צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » האח הגדול 2023 טיימליין

האח הגדול 2023 טיימליין

ומה מצפה לנו בפרק החדש הערב, ערוץ 13 לצפייה ישירה?. חשבתם שרק תקציב המדינה זה אירוע?. חכו שתראו מה קורה בבית האח כאשר הדיירים נדרשים לישיבת תקציב.

  • איזו דיירת כבר עושה רושם שהולכת להיות חביבת הקהל?.
  • מדוע כל הדיירים צריכים לפחד מהדיירת החדשה?.
  • הפורמט הזה צפוי לתפוס את מקומם של “אקס פקטור” ו”דה וויס”, שתי תוכניות המוזיקה של רשת 13 ששודרו בשנים האחרונות.
  • גם אם מדובר בתכנית שכביכול אין לה מה לחדש, מדינת ישראל נצמדת למסכים ומצפה לתחילת השידורים במסגרת ערוץ 26 לצפייה ישירה.
  • קבלו את התכנית מספר אחת בשידורי ערוץ 13 לצפייה ישירה.
  • יובל שזכתה לגלם את הצנון במסגרת משימת החווה, הוסיפה בדמעות שהיא הייתה שמחה לעמוד לצידה, אך לא פחדה לחשוף באומץ שהיא לא עושה זאת כי היא חוששת מתגובת דיירי הבית נגדה.

לא אין המדובר בהטבות בכרטיס אשראי. כל דיירי הבית מועמדים להדחה. להצבעות כנסו לאתר ההצבעות של ערוץ 13.

הסיכום היומי: יום מספר 13 בבית האח הגדול

אז מה המצפה לנו בקיץ הקרוב?. הבלוג שעוקב אחרי הבית ומספר לכם כל מה שצריך לדעת עם מיטב קטעי הווידאו הכי טובים העונה החדשה והמועמדים להדחה. כל מה שמדינת ישראל צריכה ברוח התקופה ועוד בשידור חי בערוץ 13.

קצין פתחה חזית עם כל הדיירים ללא יוצא מן הכלל, היא החביאה אוכל וקפה, והתגובות המקוממות שלה למעשים הלא קולגיאליים, הצליחו להקפיץ בית שלם נגדה, ובצדק, אפילו את חברה הטוב ושותפה לפשע, אברהם. גם אם מדובר בתכנית שכביכול אין לה מה לחדש, מדינת ישראל נצמדת למסכים ומצפה לתחילת השידורים במסגרת ערוץ 26 לצפייה ישירה. דיירי האח הגדול 2023 הרשימה המלאה של ערב הפתיחה, ספוילרים וחדשות ישירות מהבית. קבלו את התכנית מספר אחת בשידורי ערוץ 13 לצפייה ישירה.

האח הגדול VOD פרק 5: הבחירה של מלך ומלכת הכיתה

מדוע כל הדיירים צריכים לפחד מהדיירת החדשה?. האח הגדול פרק חדש לצפייה ישירה היום בערב. הדיירת הכי שנויה במחלוקת בבית האח הגדול, סתיו קצין, הפכה למרכז העלילה בבית האח הגדול.

עכשיו גם אתם יכולים לראות בווידאו בלעדי באתר. שימו לב היצירה מוגנת © אין להעתיק או להוריד את הווידאו הבלעדי שלנו חדשות האח הגדול באולפן השקוף. ניתן לשתף את העמוד ברשתות בחברתיות. בהחלט יש למה לחכות לקראת צפייה בשידורי האח הגדול 2023 פרקים מלאים לצפייה ישירה.

יש לנו בני דיירים מודחים מבית האח הגדול מאיה גרוסמן

איזה שבוע עובר על הדיירים בבית. אם לא מספיקות המריבות והרומנים, ההפקה שולפת קלף מנצח.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן