צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » הארי פוטר ומסדר עוף החול לצפייה ישירה

הארי פוטר ומסדר עוף החול לצפייה ישירה

מספר חברים במסדר עוף החול נחלצים לעזרתם, בהם גם סיריוס בכבודו ובעצמו. חברי המסדר נלחמים נגד אוכלי המוות יחד עם חברי צבא דמבלדור. גם דמבלדור הגיע, אולם לא לפני שסיריוס נרצח בידי בת דודו, אוכלת המוות בלטריקס לסטריינג’.

על פי הספר מריאטה הייתה מסויגת כל העת משילובן ב’צבא דמבלדור’, והיא זו שהלשינה בסוף. ריב שפרץ בין הארי לבין צ’ו בעקבות הקללה שהופיעה על פניה של מריאטה בשל הלחש של הרמיוני היווה הגורם לסיום מערכת היחסים ביניהם. • מאבקה של הרמיוני למען גמדוני הבית, אשר הושמט כבר בסרט הקודם אינו נמצא גם בסרט זה. בסרט מושמט לחלוטין כל יחס של הרמיוני אל קריצ’ר, והארי נתפס עוד בטרם הוא מצליח להשתמש באח ולשוחח עם קריצ’ר.

הארי פוטר לצפייה ישירה (כל הסרטים) – איכות גבוהה, תרגום לעברית

מחשש לבגידה מצדו של מנהל בית הספר אלבוס דמבלדור, ממנה שר הקסמים קורנליוס פאדג’ מורה חדשה להתגוננות מפני כוחות האופל – דולורס אמברידג’ – על מנת שהיא תוכל לשים עין על צוות המורים והתלמידים. פאדג’ מעניק לאמברידג’ סמכויות רחבות היקף ומאפשר לה פעילות חופשית כגון לפטר מורים שלדעתה לא ראויים ללמד.

מקרים מוזרים מתרחשים בבית ספר זה וסקובי וחבורתו החליטו לחקור את המקרים. אי אפשר לחלץ את הסרט בגרסה של BluRay – 720p מדובב הקובץ פגום !!! אפשר בבקשה את הסרט באיכות 720p או 1080p מדובב מבלי שאצטרך לחלץ את הקבצים לסרט תודה רבה ורק בריאות. כשהוא מקבל איומים מאדם מסתורי שטוען שהיה עד לאירוע, הוא מתחיל לאבד שליטה על חייו.

הארי פוטר ומסדר עוף החול טריילר סרט

תוכנית הלימודים של אמברידג’ משאירה את תלמידי הוגוורטס לא מוכנים להגנה עצמית מתאימה נגד וולדמורט ותומכיו המאיימים על קהילת הקוסמים. בעידוד חבריו, הרמיוני ורון, הארי לוקח את העניינים לידיו והם פותחים ביחד קבוצת מפגשים חשאית המכנה עצמה “צבא דמבלדור”.את ההתגייסות הם ניהלו בפונדק “ראש החזיר” שממוקם בהוגסמיד. במסגרת המפגשים מלמד הארי את התלמידים שהצטרפו לצבא דמבלדור כיצד להתגונן מפני וולדמורט ותומכיו (-התגוננות מפני כוחות האופל) כתחליף לשיעורים שלהם עם אמברידג’ העוזרת הבכירה של השר. לקראת סוף הסרט רואה הארי בחלומו את סנדקו שהוא גם חבר מסדר עוף החול, סיריוס בלק, לכוד בידי וולדמורט.

  • אף לאחר מותו של סיריוס, הארי כועס על עצמו שכן הבין, כי יכול היה בקלות לדעת האם סיריוס אכן בסכנה על ידי מבט מראה.
  • • אופיו ההרפתקני והמרדני של סיריוס ממלא תפקיד נרחב לאורך עלילת הספר.
  • • מאבקה של הרמיוני למען גמדוני הבית, אשר הושמט כבר בסרט הקודם אינו נמצא גם בסרט זה.
  • גם משחקי הקווידיץ’ הרבים שמוזכרים בספר, וכן פסילתו של הארי מלהשתתף בהם ובחירתם של ג’יני ורון לקבוצת הקווידיץ’ של גריפינדור, אינם מופיעים.

שרי נידונה למאסר בעקבות שוד, לאחר שילדה בת שנמסרה לאחיה ולגיסתה…. לאחר שהם שורדים בקושי מפולת שלגים במהלך חופשת סקי משפחתית, זוג נשוי נזרק למערבולת רגשית ונאלץ להעריך מחדש את חייהם ואת רגשותיהם זה כלפי זה.

הארי פוטר ומסדר עוף החול לצפייה ישירה

בספר מתואר כי הארי ונוויל חולקים למעשה כמעט את אותו תאריך לידה (בהפרש של יום) והנבואה יכולה הייתה לחול על כל אחד מהם באופן שווה. טטו, בן למשפחת מליונרים, נחוש להוכיח את עצמו לפאולה מושא אהבתו.

הארי פוטר ומסדר עוף החול (סרט)

הארי והרמיוני משאירים את אמברידג’ עם הקנטאורים ונחלצים ברגע האחרון עם רון, לונה, נוויל וג’יני להצילו. ואולם, כאשר הם סוף כל סוף מגיעים על פגעסוסים למשרד הקסמים מסתבר שהחיזיון של הארי היה מלכודת וכמה מאוכלי המוות תוקפים אותם בהפתעה. אוכלי המוות רוצים את הנבואה שנמצאת בתוך כדור הבדולח שבידו של הארי.

אורחים מהכוכב הירוק לצפייה ישירה – הסרט המלא אונליין

יושב ראש חמדן שולח את בנו ליערות קונגו שבאפריקה כדי לחפש יהלומים גדולים מספיק שישמשו כממסרים בתקשורת. כאשר הקשר עם בנו מתנתק, הוא שולח את בתו מנישואים אחרים אחר בנו….

תמונות מהסרט הארי פוטר ומסדר עוף החול

בסרט סיריוס בלק הוא שמעניק את התמונה, והארי מגיב בשביעות רצון ואף תולה אותה בחדר הנחיצות. בספר הוא זה שמגלה להארי על הימצאו של חדר הנחיצות והוא שמזהיר אותו בחדר לפני בואה של אמברידג’.

עוד צעד אחד ותוכלו לצפות בסרטים ללא פרסומות באיכות HD

בסרט סנייפ אינו מוציא את זכרונותיו, והארי צופה בהם כאשר הוא מצליח להשיב בקסם לניסיון החדירה של סנייפ לראשו. כמו כן בספר מתואר מינויים של רון והרמיוני לתפקיד מדריכים, ופעילותה של הרמיוני במהלך השנה כנגד התאומים ויזלי תוך שימוש בסמכויותה כמדריכה, ואילו בסרט אין שום אזכור לכך. • כמו כן מושמטים בסרט עניינים נוספים, כמו הכתבה של ריטה סקיטר על הארי, פציעתה של מינרווה מקגונגל והפעמים בהם הופיע הארי באח בביתו של סיריוס, כמו גם ביקורם של הארי והויזלים בבית החולים על שם הקדוש מנגו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן