צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » בור סדרה טורקית

בור סדרה טורקית

כשאתה מחובר למנוי מופיע למעלה כפתור “הפרופיל שלי”. סגור את הסרט ולחץ על “עונה” כדי לבחור עונה. אחת היא בלחיצה על עמוד TV למעלה ולפעול לפי ההוראות שם. בחלק מהטלוויזיות אפשר גם להתקין את האפליקציה שלנו.

לחץ על “צור קשר” או על “עזרה בוואטסאפ” למעלה. יאמאץ׳ ועליצ׳ו מגיעים לבית קוצ׳ובה החדש באיחור לחתונה וקולטים את כל בני המשפחה מעולפים על הרצפה וספוגים ביריות, שניהם בוכים ומתייסרים על המראות שהם ראו. הכבשים השחורות הגיעו גם לוארטולו וחטפו את סאאדט מהצריף וירו במדט 4 כדורים, וארטולו לא הצליח להילחם נגדם ולהביס אותם ונשאר שם לבדו. הבור נשאר ריק ולפתע מגיעה כנופיה של ילדי רחוב ומשתלטת על הבור, לכנופיה קוראים ״הכבשים השחורות״, הם משתלטים על אנשי הבור ומאלצים אותם לעבוד עבורם.

הבור

כמאל ומטין (2 השומרים הראשיים של קוצ׳ובה) חיים בבור תחת שלטון הכבשים השחורות, כמאל עם רעידות בידיים ומטין עם עין אחת, החתונה עשתה להם את הנזקים הללו. כעבור 3 חודשים יאמאץ׳ מגיע לבור ומותקף על ידי הכבשים השחורות, הוא מגיע לבית קוצ׳ובה וצ׳טו מעלף אותו ותולה אותו במגרש הכדורגל של הבור, איש מסתורי בא ומוריד אותו לפני שהכבשים השחורות יחרצו את דינו. סלים (אחד מהבנים של אידריס) מחליט לבגוד במשפחתו עם וארטולו ולקחת את הבור מידיהם, הוא היה שותף ברצח קהרמאן ופעל מבפנים ועזר לוארטולו לכבוש את הבור.

עלילת הסדרה מתרחשת בצ’וקור (הבור), שנחשבת לאחת השכונות המסוכנות ביותר באיסטנבול, ואשר נשלטת על ידי משפחת קוצ’ובה. הארבעה הצליחו לכבוש את הבור, אמראח ונאזים שתו ביחד לכבוד הניצחון, בזמן שישבו ודיברו אמראח שלף אקדח וירה בנאזים 2 כדורים בבטן ואחד בראש והרג אותו, לאחר מכן קם והלך והתגלה שנאזים שם לו רעל בשתייה ואמראח מת מהרעל לאחר מכן.

קומדיה בריטית-אמריקאית בדיונית משעשעת. כשימיהם ספורים, קבוצת אנשים בלתי שגרתית נאבקת באפוקליפסה הבלתי נמנעת…

לא ניתן לייצר, להשתמש או למכור תרופות בצ’וקור, עד שיום אחד מגיע מישהו לשכונה שנחוש בדעתו לשבור את האיסור. תחילה הוא מנסה לנהל משא ומתן עם אנשי משפחת קוצ’ובה, אך כאשר בקשתו נדחית הוא תוקף את השכונה ואת המשפחה בכל כוחו. בדיוק כאשר הוא חושב שהוא הצליח להכניע את המשפחה, קורה משהו בלתי צפוי. יאמאץ’, הבן הצעיר במשפחת קוצ’ובה חוזר לשכונה אחרי שניסה לעזוב אותה ולהתחיל חיים חדשים, עם אהובתו שהכיר מחוץ לשכונה סנא.

  • לפי כלל זה לא ניתן לייצר, להשתמש או למכור תרופות בצ’וקור, עד שיום אחד אדם בשם וארטולו סאאדטין מגיע לשכונה ונחוש בדעתו לשבור את האיסור.
  • אידריס החליט לקום וללכת מהבור עם כל משפחת קוצ׳ובה.
  • יאמאץ׳ רב מכות עם אמראח וכמעט הרג אותו אך לפתע אמראח אמר ליאמאץ׳ שחטף את סנה ושאם הוא רוצה שהיא תחיה אז שלא יהרוג אותו, לבסוף יאמאץ׳ החליט לא להרוג אותו.
  • האיש המסתורי מניח את יאמאץ׳ בבית של ג׳ומאלי (הבן הבכור של אידריס שברח מהכלא בדיוק באותו זמן) וג׳ומאלי מוצא אותו ומטפל בו בעודו מעולף.
  • בדיוק כאשר הוא חושב שהוא הצליח להכניע את המשפחה, קורה משהו בלתי צפוי.

סלים הרגיש בודד ולא יכל להתמודד עם המצפון על מה שעשה והרגיש חרטה גדולה והחליט לשים קץ לחייו ולחתוך ורידים. יאמאץ׳ רב מכות עם אמראח וכמעט הרג אותו אך לפתע אמראח אמר ליאמאץ׳ שחטף את סנה ושאם הוא רוצה שהיא תחיה אז שלא יהרוג אותו, לבסוף יאמאץ׳ החליט לא להרוג אותו. ג׳לסון ואקשין חיים אצל אמא של ג׳לסון, אקשין השתגעה מאז החתונה והיא לא בריאה בנפשה, ג׳לסון משתדל להתמודד עם זה אך אמא של ג׳לסון ואקשין לא מסתדרות ורבות כל הזמן.

דבר על הבור בפורום

אידריס החליט לקום וללכת מהבור עם כל משפחת קוצ׳ובה. צ’וקור (הבור) היא אחת השכונות המסוכנות ביותר באיסטנבול, נשלטת על ידי משפחת קוצ’ובה. למרות שהם קשורים קשר הדוק לפשע, למשפחה יש כללים משלה. אחד הכללים הללו הוא איסור סמים בשכונה.

חיים חדשים

ביום בו הם חוזרים לשכונה החיים שלהם מתהפכים וכבר לא יחזרו להיות זהים. תחילה הוא מנסה לנהל משא ומתן עם אנשי משפחת קוצ’ובה, אך כאשר בקשתו נדחית הוא תוקף את השכונה ואת המשפחה בכל כוחו ורוצח את ״קהרמאן״ (אחד הבנים של אידריס מנהל השכונה).

הבור – סדרה חדשה!

יאמאץ׳ מתעורר וקולט שהוא בביתו של ג׳ומאלי, הוא יוצא החוצה וכמעט הכבשים השחורות הורגים אותו אך ג׳ומאלי בא לעזרה ברגע האחרון ומחסל את המתנקשים. המנהלים של הכבשים השחורות הם צ׳טו ומאהסון, יש להם משרת ראשי ששמו לאל ויועץ בשם ארסוי. הכבשים השחורות היא כנופיה של ילדי רחוב שהחליטו להתקבץ ולהיות ביחד וכך להיות עוצמתיים ועשירים, הם מצאו את הבור והחליטו להשתלט שם ולהתמקם שם. למה אני רואה רק חלק מהסרט ולא יכול להעביר הלאה?

כאשר שלושה אחים היו צעירים מאוד, הם איבדו את הוריהם. שלושת האחים הופרדו וחיו בנפרד במשך 20 שנים בלי לדעת אחד על…

לפי כלל זה לא ניתן לייצר, להשתמש או למכור תרופות בצ’וקור, עד שיום אחד אדם בשם וארטולו סאאדטין מגיע לשכונה ונחוש בדעתו לשבור את האיסור. מתקיימת חתונה של אקשין (הבת של קהרמאן) וג׳לסון (אחד מאנשי הבור) ובשיא החתונה הכבשים השחורות פורצים ויורים בכולם.

בדיוק כשחושב שהוא הצליח להכניע את המשפחה, קורה משהו בלתי צפוי. באייקל תמיד השפיל את נאזים ולא התייחס אליו כבנו והוא מחליט לנקום, בני קוצ׳ובה תקפו את באייקל ולאחר מכן באייקל הצליח להתחמק והגיע לידיים של נאזים, נאזים כלא אותו והחליט למכור אותו למאפיה הרוסית שהייתה נגדו ושם הוא הוצא להורג. איש בשם באייקל קם והחליט שרוצה לכבוש את הבור ולקחת את הבור לידיו, הוא מגייס את 2 הבנים שלו (נאזים ואמראח) למשימה שיכבשו את הבור בשמו וכמו כן דואג בעצמו להביס את הבור בדרכים שונות, לדוגמה הרג את ״האלה״ (עיתונאית מהבור וחברה של עליצ׳ו) בזכות צלף. מתגלה שהמטפלת בבית משפחת קוצ׳ובה היא חברת ילדותו שתמיד אהב ושהוא אחד הבנים של אידריס על ידי בגידה של אידריס הסולטן עם אישה בשם מיהריבאן.

האיש המסתורי מניח את יאמאץ׳ בבית של ג׳ומאלי (הבן הבכור של אידריס שברח מהכלא בדיוק באותו זמן) וג׳ומאלי מוצא אותו ומטפל בו בעודו מעולף. וארטולו גילה שאין לו ריגוש בכיבוש הבור ושנקמתו הייתה סתמית וסאאדט (אהבת ילדותו) מבשרת לו שהיא בהיריון ממנו והוא מחליט לקחת את סאאדט ומדט (השותף שלו) וללכת לצריף בטבע וללכת מהבור.

בגודל משפחתי

וארטולו זרוק ברחוב ללא מדט וללא סאאדט והופך למסכן, הוא מוצא הומלס ומתיידד איתו, ההומלס עוזר לו ומארח לו חברה. אף על פי שלמשפחה זו יש קשר הדוק לפשע, למשפחה יש כללים משלה, וביניהם איסור סמים בשכונה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן