צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » בעלת החלומות עונה 2 פרקים מלאים

בעלת החלומות עונה 2 פרקים מלאים

לכאורה מדובר בעוד טלנובלה תוצאת ערוצי הבידור של ישראל. אבל לפעמים גם כאשר אנו כותבים ביקורת סדרות ישראליות מומלצות לצפייה ישירה, קשה לנו להצביע על סוד הקסם. ייתכן שהליהוק הכמעט מושלם וייתכן שמדובר בדיאלוגים האותנטיים שכל אחד כמעט יכול למצוא אותו בחיים שלו כצופה.

“בעלת החלומות” מספרת את סיפורה של נור (אודיה רש) צעירה חסרת כל שמפגש גורלי בינה לבין יהודה ורבורג (דניאל ליטמן), צעיר ועשיר מאד, משנה את חייהם לעד. אם ניקח בחשבון שגם מלכת היופי של ירושלים עונה 2 פרקים מלאים צפויה לעלות בקרוב, מה קיבלנו??. לוח שידורים של סדרות ישראליות גדוש ומעולה כמו שאנחנו אוהבים.

סדרות ישראליות שלא תפספסו בעלת החלומות עונה 2

בעלת החלומות היא טלנובלה ישראלית מסוגת דרמה רומנטית, שנוצרה על ידי היוצרת שירה אלון עבור חברת הכבלים “HOT”. מאחורי הקלעים שלל הסברים למהלך, מאילוצים ועבודות בחו”ל ועד החלטה שלה לעזוב, תלוי את מי שואלים. לעומת זאת, עומר נודלמן ואליאנה תדהר צפויות להמשיך כרגיל.

  • יהודה מתאהב בפותרת החלומות הפרטית שלו והיא בכלל לא ידעה שיש לה יכולת כזאת.
  • הוא מספר לה חלום שחלם והדברים שהיא אומרת לו גורמים לו להאמין שהיא היחידה שיכולה לעזור לו לפתור את הטרגדיה המשפחתית שלו ואם הוא יידע מה קרה שם, אולי הסיוטים שלו ייפסקו.
  • אם ציפתם שגם בעונה השנייה נראה את אודיה ראש בתפקיד הראשי.
  • “בוגד”, הכוללת 8 פרקים, עוקבת אחר סיפור היעלמותו של מטוס נוסעים ישראלי.
  • טלנובלה ישראלית רומנטית.נור, צעירה חסרת כל וחסרת משפחה, נשלחת להתחזות לפותרת חלומות על מנת להונות איש עסקים אמיד בעל אימפריית מלונות יוקרה, שחלם חלום ומפחד מהמשמעויות שלו.

הוא מספר לה חלום שחלם והדברים שהיא אומרת לו גורמים לו להאמין שהיא היחידה שיכולה לעזור לו לפתור את הטרגדיה המשפחתית שלו ואם הוא יידע מה קרה שם, אולי הסיוטים שלו ייפסקו. יהודה מתאהב בפותרת החלומות הפרטית שלו והיא בכלל לא ידעה שיש לה יכולת כזאת. אם ציפתם שגם בעונה השנייה נראה את אודיה ראש בתפקיד הראשי. השחקנית עומר נודלמן ואליאנה תדהר צפויות להמשיך גם בעונה החדשה.

בעלת החלומות

בינואר 2022, הודיעה רש על עזיבתה את הסדרה, על אף הצלחתה וחידושה לעונה נוספת, וזאת בשל שאיפתה להמשיך בקריירה שלה בהוליווד.[14] בפברואר 2023 דווח כי השחקנים אנחל בונני וגל מלכה לוהקו לעונה השנייה. ב-4 ליוני 2023 פורסם כי הסדרה תחזור לעונה שנייה ב-2 ביולי 2023 ב-Hot.

יש כתבות באתר הסדרות של ישראל שפוט כיף לכתוב אותן לבשר לכם על אירועים חשובים בבידור הישראלי. אז נכון שבימים אלו כולם עסוקים בסדרות בנות ברק ומשחקי הדרקון אבל חדשה אחת חשובה צריך להכיר. בעלת החלומות עונה 2 צפו בווידאו המשפחות הכי טובות . טלנובלה ישראלית רומנטית.נור, צעירה חסרת כל וחסרת משפחה, נשלחת להתחזות לפותרת חלומות על מנת להונות איש עסקים אמיד בעל אימפריית מלונות יוקרה, שחלם חלום ומפחד מהמשמעויות שלו.

בעלת החלומותBa’alat Hahalomot

סדרה חדשה של עמית כהן ורון לשם בכיכובם של ליאור אשכנזי, ניב סולטן, עוז זהבי, דקלה ואורנה בנאי. “בוגד”, הכוללת 8 פרקים, עוקבת אחר סיפור היעלמותו של מטוס נוסעים ישראלי.

בעלת החלומות פרק 19 לצפייה ישירה: נפרדים מגל?

לאחר שהיא נפגשת עם יורש החברה, יהודה ורבורג, ניצת ביניהם רומן ונור מגלה בעזרתו שיש לה יכולת אמיתית לפתור חלומות. אך יכולת זו מובילה לגילוי סוד טרגי מהעבר המצית מלחמת אחים שמאיימת על עתיד האימפריה, המשפחה וחייהם של הזוג. נור, צעירה חסרת כל וחסרת משפחה, נשלחת להתחזות לפותרת חלומות על מנת להונות איש עסקים אמיד בעל אימפריית מלונות יוקרה שחלם חלום ומפחד מהמשמעויות שלו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן