צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » גאליס סדרות

גאליס סדרות

כשיונתן גילה על היות דוד המיועד האפל, הוא סיפר על כך לדני וליעם אך הם לא האמינו לו. הם נפגשו עם סשה, אחיו של גרגורי ומדען גאון ומהולל, שהמציא מכונת זמן שיכולה לחזור בזמן 23 שנים, ושאותה מפעיל הגביש. בו בזמן דוד, ארמונד וזרדה חשבו אף הם על דרכים מתוחכמות שבאמצעותן דוד יוכל לשמור על מעמדו ועל ספר הבריאה. דוד, שנעלם מהמחנה והתחבא בבונקר של גרגורי למשך מספר ימים, החליט לחזור למחנה כדי לגרום לדני לחשוב שיונתן הוא המיועד האפל ובכך להרוס את אמונה בו.

  • בסוף העונה יונתן יוצא להציל את העיר האבודה, אך נתקל בבעיות.
  • בסרט השתתפו תובל שפיר, אליאנה תדהר, דניאל מורשת, שירן סנדל, נווה צור, דניאל גד, רותם סלע ועפר שכטר.
  • דני הופכת לנסיכת גאליסיה, במטרה לבדוק אם יש משהו שיכול להציל את יונתן מהגורל שמחכה לו בעיר האבודה.

לבסוף היא מוותרת על ההחלטה, אך כשדורי מגלה על תוכניתה הם נפרדים. רונה, שחוזרת לגאליס לתקופה קצרה, נהיית בת זוגו של דורי וגורמת לו להיכשל במבחן בכוונה כי היא רוצה שיטוס איתה חזרה ללונדון.

רשימת פרקי גאליס

ניקה ומורטון, שהשתחרר מהכלא בשבט וסלח לניקה על שהפלילה אותו, הרגו את ארמונד שירה במכונת הזמן. בסוף הסדרה יונתן מצליח לחזור להווה בזכות המורה לארכאולוגיה של רות, שהיא בעצם גלגול קודם של דני שהשאירה לרות מתנה. יולי, שראתה את שרון ורועי מתנשקים, צילמה אותם וניסתה להראות לליעם כדי להוכיח לו ששרון בגדה בו, אך התמונה נמחקה.

באותה שנה זכו תובל שפיר ואליאנה תדהר בפרסי שחקן השנה ושחקנית השנה, בהתאמה, וגאליס זכתה בפרס סדרת נוער השנה ב”נבחרי פרוגי 2014″. באוגוסט 2014, יצא לאקרנים הסרט “גאליס – המסע לאסטרה” ובאפריל 2016, הסרט “גאליס – קונקט”, אשר שניהם מבוססים על עלילות הסדרה.

טורינו[עריכת קוד מקור עריכה]

דני טסה לעבוד בבית הארחה במקסיקו כדי להתנתק מיונתן, אך הוא מגלה שהיא כוח הייעוד שלו. הוא בכל זאת מחפש אותה, מוצא אותה לאחר חצי שנה, והם חוזרים להיות ביחד. מאז 2012, הסדרה מועמדת מדי שנה לפרס “סדרת השנה” בטקס נבחרי הילדים בערוץ הילדים, וזכתה בתואר זה חמש פעמים ברציפות. בשנת 2011 זכו תובל שפיר ואליאנה תדהר בפרס “זוג השנה” באותו הטקס.

עם יציאתה של העונה החמישית, הושקה אפליקציית “OH MY גאליס!” שניתנת להורדה בחנויות האפליקציות.

חניכי המחנה[עריכת קוד מקור עריכה]

אליאנה תדהר קיבלה את התואר “שחקנית השנה” חמש פעמים ברציפות, כך גם תובל שפיר קיבל את התואר “שחקן השנה” חמש פעמים ברצף בטקס נבחרי הילדים. בשנת 2013 זכה הספר “גאליס – הקיץ של רונה ודורי” בתואר “ספר השנה” ובפרס “ספר הזהב” לשנת 2013.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן