צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
Search
דף הבית » מאמרים » בלק ספייס

בלק ספייס

הבעיה שכאן החוקר נאלץ לחזור לנעוריו, לפספוסים הגדולים של גורי אלפי החוקר דוידי לפני שאחז ב 4 בנות. חוקר המשטרה רמי דוידי (גורי אלפי) חוזר לתיכון שבו למד כדי לגלות מי עומד/ים מאחורי ירי בעת טקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל בתיכון “מורשת רבין” בראשון לציון. Wesave.info  האתר הישראלי לחיסכון ומידע אובייקטיבי מדויק .

במקביל להעלאת הסדרה, עלה קמפיין להעלאת מודעות לנושא של מצוקות נפשיות בקרב בני נוער של עמותת עלם, כחלק מהסדרה – שקופית בנושא הוצגה בסוף כל פרק, ונפתח מתחם באתר הסדרה בשם “אתם לא לבד”[5][6]. כחלק מהקמפיין, התקיים גם מפגש בין יואב רוטמן (איתמר) לבין בוגר עמותת עלם[7]. לפעמים אתה מגיע למסקנה רק אחרי צפייה שנייה. שיטת הפוך על הפוך עזרה לרבים וטובים להחביא מעשים ולהסתתר מעונש.

בלעדי: כוכבי ויוצרי הסדרה מגלים מה מחכה לנו ב”בלקספייס”

בתיכון “מורשת רבין” גורי אלפי בתפקיד רמי דוידי חוזר לנעוריו מוביל חקריה מסובכת, למדינת ישראל ולו באופן אישי ובאמצעות עינו באחת מנסה לפתור אירועי עבר ועתיד בכפיפה אחת. את אותה טקטיקה מנסים תום וליבי וזה מבחינתי, ולדעתי כצופה, הספוילר העלילתי לפרק 4 בלק ספייס צפייה ישירה. הם מסתירים אחד מהשני את האמת, מנותקים אחד מהשני ביקום המקביל של החיים שלהם, אבל ברגע האמת נופלות המחיצות המקבריות והעולמות המקבילים שהם מנהלים בהסתר אחד מהשני מתגלים.

הסדרה צולמה בעיקרה בבית הספר השש-שנתי, מקיף י”ב “המעיין” שבראשון לציון.
בנוסף, חלק מהסדרה צולמה במכללה למנהל בראשון לציון. כל הזכויות שמורות אין להעתיק, לשכפל, ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר את המידע באתר אינטרנט זה לשימוש מסחרי כרטיסים להופעות כל המידע אודות ההופעות נמצא באחריותם של האמרגנים. השרפה מסעירה את התלמידים והמתיחות בתיכון גוברת. דוידי ומורג מצליחים לשתף פעולה ולהגיע למידע חדש ומשמעותי.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור עריכה]

קחו למשל את קייזר סוזה קווין ספייסי בסרט המופת החשוד המידי. הוא משחק לאורך כל הסרט את הקורבן האומלל, ממציא עלילה בדיונית ולבסוף הוא נמס אל תוך האפלה עד להודעה הבאה. צילומי העונה הראשונה החלו ביולי 2019 ונמשכו עד ספטמבר 2019.

  • הוא משחק לאורך כל הסרט את הקורבן האומלל, ממציא עלילה בדיונית ולבסוף הוא נמס אל תוך האפלה עד להודעה הבאה.
  • שיטת הפוך על הפוך עזרה לרבים וטובים להחביא מעשים ולהסתתר מעונש.
  • חוקר המשטרה רמי דוידי (גורי אלפי) חוזר לתיכון שבו למד כדי לגלות מי עומד/ים מאחורי ירי בעת טקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל בתיכון “מורשת רבין” בראשון לציון.
  • במקביל להעלאת הסדרה, עלה קמפיין להעלאת מודעות לנושא של מצוקות נפשיות בקרב בני נוער של עמותת עלם, כחלק מהסדרה – שקופית בנושא הוצגה בסוף כל פרק, ונפתח מתחם באתר הסדרה בשם “אתם לא לבד”[5][6].

על רקע הגילוי הדרמטי מצבו הפיזי והנפשי של דוידי מחמיר, והוא מאבד שליטה. ב-17 בינואר 2021 חודשה הסדרה לעונה שנייה, טרם סיום העונה הראשונה[1]. במאי 2021 עלתה הסדרה לשידור גם בשירות הסטרימינג של Netflix העולמית.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן