צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
דף הבית » מאמרים » בעלת החלומות לצפיה ישירה

בעלת החלומות לצפיה ישירה

לאחר שהיא נפגשת עם יורש החברה, יהודה ורבורג, ניצת ביניהם רומן ונור מגלה בעזרתו שיש לה יכולת אמיתית לפתור חלומות; אך יכולת זו מובילה לגילוי סוד טרגי מהעבר שמצית מלחמת אחים שמאיימת על עתיד האימפריה, המשפחה וחייהם של הזוג. טלנובלה ישראלית רומנטית.נור, צעירה חסרת כל וחסרת משפחה, נשלחת להתחזות לפותרת חלומות על מנת להונות איש עסקים אמיד בעל אימפריית מלונות יוקרה, שחלם חלום ומפחד מהמשמעויות שלו. לאחר שהיא נפגשת עם יורש החברה, יהודה ורבורג, ניצת ביניהם רומן ונור מגלה בעזרתו שיש לה יכולת אמיתית לפתור חלומות.

  • יום אחד הוא חולם חלום בלהות שמעורר את הרצון שלו לחשוף מה קרה לביתו הקטנה שנעלמה במדבר.
  • נור מגיעה למאיר רומנו כמתחזה לפותרת חלומות, ופוגשת לראשונה את כל משפחת רומנו.
  • מור סרוסי – שירלי ברוך, אחותו התאומה של ליאור, שחולמת להיות עורכת דין ובמקביל מנהלת רומן אסור עם השכן האמיד והנשוי שלה.
  • איכשהו היא בתחרות מתמדת עם הילדה המתה של אביה.גל היא נערה מפונקת שאוהבת לבדוק גבולות, שעשתה הרבה טעויות כדי לא למלא את תפקידה כמאחדת את המשפחה.
  • נעמי רומנו וולפסון (יעל בר זוהר) – אחותם הצעירה של אבי ומאיר, חוזרת בתשובה עם שני ילדים.נעמי בוחרת בחיים פשוטים בצל אחיה המיליונר.אפילו שמנסה להשתחרר מעימותים משפחתיים סביב הממון, בעלה לא מוותר על החלק שלהםוהבלגן רודף אחריה..
  • צופית גרנט – נירה ורבורג, אשתו של המיליארדר ומנהל אימפריית המלונות, מאיר רומנו, שאהבתה חסרת הגבולות לילדיה גורמת לה להסתיר סוד נורא מהעבר.

אודיה רש – נור, צעירה שמתחזה לפותרת חלומות במטרה להונות איש עסקים מיליארדר ובעל אימפריית מלונות יוקרה, אך במקום זאת מתאהבת בבנו. דניאל ליטמן – יהודה ורבורג, יורשה של אימפריית מלונות היוקרה ואחיה החורג של שני, שמתאהב בנור. אליאנה תדהר – שני ורבורג, אחותו החורגת של יהודה, שמעוניינת לרשת את האימפריה של אביהם במקום יהודה.

בעלת החלומות: פרק 4

אך יכולת זו מובילה לגילוי סוד טרגי מהעבר המצית מלחמת אחים שמאיימת על עתיד האימפריה, המשפחה וחייהם של הזוג. נירה ורבורג (צופית גרנט) – בת הזוג של מאיר רומנו (יורם טולדנו) ואמא של גל שני ויהודהנירה חיה בפחד יומיומי שיגמר הכל ולא ישאר לה כלום. היא אוהבת את בעלה אבל יודעת שהוא ילך יום אחד ורוצה להבטיח את עתיד ילדיה, לכן היא תעשה הכללל כדי לרשת את החברה לידיה . נור מגיעה למאיר רומנו כמתחזה לפותרת חלומות, ופוגשת לראשונה את כל משפחת רומנו.

משה אשכנזי – צחי טולדנו, בעלה של שני ועורך דינה של אימפריית המלונות שבבעלות משפחתה, שנישואיו לשני מתערערים בעקבות סודות שהוא חושף עליה. רוני מרון-קליין – ליה וולפסון
ליאנה עיון – ליקי
בר ברימר – ליאור ברוך, אחיה התאום של שירלי וסוחר סמים שמנהל קזינו לא חוקי באינטרנט.

רפאליס: פרק 1

מור סרוסי – שירלי ברוך, אחותו התאומה של ליאור, שחולמת להיות עורכת דין ובמקביל מנהלת רומן אסור עם השכן האמיד והנשוי שלה. צופית גרנט – נירה ורבורג, אשתו של המיליארדר ומנהל אימפריית המלונות, מאיר רומנו, שאהבתה חסרת הגבולות לילדיה גורמת לה להסתיר סוד נורא מהעבר. נור, צעירה חסרת כל וחסרת משפחה, נשלחת להתחזות לפותרת חלומות על מנת להונות איש עסקים אמיד בעל אימפריית מלונות יוקרה שחלם חלום ומפחד מהמשמעויות שלו.

איכשהו היא בתחרות מתמדת עם הילדה המתה של אביה.גל היא נערה מפונקת שאוהבת לבדוק גבולות, שעשתה הרבה טעויות כדי לא למלא את תפקידה כמאחדת את המשפחה. כמו בטלנובלה משובחת, ‘בעלת החלומות’ מרובת סבכים בסיפור, רבת דמויות וקווים דקים המקשרים בין כולם. העלילה טובלת באווירה דרמטית של משפחה מתוסבכת, תעלומת מוות, סודות נסתרים ורומנים שתזכו לראות כאשר תצללו אל תוך הפרקים.

מזרח תיכון מרכז: פרק 1

בעקבות הגעתה, סוד גדול מהעבר של המשפחה מאיים להיחשף, ויש שיעשו הכל כדי למנוע מנור לפרש למאיר את החלום. גוסס ממחלת סרטן ומתכנן לעשות ירושה מסודרת לחברה שלו כדי שלא יהיו סכסוכים במשפחה. גל רומנו (עומר נודלמן) – ביתם הביולוגית של נירה ומאיר, בת זקונים לבית אמיד מוכה טרגדיות, שלא קשורות אליה.

בעלת החלומות

נעמי רומנו וולפסון (יעל בר זוהר) – אחותם הצעירה של אבי ומאיר, חוזרת בתשובה עם שני ילדים.נעמי בוחרת בחיים פשוטים בצל אחיה המיליונר.אפילו שמנסה להשתחרר מעימותים משפחתיים סביב הממון, בעלה לא מוותר על החלק שלהםוהבלגן רודף אחריה.. בעלת החלומות היא טלנובלה ישראלית מסוגת דרמה רומנטית, שנוצרה על ידי היוצרת שירה אלון עבור חברת הכבלים “HOT”. אביבה רומנו (שושה גורן) – ביג מאמא של כל המשפחה, בכל מחיר שומרת על שלמות המשפחה.ורואה רק את הטוב בילדים ונכדים שלה .במשך העונה גילתה שהילדים שלה לא כאלה תמימים, שעבירות אי אפשר להסתיר לנצח … מתישהו מתגלים ומישהו צריך לשלם עליהם. יום אחד הוא חולם חלום בלהות שמעורר את הרצון שלו לחשוף מה קרה לביתו הקטנה שנעלמה במדבר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן