צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » גאליס פרקים

גאליס פרקים

את התסריט לסרט כתבה שירלי מושיוף ובמאי הסרט הוא אסף קורמן. בסרט השתתפו תובל שפיר, אליאנה תדהר, דניאל מורשת, שירן סנדל, נווה צור, דניאל גד, רותם סלע ועפר שכטר. העונה הרביעית נפתחת מנקודת הסיום מהעונה הקודמת שבה בחר יונתן לסכן את חייו בשביל להציל את גאליסיה ואת אמו הקפואה. החלטתו של יונתן משנה לגמרי את פניו של המחנה וחניכיו ובשפיעה גם על חייהם של אהובתו דני וחברו הטוב ליעם.

יולי, שראתה את שרון ורועי מתנשקים, צילמה אותם וניסתה להראות לליעם כדי להוכיח לו ששרון בגדה בו, אך התמונה נמחקה. יולי ניסתה לגייס את רונה ודורי לצורך בירור התכנונים של שרון, אך היא נכשלה במשימתה לקנות את אמונם.

פרקים

העונה החמישית נפתחת בסצנה מלפני שבעה חודשים, מהרגע בו יונתן חוזר לחיים באמצעות בקבוק מים ממעיין הנשמות. יונתן יוצא לחיפוש יחד עם דני, דורי ואנה (שמצטרפת לאחר מות אביה) אחר מעיין הנשמות, כדי שייעודו של יונתן לא יתמלא כפי שאמרה לו סיגריט (נביאה שיונתן פוגש ביער). הוגו מארגן מאחורי גבה של גילי סרט המבוסס על חייה כדי לזכות בתרופה למחלתה.

  • בנוסף מתגלה הסיבה שבגינה חיפש ארי את לוחות הגורל ואיבד את זיכרונו – מציאת דרך להציל את בנו מקיפאון לאחר הפעלת היהלום.
  • העונה השביעית נפתחת בסיפור הרקע של דוד והפיכתו למיועד האפל.
  • הם נפגשו עם סשה, אחיו של גרגורי ומדען גאון ומהולל, שהמציא מכונת זמן שיכולה לחזור בזמן 23 שנים, ושאותה מפעיל הגביש.
  • יונתן יוצא לחיפוש יחד עם דני, דורי ואנה (שמצטרפת לאחר מות אביה) אחר מעיין הנשמות, כדי שייעודו של יונתן לא יתמלא כפי שאמרה לו סיגריט (נביאה שיונתן פוגש ביער).
  • כיצד ואיך ישפיע האמת על חבריו של נותן ואיך יתמודדו הגיבורים עם הנערים החדשים שבאו למחנה?
  • עם יציאתה של העונה החמישית, הושקה אפליקציית “OH MY גאליס!” שניתנת להורדה בחנויות האפליקציות.

טיראן נורה ונהרג בידי רשף, ודורי לא מחזיר לחיים את אחיו כי כשטיראן ירה בו, מי המעיין מהבקבוק שלקח הצילו את חייו. דני טסה לעבוד בבית הארחה במקסיקו כדי להתנתק מיונתן, אך הוא מגלה שהיא כוח הייעוד שלו. הוא בכל זאת מחפש אותה, מוצא אותה לאחר חצי שנה, והם חוזרים להיות ביחד.

גאליס עונות 1-4 פרקים מלאים!

התכנית עובדת – מחנה גאליס מנצח ואילו מחנה עתידים מפסיד ונסגר. ארי גילה על כך ששרון ורועי צילמו את רונה עירומה והפיצו את התמונה ועל כך שהם הפלילו את קובי ופעלו יחד כדי להביא לסגירת המחנה. בסוף הסדרה, יולי וליעם שבים להיות בני זוג וכך גם דורי ורונה.

באותה שנה זכו תובל שפיר ואליאנה תדהר בפרסי שחקן השנה ושחקנית השנה, בהתאמה, וגאליס זכתה בפרס סדרת נוער השנה ב”נבחרי פרוגי 2014″. גאליס היא סדרת נעורים ישראלית בבימויו של עודד רז, ששודרה בערוץ הילדים למנויי HOT, החל מ-12 בפברואר 2012 ועד לסיומה ב-17 ביולי 2016 במשך 7 עונות ו-213 פרקים.

גאליס – (עונות 1-  המלאות

ניקה ומורטון, שהשתחרר מהכלא בשבט וסלח לניקה על שהפלילה אותו, הרגו את ארמונד שירה במכונת הזמן. בסוף הסדרה יונתן מצליח לחזור להווה בזכות המורה לארכאולוגיה של רות, שהיא בעצם גלגול קודם של דני שהשאירה לרות מתנה. בעונה השלישית מגלה יונתן שאם הוא יפעיל את היהלום (שיכול להשיב את כל אזרחי גאליסיה הקפואים לחיים) ללא מגן גאליסיה, הוא יקפא בעיר האבודה. בנוסף מתגלה הסיבה שבגינה חיפש ארי את לוחות הגורל ואיבד את זיכרונו – מציאת דרך להציל את בנו מקיפאון לאחר הפעלת היהלום.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן