צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » בעלת החלומות פרק 23

בעלת החלומות פרק 23

לחץ על “צור קשר” או על “עזרה בוואטסאפ” למעלה. בינואר 2022, הודיעה רש על עזיבתה את הסדרה, על אף הצלחתה וחידושה לעונה נוספת, וזאת בשל שאיפתה להמשיך בקריירה שלה בהוליווד.[14] בפברואר 2023 דווח כי השחקנים אנחל בונני וגל מלכה לוהקו לעונה השנייה. Wesave.info  האתר הישראלי לחיסכון ומידע אובייקטיבי מדויק . בעלת החלומות היא טלנובלה ישראלית מסוגת דרמה רומנטית, שנוצרה על ידי היוצרת שירה אלון עבור חברת הכבלים “HOT”.

המוטיב של אישה בין שני גברים חוזר שוב, כמו בסדרות ישראליות ובטח כמו בטלנובלה טורקית. כל הזכויות שמורות אין להעתיק, לשכפל, ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר את המידע באתר אינטרנט זה לשימוש מסחרי כרטיסים להופעות כל המידע אודות ההופעות נמצא באחריותם של האמרגנים.

בעלת החלומות: פרק 4

זה בדיוק מה שהולך להיות בפרק החדש. אם אתם זוכרים לנור יש כישרון לפתור חלומות, והיא בכלל לא ישעה שהיא כזו. אבל היא בהחלט מבינה שפרק 23 הוא גורלי להתפתחות העלילה.

  • אם אתם זוכרים לנור יש כישרון לפתור חלומות, והיא בכלל לא ישעה שהיא כזו.
  • בחר למטה פרק כדי לבחור פרק.
  • אבל היא בהחלט מבינה שפרק 23 הוא גורלי להתפתחות העלילה.
  • המוטיב של אישה בין שני גברים חוזר שוב, כמו בסדרות ישראליות ובטח כמו בטלנובלה טורקית.
  • על הכסף אגב, הוא לא מתלונן.

לאורך הסדרה וגם בפרק החדש לצפייה ישירה, יש נרטיב המתאפיין בעיסוק בחלומות. אלו מעוררים מחדש מלחמת אחים שקרעה את משפחת רומנו לפני שנים. הסערה החדשה ומצבו של הרומנו הבכיר, מאיימת לפרק את האימפריה המשפחתית שוב והפעם לתמיד, והמזימות והתככים מאיימים על חיי הזוג ומאלצים אותם לבחור בין המשפחות שמהן הם מגיעים לבין האהבה. איך שיחה בין נור יהודה ומאיר גרמה לו להתמוטט?

צוות השחקנים והדמויות[עריכת קוד מקור עריכה]

נור, צעירה חסרת כל וחסרת משפחה, נשלחת להתחזות לפותרת חלומות על מנת להונות איש עסקים אמיד בעל אימפריית מלונות יוקרה שחלם חלום ומפחד מהמשמעויות שלו. טלנובלה ישראלית רומנטית.נור, צעירה חסרת כל וחסרת משפחה, נשלחת להתחזות לפותרת חלומות על מנת להונות איש עסקים אמיד בעל אימפריית מלונות יוקרה, שחלם חלום ומפחד מהמשמעויות שלו. לאחר שהיא נפגשת עם יורש החברה, יהודה ורבורג, ניצת ביניהם רומן ונור מגלה בעזרתו שיש לה יכולת אמיתית לפתור חלומות. אך יכולת זו מובילה לגילוי סוד טרגי מהעבר המצית מלחמת אחים שמאיימת על עתיד האימפריה, המשפחה וחייהם של הזוג.

למה אני רואה רק חלק מהסרט ולא יכול להעביר הלאה? כי אין לך מנוי או אתה לא מחובר למנוי.

דבר על בעלת החלומות בפורום

סגור את הסרט ולחץ על “עונה” כדי לבחור עונה. בחר למטה פרק כדי לבחור פרק. אחת היא בלחיצה על עמוד TV למעלה ולפעול לפי ההוראות שם. בחלק מהטלוויזיות אפשר גם להתקין את האפליקציה שלנו.

כל מה שחדש באתר

ב-4 ליוני 2023 פורסם כי הסדרה תחזור לעונה שנייה ב-2 ביולי 2023 ב-Hot. אימרי ביטון הוא בן הזוג של נור, וגם לו יש תמיד מה להגיד. על הכסף אגב, הוא לא מתלונן.

הצורף: פרק 1

בדוק שרכשת מנוי וכי אתה מחובר. כשאתה מחובר למנוי מופיע למעלה כפתור “הפרופיל שלי”.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן