צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » גט לצפייה ישירה

גט לצפייה ישירה

בכל פעם היא משטחת בפניהם את הטענות שלה ושוב מתחננת בפניהם ובפני בעלה ושוב הם פותרים אותה כלאחר יד. הסרט “גט” בכיכובם של רונית אלקבץ וששון גבאי, מגולל את סיפורה של ויויאן אשר מסורבת גט על ידי בעלה. הסרט מספק הצצה חסרת תקדים לסדרת הדיונים בבית המשפט בה נאלצת ויויאן להוכיח עילה שתחייב את בעלה לתת לה את הגט שהיא מחכה לו כל כך.

אני רוצה לקבל אימייל כשיש תגובות חדשות על הפוסט הזה. ויויאן מבקשת מבעלה גט אבל הוא מסרב לה בכל תוקף. כשהיא מביאה אותו לבית הדין הרבני, ויויאן מגלה שהחוק לא עומד לצידה.

Jett S01E01 ג’ט עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה

אליהו הצטייר כאדם קר ומנוקר שלא ממש התחשב באשתו. ויואן מצידה מרגישה שהנישואין שלה באו אל קיצם. אחרי כל הניסיונות שלה להשיג מבעלה את מה שהיא צריכה.

  • ויויאן מבקשת מבעלה גט אבל הוא מסרב לה בכל תוקף.
  • במשך שנים היא גוררת את בעלה הסרבן לבית הדין הרבני.
  • החוק והדיינים, מסתבר, עומדים לצידו של הגבר ולמרות כל ההסברים והתחנונים שלה, נדמה שהדיינים בכלל לא מקשיבים לה.
  • בהיעדר כל גירויי אחר אשר היה יכול אולי להעביר את המסר בצורה שונה קצת, הצופה “נאלץ” להתעמק בתוכן.

גט הוא סרט חדש מפי האחים רונית ושלומי אלקבץ. הסרט גט לצפייה ישירה הוא חלק מטרילוגיית סרטים המתמקדת בחיי הקהילה המרוקאית בארץ.

גט לצפייה ישירה

החוק והדיינים, מסתבר, עומדים לצידו של הגבר ולמרות כל ההסברים והתחנונים שלה, נדמה שהדיינים בכלל לא מקשיבים לה. ויויאן רואה שהיא כלואה במין כלא ממסדי ושלמרות שיש לה את כל הסיבות הנכונות לבקשה שלה, לא מתכוונים למלא אותה. במשך שנים היא גוררת את בעלה הסרבן לבית הדין הרבני.

הסרט הוא כביכול ההתחלה של הסיפור אבל זהו הסרט האחרון. הסרטים שקדמו לסרט הזה הם “ולקחת לך אישה” ו”שבעה”. בסרטים הקודמים הכרנו את בעלה של ויויאן, אליהו.

תמונות מהסרט גט

בסופו של דבר הוא מכריח את הצופה להיות קשוב לשחקנים ולמילים שיוצאות מפיהם. בהיעדר כל גירויי אחר אשר היה יכול אולי להעביר את המסר בצורה שונה קצת, הצופה “נאלץ” להתעמק בתוכן. במידה והיו מתפשרים ולו מעט בתפקידים שלהם, כל הסרט היה הופך בין רגע לעוד סרט משעמם. הטקסטים בסרט יפים ומתוחכמים בצורה שמזמן לא ראינו.

סרטים ישראלים נוספים

היא מחליטה שהגיעו מים עד נפש ושהיא רוצה להתגרש. אמנם מהר מאוד היא מגלה שזה לא ילך לה בקלות יתרה. הסרט גט לצפייה ישירה בא להראות לנו את החיים של מסורבות הגט שלא יכולות להתנתק מהבעלים שממררים להם את החיים.

כל הסרטים, כל הסדרות, כל הפרקים. בחינם, ללא תקלות ובאיכות HD

הדירה, הוא סרט השייך לז’אנר של סרטים דוקומנטאריים….

גט טריילר סרט

זה חשוב מאוד שיש סרטים לצפייה ישירה שעוסקים בנושא הזה כדי שלעוד אנשים יהיה מודעות מה עובר על כל אותן בנות. הסרט גט הוא סרט מבריק למרות פשטותו כביכול. כל הסרט מתנהל בין כותלי הרבנות, מה שלא נותן הרבה אפשרויות קולנועיות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן