צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » בעלת החלומות עונה 2 שחקנים

בעלת החלומות עונה 2 שחקנים

בחורה חריפה ומבריקה, מלאת שמחת חיים ובלי עצם בלשון. החלום שלה להיות עורכת דין לענייני משפחה, וכדי לעשות את זה היא צריכה לעבור פסיכומטרי שיא כדי לקבל מלגה לבינתחומי, או להרוויח מלא כסף כדי ללמוד שם.

מפגש גורלי עם יורש החברה יהודה ורבורג מצית ביניהם אהבה סוחפת ונור מגלה בזכות יהודה שיש לה יכולת אמתית לפתור חלומות. היכולת שלה מובילה לגילוי סוד טרגי מהעבר ולמלחמת אחים שמאיימת על עתיד החברה, המשפחה והזוג המאוהב. טלנובלה ישראלית רומנטית.נור, צעירה חסרת כל וחסרת משפחה, נשלחת להתחזות לפותרת חלומות על מנת להונות איש עסקים אמיד בעל אימפריית מלונות יוקרה, שחלם חלום ומפחד מהמשמעויות שלו.

צוות השחקנים והדמויות[עריכת קוד מקור עריכה]

לאחר שהיא נפגשת עם יורש החברה, יהודה ורבורג, ניצת ביניהם רומן ונור מגלה בעזרתו שיש לה יכולת אמיתית לפתור חלומות. אך יכולת זו מובילה לגילוי סוד טרגי מהעבר המצית מלחמת אחים שמאיימת על עתיד האימפריה, המשפחה וחייהם של הזוג.

  • נירה ורבורג (צופית גרנט) בת זוגו לחיים של מאיר רומנו ואמא של שני ויהודה וגל שחיה בחשש שבכל רגע הכל יכול להיגמר ולא יהיה לה כלום.
  • שני ורבורג (אליאנה תדהר) הבת הבכורה של נירה שמיועדת לרשת את חברת המלונות של מאיר.
  • החלום שלה להיות עורכת דין לענייני משפחה, וכדי לעשות את זה היא צריכה לעבור פסיכומטרי שיא כדי לקבל מלגה לבינתחומי, או להרוויח מלא כסף כדי ללמוד שם.
  • חי במתחם חושות בסיני עם צעירים אבודים שרואים בו אבא.
  • בחורה חריפה ומבריקה, מלאת שמחת חיים ובלי עצם בלשון.
  • לאחר שהיא נפגשת עם יורש החברה, יהודה ורבורג, ניצת ביניהם רומן ונור מגלה בעזרתו שיש לה יכולת אמיתית לפתור חלומות.

בגיל צעיר ברח עם אח שלו ממשפחות אומנה ומצא בית אצל אבי בסיני, תמיד היה אסיר תודה לאבי שאסף אותם ונהפך להיות יד ימינו. נור היא האישה של חייו אבל ברגע שהוא מרגיש שהיא מתרחקת ממנו, הוא יעשה הכל כדי להחזיר אותה אליו. מאיר רומנו (יורם טולדנו) מיליונר בעל חברת מלונות, חולה סרטן שעומד למות ורוצה להוריש את החברה שלו באופן מסודר כדי למנוע סכסוכי ירושה. לקראת מותו חולם חלום שמעיר בו תקווה לגלות מה עלה בגורלה של בתו שנעלמה במדבר כשהייתה בת חמש.

בעלת החלומותBa’alat Hahalomot

נור, צעירה חסרת כל וחסרת משפחה, נשלחת להתחזות לפותרת חלומות על מנת להונות איש עסקים אמיד בעל אימפריית מלונות יוקרה שחלם חלום ומפחד מהמשמעויות שלו. “בעלת החלומות” מתמקדת בסיפורה של נור, צעירה חסרת כל שנשלחת להתחזות לפותרת חלומות כדי להונות מיליונר בעל חברת מלונות יוקרה שחלם חלום ומפחד מהמשמעות שלו.

החלום שלו פותח תיבת פנדורה ומאיר במרוץ להספיק לתקן את חטאי העבר לפני שהוא מת. ליה וולפסון (רוני מרון קליין) הבת של נעמי וקובי, האחות הקטנה של דידי.

בעלת החלומות (

שני ורבורג (אליאנה תדהר) הבת הבכורה של נירה שמיועדת לרשת את חברת המלונות של מאיר. אוהבת את יהודה אח שלה הצעיר אהבה ללא תנאי ותעשה הכל כדי שהוא לא יגלה סוד נוראי מהעבר שלהם ויעזוב אותה.

בעלת החלומות

אבי רומנו (חנן סביון) האח הצעיר של מאיר שהסתכסך איתו לפני שנים ועזב את המשפחה. חי במתחם חושות בסיני עם צעירים אבודים שרואים בו אבא. כשמגיעה לאבי הזדמנות לנקום באח שלו הוא שולח את נור להתחזות לפותרת חלומות כדי להונות את אח שלו ולגרום לו להוריש לו את חברת המלונות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן