ולא התייחס אליו כבנו והוא מחליט לנקום, בני קוצ׳ובה תקפו את באייקל ולאחר מכן באייקל הצליח להתחמק והגיע לידיים של נאזים, נאזים כלא אותו והחליט למכור אותו למאפיה הרוסית שהייתה נגדו ושם הוא הוצא להורג.

הבור – סדרה חדשה!

איש בשם באייקל קם והחליט שרוצה לכבוש את הבור ולקחת את הבור לידיו, הוא מגייס את 2 הבנים שלו (נאזים ואמראח) למשימה שיכבשו את הבור בשמו וכמו כן דואג בעצמו להביס את הבור בדרכים שונות, לדוגמה הרג את ״האלה״ (עיתונאית מהבור וחברה של עליצ׳ו) בזכות צלף. מתגלה שהמטפלת בבית משפחת קוצ׳ובה היא חברת ילדותו שתמיד אהב ושהוא אחד הבנים של אידריס על ידי בגידה של אידריס הסולטן עם אישה בשם מיהריבאן.

חיים חדשים

הארבעה הצליחו לכבוש את הבור, אמראח ונאזים שתו ביחד לכבוד הניצחון, בזמן שישבו ודיברו אמראח שלף אקדח וירה בנאזים 2 כדורים בבטן ואחד בראש והרג אותו, לאחר מכן קם והלך והתגלה שנאזים שם לו רעל בשתייה ואמראח מת מהרעל לאחר מכן. עלילת הסדרה מתרחשת בצ’וקור (הבור), שנחשבת לאחת השכונות המסוכנות ביותר באיסטנבול, ואשר נשלטת על ידי משפחת קוצ’ובה.

הבור עונה 2 פרק 164 לצפייה ישירה או להורדה — סדרה טורקית: Çukur / The Pit

לפי כלל זה לא ניתן לייצר, להשתמש או למכור תרופות בצ’וקור, עד שיום אחד אדם בשם וארטולו סאאדטין מגיע לשכונה ונחוש בדעתו לשבור את האיסור. מתקיימת חתונה של אקשין (הבת של קהרמאן) וג׳לסון (אחד מאנשי הבור) ובשיא החתונה הכבשים השחורות פורצים ויורים בכולם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן