צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » גאליס עולם הסדרות

גאליס עולם הסדרות

אליאנה תדהר קיבלה את התואר “שחקנית השנה” חמש פעמים ברציפות, כך גם תובל שפיר קיבל את התואר “שחקן השנה” חמש פעמים ברצף בטקס נבחרי הילדים. בשנת 2013 זכה הספר “גאליס – הקיץ של רונה ודורי” בתואר “ספר השנה” ובפרס “ספר הזהב” לשנת 2013.

יונתן נחוש להציל את העיר, גם במחיר של קפיאה, אך לפני כן הוא מדבר עם דני והם חוזרים להיות בני זוג. כל הקפואים שבים לחיים, העיר ניצלת, וארי חוזר יחד עם רות, אימו של יונתן, למחנה.

גאליס – עונה 1

דפני רוצה להכשיל את דורי, כדי לנקום בו על מה שעשה לה, והיא נהיית בת זוגו כחלק מהתוכנית. לבסוף היא מוותרת על ההחלטה, אך כשדורי מגלה על תוכניתה הם נפרדים. רונה, שחוזרת לגאליס לתקופה קצרה, נהיית בת זוגו של דורי וגורמת לו להיכשל במבחן בכוונה כי היא רוצה שיטוס איתה חזרה ללונדון. בסוף העונה יונתן יוצא להציל את העיר האבודה, אך נתקל בבעיות.

  • זארדה מציעה לגאיה לבגוד ביונתן ובתמורה – היא תחזיר את וולקן לחיים.
  • בסרט השתתפו תובל שפיר, אליאנה תדהר, דניאל מורשת, שירן סנדל, נווה צור, דניאל גד, רותם סלע ועפר שכטר.
  • בשנת 2011 זכו תובל שפיר ואליאנה תדהר בפרס “זוג השנה” באותו הטקס.

אחרי שנה וחצי אנו סוגרים את האתר אך האתר ישאר ולא ימחק תודה לכם.

גאליס – (עונות 1-  המלאות

התכנית עובדת – מחנה גאליס מנצח ואילו מחנה עתידים מפסיד ונסגר. ארי גילה על כך ששרון ורועי צילמו את רונה עירומה והפיצו את התמונה ועל כך שהם הפלילו את קובי ופעלו יחד כדי להביא לסגירת המחנה. בסוף הסדרה, יולי וליעם שבים להיות בני זוג וכך גם דורי ורונה. ארי מחליט למסור את רועי ושרון לטיפול המשטרה, ולאחר ששרון מבינה את רוע מעשיה היא מתנצלת ורועי נשפט על מעשיו ונכלא.

זארדה מאיימת שתהרוג את ארי, אם יונתן לא ייתן לה את המגן. יונתן נותן לה את המגן והיא הורסת אותו, ומקפיאה את ארי.

גאליס

עם יציאתה של העונה החמישית, הושקה אפליקציית “OH MY גאליס!” שניתנת להורדה בחנויות האפליקציות. הסדרה הייתה מועמדת שלוש פעמים בתואר “סדרת דרמה לילדים ולנוער הטובה ביותר” בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה בשנים 2012–2014, אך לא זכתה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן