צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
Search
דף הבית » מאמרים » בית הנייר בדרייב

בית הנייר בדרייב

נטפליקס הודיעו בהודעתם לבעלי המניות על הרבעון הראשון של 2018 שהסדרה הייתה הסדרה שאינה דוברת אנגלית הנצפית ביותר בנטפליקס מעולם[5].

  • הפרקים של החלק השני נערכו מחדש מ-6 פרקים ל-9 פרקים ללא שם בני 40–50 דקות כל אחד.
  • הם משתלטים על המטבעה על פי תכנון קפדני, וצריכים להסתגר בה במשך 6 ימים כדי להדפיס את כמות השטרות שתכננו.
  • על מנת לבצע את תוכניתו השאפתנית הוא מגייס צוות של שמונה אנשים עם התמחויות שונות, שלרובם אין מה להפסיד.
  • הסדרה שודרה במקור בערוץ אנטנה 3 וכללה לשני החלקים של העונה הראשונה 15 פרקים.
  • במהלך ימים אלו עליהם להתמודד עם כוחות עילית של המשטרה הצרים עליהם, ועם 67 בני ערובה שנלכדו במטבעה בזמן ההשתלטות עליה.

המטרה היא להיכנס למטבעה המלכותית של ספרד, ולהדפיס 2.4 מיליארד אירו בשטרות לא מסומנים. הם משתלטים על המטבעה על פי תכנון קפדני, וצריכים להסתגר בה במשך 6 ימים כדי להדפיס את כמות השטרות שתכננו. במהלך ימים אלו עליהם להתמודד עם כוחות עילית של המשטרה הצרים עליהם, ועם 67 בני ערובה שנלכדו במטבעה בזמן ההשתלטות עליה.

קבלת הסדרה[עריכת קוד מקור עריכה]

בדצמבר 2021 הוכרז על סדרת בת בשם “ברלין”, שתעסוק בסיפורו של אנדרס דה פונויוסה, הידוע בכינויו “ברלין”, הסדרה צפויה לעלות לשידור ב-2023[2]. איש מסתורי, המכנה עצמו “הפרופסור” (“El Profesor”), מתכנן את השוד הגדול ביותר בהיסטוריה. על מנת לבצע את תוכניתו השאפתנית הוא מגייס צוות של שמונה אנשים עם התמחויות שונות, שלרובם אין מה להפסיד.

שיר העם האיטלקי בלה צ’או, המזוהה עם ההתנגדות לפשיזם, מתנגן מספר פעמים במהלך הסדרה, והוא מהווה מעין מטפורה לחופש. לפופולריות מיוחדת זכה השיר כש”ברלין” והפרופסור שרים אותו שניהם בהתרגשות בפרק 13 (האחרון) של החלק הראשון של הסדרה. בסרטון ניתן לראות את הדמויות מהעונה הקודמת ואיתן דמויות חדשות בשם אליסיה, טאמאיו, “המהנדס”, ו”בוגוטה”, שיגולם על ידי שחקן לבנוני[4].

שידור בנטפליקס[עריכת קוד מקור עריכה]

בעת רכישת הסדרה נטפליקס החליטה לערוך את מספר הפרקים מ-15 במקור ל-22 פרקים ולשדר אותן לשני החלקים בעונה הראשונה. הפרקים של החלק השני נערכו מחדש מ-6 פרקים ל-9 פרקים ללא שם בני 40–50 דקות כל אחד.

נטפליקס החליטה לערוך את החלק הראשון מחדש ל-13 פרקים שונים ללא שם, וכל פרק הוגבל ל-40–50 דקות. ב-2 במאי 2017, עלתה לראשונה הסדרה לשידור בספרד בערוץ הספרדי Antena 3 החלק הראשון הכיל 9 פרקים בלבד והסתיים ב-27 ביוני. הסדרה שודרה במקור בערוץ אנטנה 3 וכללה לשני החלקים של העונה הראשונה 15 פרקים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן