צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » האזל קאיה

האזל קאיה

ואז היא השתתפה בLiceo Italiano di Istanbulוסיימה משם בשנת 2009. היא גם השתתפה אוניברסיטת בילגי באיסטנבול. לאחרונה הם חגגו את שלוש שנות הביחד והעלו תמונה מקסימה בה הם מתכרבלים ומתחבקים. בנוסף לשפת האם שלה טורקית, היא יכולה לדבר איטלקית, אנגלית והיא לומדת גרמנית.

  • היא לא התעניינה במקצוע ההורים שלה אבל התעניינה מאוד בתחום האמנות והמשחק מאז גילה הצעיר והיא לקחה שיעורי בלט וכינור במשך שבע שנים.
  • היא מיוצגת על ידי Engin Aykanat Management (חברת ניהול כישרונות), איסטנבול, טורקיה.
  • הזוג נפרד מכיוון שעלי היה עדיין בקשר עם אשתו והם טרם התגרשו.
  • היא נבחרה כ’שחקנית הכי יפה והמדהימה של טורקיה שיש לה את העיניים הכי יפות ‘.
  • היא למדה באוניברסיטת בילגי באיסטנבול להשכלה גבוהה.
  • לתדהמתה, היא מגלה שאדנן התאהב דווקא בבתה ביחטר, שצעירה ממנו בשנים רבות, ושהשניים עומדים להינשא.

היא לא התעניינה במקצוע ההורים שלה אבל התעניינה מאוד בתחום האמנות והמשחק מאז גילה הצעיר והיא לקחה שיעורי בלט וכינור במשך שבע שנים. היא כרגע היכרויות השחקן הטורקי עלי אטאי. עלי התגרש מאשתו Ebru Cansiz בשנת 2013 והוא נהנה מיחסיו עם Hazal. האזל הלך ל גזיוסמנפאשה בית ספר יסודי.

יש לי בת

פידרבס שמה עינה מזה זמן מה על אדנן ורואה בו מטרה כלכלית שתביא לסגירת חובות העסק המשפחתי. לתדהמתה, היא מגלה שאדנן התאהב דווקא בבתה ביחטר, שצעירה ממנו בשנים רבות, ושהשניים עומדים להינשא. על אף התנגדותם של ילדיו, נושא אדנן את ביחטר לאישה, שהסכימה להינשא לו בעיקר כדי לנקום באימה רודפת הבצע.

על אף תחושותיהם, השניים מוצאים את הדרך לשמור על שקט תעשייתי. אולם עם הזמן קורה משהו בין בהלול וביחטר. הם מכירים זה את זה טוב יותר והקרבה ביניהם הופכת למשיכה עזה. בין השניים מתפתח רומן אסור וסוער, שהשלכותיו יהיו קשות מנשוא לכל הסובבים אותם.

הנודע ביותר עבור

בין אלפר סלדיראן והזל קאיה היו יחסים בין השנים 2009 ל -2010. נכון לעכשיו, היא מציגה את תפקיד פיליז בסדרת הטלוויזיה ‘ביזים היקאי’ מאז 2017. היא שיחקה כדמות הראשית פרייה ילמס סראפוגלו בשתי העונות הראשונות של סדרת הטלוויזיה ‘עדיני פריחה קוידאם’ בשנת 2011. היא הופיעה עם אמה, אישגל קאיה בפרסומות של בינגו.

אדנן הוא אלמן עשיר, שגר באחוזה מפוארת באיסטנבול עם שני ילדיו ועם אחיינו, בהלול, שהתייתם מהוריו בגיל צעיר. בהלול הוא גבר יפה ומרשים, שכל בחורות האזור נופלות לרגליו. ביחטר היא בחורה צעירה ויפה, בתה של אשת חברה בשם פידרבס.

האזל קאיה

ליילה האזל קאיה (נולדה ב -1 באוקטובר 1990) היא שחקנית ודוגמנית טורקית. נולדה ליילה האזל קאיה ב -1 באוקטובר 1990 בגזיאנטפ, טורקיה, והיא מפורסמת בזוז בג’נקו. היא נולדה ב -1 באוקטובר 1990 באיסטנבול, טורקיה. שֶׁלָה שם לידה היא ליילה האזל קאיה.

עובדות הזל קאיה

הזוג נפרד מכיוון שעלי היה עדיין בקשר עם אשתו והם טרם התגרשו. לאחר סיום הגירושין הוא חזר למערכת היחסים עם האזל. האזל הופיעה בתוכנית הטלוויזיה הראשונה שלה כפלין בסדרה המשפחתית פנטזיה קומית, Acemi Cadı, ב 2006. היא רוצה להמשיך את מערכת היחסים שלה לאורך זמן איתו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן