צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » גאליס עונה 6 לצפייה ישירה

גאליס עונה 6 לצפייה ישירה

הסדרה מועמדת כל שנה מאז 2012 לפרס “סדרת השנה” בטקס נבחרי הילדים בערוץ הילדים וזכתה ארבע פעמים ברציפות. בשנת 2011 זכו תובל שפיר ואליאנה תדהר בפרס “זוג השנה” באותו הטקס.

כאשר נבחרה, התפטרה מתפקיד המנכ”לית ולא תורמת את התרופה. לבסוף מסתבכת עם האחים רואס. עם תובל שפיר, אליאנה תדהר, דניאל מורשת, שירן סנדל, דניאל גד, נווה צור, טום באום, תמר עמית יוסף.

עונה 3

סיגריט (בת–אל פאפורה) (עונה חמישית) – שומרת המעיין, תלמידה של אוסיריס, אל המוות והשאול המצרי.

אליאנה תדהר קיבלה את התואר “שחקנית השנה” שלוש פעמים ברציפות, כך גם תובל שפיר קיבל את התואר “שחקן השנה” שלוש פעמים ברצף בטקס נבחרי הילדים. בשנת 2013 זכה הספר “גאליס עונה 6 פרק 25 לצפייה ישירה – הקיץ של רונה ודורי” בתואר “ספר השנה” ובפרס “ספר הזהב” לשנת 2013.

גאליס 6 – פרק 1 – פרק מלא לצפייה ישירה

מצטרף למחנה בקיץ השני ל”צוות אתנה” ומתחזה לחניך במחנה בשם ברק הניס, אך מניעיו האמיתיים הם למנוע מיונתן למצוא את “גאליסיה”. הוא מתבלבל בדרך כאשר הוא מתאהב בדני ונהיה בן זוגה, אך הם נפרדים. עקב התאהבותו בדני הוא מורד באמו ומשתנה.

  • בקיץ הראשון הייתה בת זוגו של רועי עד שנפרדו.
  • בקיץ השני היא הייתה סוכנת ולא השתתפה במחנה.
  • כדי לתפוס את מירון היא מנצלת את ליעם והופכת לבת זוגו.
  • נתן בראל (אקי אבני) (עונה חמישית) – אביו של ארז, מנכ”ל חברת האופנה “OMG” ומשווק את הליין של יולי. ניהל משפחה אחרת מהצד, ארז גילה זאת בגיל 13 ומאז כועס עליו.
  • אליאנה תדהר קיבלה את התואר “שחקנית השנה” שלוש פעמים ברציפות, כך גם תובל שפיר קיבל את התואר “שחקן השנה” שלוש פעמים ברצף בטקס נבחרי הילדים.

כדי לתפוס את מירון היא מנצלת את ליעם והופכת לבת זוגו. בסוף העונה השלישית קופאת בגאליסיה עקב תחבולה של ליעם, ולא ידוע מה קרה לה לאחר מכן. המשפחה שלה חותמת על עסקה עם מילי נגב בעונה החמישית.

היכנסו לפייסבוק של גאליס

בשנת 2014 הועמד הסרט “גאליס עונה 6 פרק 25 לצפייה ישירה – המסע לאסטרה” בפרס האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה אך לא עלה לשלב הגמר. באותה שנה גם זכו תובל שפיר (שחקן השנה), אליאנה תדהר (שחקנית השנה) וגאליס עונה 6 פרק 25 לצפייה ישירה (סדרת נוער השנה) ב”נבחרי פרוגי 2014″. נטלי רואס/קידר (שני אטיאס) (עונות 2–3) – בת למשפחת פשע. מגיעה למחנה גאליס עונה 6 פרק 25 לצפייה ישירה בתור נטלי קידר על מנת לתפוס את מירון, אחיו של ליעם, שחייב כסף למשפחתה.

צפו עכשיו בפרק של גאליס עונה 6 פרק 25 לצפייה ישירה

שרון (תמר עמית יוסף) (עונות 6, 1-2) – חברתה הטובה ביותר של יולי. בקיץ הראשון הייתה בת זוגו של רועי עד שנפרדו.

גאליס – (עונות 1-  המלאות

בקיץ השני היא הייתה סוכנת ולא השתתפה במחנה. רימו אותה ושלחו לה תמונה שבה כביכול ליעם ויולי מתנשקים כשהיו שיכורים, ולכן היא נפרדת ממנו ומאוחר יותר טסה למקסיקו יחד עם רועי. בקיץ הרביעי היא חוזרת לגאליס עונה 6 פרק 25 לצפייה ישירה וסולחת לליעם ויולי. סיימון בראון (אריה מוסקונה) (עונה ראשונה) – מקים מחנה “גאליס עונה 6 פרק 8 לצפייה ישירה”.

דניאל מורשת – שחקן ומדובב ישראלי

דניאל (אורי בלופרב) (אורח בעונות 4,5) – האקס החנון של רותם. למד איתה ועם יולי באותו בית ספר, כשיולי גרמה לכך שיראה כאילו רותם גנבה ממנו את הפרויקט שלו במדעים, בזכותו עמד להתקבל לטכניון. במהלך העונה החמישית יולי משכנעת אותו שהיא עשתה את הכול, והוא סולח לרותם והם נהיים בני זוג. אדוארד “אדי”/ברק הניס (עמרי לוקאס) (עונות 2–3) – נסיך גאליסיה, בנם של זרדה ואיקרה.

עונה 1

הסדרה הייתה מועמדת שלוש פעמים בתואר “סדרת דרמה לילדים ולנוער הטובה ביותר” בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה בשנים 2012–2014 אך לא זכתה. איתן (רום ברנע) (עונה שישית) – חניך במחנה עתידים. יריב של ליעם ובן זוגה של רונה בעונה השישית, עד שהיא נפרדת ממנו. נתן בראל (אקי אבני) (עונה חמישית) – אביו של ארז, מנכ”ל חברת האופנה “OMG” ומשווק את הליין של יולי. ניהל משפחה אחרת מהצד, ארז גילה זאת בגיל 13 ומאז כועס עליו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן