צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » גמר הישרדות 2022

גמר הישרדות 2022

לאורך רובו של המשחק ג’קי הייתה זו שבנתה מהלכים, פעמים רבות תוך מניפולציה והטעיה של כל המתמודדים. בחלקו האחרון של המשחק ג’קי החליטה להמר על כל הקלפים עם ברית הנשים, ופעלה להדחת שותפה מהיום הראשון – דודו אוואט.

  • היא ניצחה את ג׳קי אזולאי במבחן האש, לאחר ששתיהן זכו לארבעה קולות כל אחת מהמושבעים ואל המקום השלישי הגיעה אודליה סויסה.
  • עם צמצום המשתתפים במשחק, אלה וג’קי הגו את הרעיון להדיח את הבנים הנותרים ובפעם הראשונה להגיע יחדיו רק נשים לגמר.
  • מועמד לזכייה (כהגדרתו להלן), לאחר שאותר והוכח כי עומד בכל תנאי הזכאות לזכייה.
  • אבל, ויש אבל גדול, היא זוכה לנתון לא גבוה של קהל הגולשים של מעריב אונליין – 19.3% מההצבעות (3,292 הצבעות) בלבד.
  • 17,058 גולשים השתתפו בסקר של מעריב אונליין, שהציב שאלה אחת – מי מבין ג’קי אזולאי, אלה אייבינדר ואודליה סוויסה הראויה ביותר לזכות?

חודשים רבים חיכו לזה חובבי וצופי התוכנית, ואחרי עונה ארוכה במיוחד, ששודרה וזכתה לאחוזי רייטינג נמוכים, הגמר הגדול של הישרדות VIP הגיע. היא ניצחה את ג׳קי אזולאי במבחן האש, לאחר ששתיהן זכו לארבעה קולות כל אחת מהמושבעים ואל המקום השלישי הגיעה אודליה סויסה. מועמד לזכייה (כהגדרתו להלן), לאחר שאותר והוכח כי עומד בכל תנאי הזכאות לזכייה.

הישרדות VOD פרק 27: ההדחה הראשונה באיחוד

אבל, ויש אבל גדול, היא זוכה לנתון לא גבוה של קהל הגולשים של מעריב אונליין – 19.3% מההצבעות (3,292 הצבעות) בלבד. את החישוב הבא כבר די פשוט לעשות – המנצחת הגדולה של גולשי מעריב אונליין היא כוכבת הריאליטי המירוץ למיליון לשעבר אלה אייבינדר, שגרפה לא פחות מ-66.2% מההצבעות (11,300 הצבעות). האם אלה רק תוצאות שממחישות מה הקהל רוצה או שמא גם יהיו תוצאות האמת?

למרות זאת, ועל אף הפיצוץ הגדול ביניהם, השניים השלימו רגע לפני ההדחה ולאחר מכן הוא אף ייעץ לה כיצד לנהוג עם פתק ביטול החסינות שרכשה. ככל הנראה מדובר במועמדת הברורה לזכייה, אך עד מועצת הגמר בשבת, לא נדע אם אכן המשחק של ג’קי הביא לה את הניצחון. לאחר איחוד השבטים, אלה מצאה שפה משותפת עם ג’קי, למרות היריבות בין הבריתות.

הישרדות VIP, עונה 5, פרק 52: הקרב על הכרטיס הראשון לגמר

באפולאקי נוצר בינה לבין ג’קי אזולאי חיבור מיידי, כמו גם שפה משותפת עם דודו אוואט. באיחוד, אודליה כבר לקחה חלק בברית של דודו וג’קי, ועזרה להדיח את חברי שבטה הקודמים.

עם צמצום המשתתפים במשחק, אלה וג’קי הגו את הרעיון להדיח את הבנים הנותרים ובפעם הראשונה להגיע יחדיו רק נשים לגמר. למרות שלא זכתה בחסינות אישית מעולם, אלה הייתה חלק אינטגרלי מכל הדחה, כשפעמים רבות, עוד בטרם חברה לג’קי סופית, היא ניסתה להזהיר את אנשי בריתה מהתרגילים של “אזולאנדו”. אפילו כשהתרגיל האחרון, של בזבוז הקול הכפול, התבצע על ראשה, אלה קלטה זאת מיד ולא פחדה להתעמת עם ג’קי ואודליה. שעות ספורות לקראת הגמר הגדול של הישרדות VIP, שלראשונה בהיסטוריית המשחק בישראל יכלול נשים בלבד.

הישרדות VOD פרק 29: מסעדת השורד האחרון

אתם/ן בחרתם/ן, מי המתמודדת הראויה ביותר לזכות בתואר “השורדת האחרונה”, שתגרוף לכיסה מיליון שקלים. 17,058 גולשים השתתפו בסקר של מעריב אונליין, שהציב שאלה אחת – מי מבין ג’קי אזולאי, אלה אייבינדר ואודליה סוויסה הראויה ביותר לזכות? למקום השלישי הגיעה אודליה סוויסה עם 14.5% מההצבעות (2,466 הצבעות). למקום השני הגיעה המתמודדות הדומיננטית ביותר העונה ג’קי אזולאי.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן