צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » באריש ארדוץ’ סדרות

באריש ארדוץ’ סדרות

בדצמבר של אותה שנה, השחקן תמכה ביוזמות ליצירת מקלטים לבעלי חיים. אחרי התחלה מוצלחת, באריש ארדוך הפךאחד האנשים הנחשקים ביותר בטלוויזיה התורכית. מראה אתלטים, מקסים צליל ייחודי של קול – כל זה אפשר את זה כדי להפוך את הנושא של הערצה של הקהל הנשי. בעתיד, עם כל פרויקט הבא, הצבא האישי של אוהדי השחקן היה רק ​​חידוש.

  • בדצמבר של אותה שנה, השחקן תמכה ביוזמות ליצירת מקלטים לבעלי חיים.
  • אחרי התחלה מוצלחת, באריש ארדוך הפךאחד האנשים הנחשקים ביותר בטלוויזיה התורכית.
  • הוא גם הופיע בקונצרט באיסטנבול, רווח אשר הלך לתמוך בחולים חולים.
  • הנה הבחור למד בבית הספר הפרטי של Adapazar, שם הוא למד עד 1998.
  • מאז 2007, הילד התחיל להביןמשחק בתיאטרון משפחתי, הממוקם בעיר איסטנבול.
  • בחומר שלנו, אני רוצה להעיף מבטביוגרפיה וחייו האישיים של באריש ארדוך.

כאשר הילד היה בן 8, המשפחה חזרה לגור מולדתו איסטנבול. הנה הבחור למד בבית הספר הפרטי של Adapazar, שם הוא למד עד 1998. המשפחה נאלצה לעזוב את מקום המגורים ולעבור לעיר בולו. במקום זה באריש ארדוך, שהביוגרפיה שלו נחשבת בחומר שלנו, למד במשך כמה שנים.

באריש ארדוך: ביוגרפיה, קריירה, סרטים, חייו האישיים של השחקן

באריש היה אחד הפטרונים שהקצו כספים לארגון המרתון “מלאכי הספורט”. הוא גם הופיע בקונצרט באיסטנבול, רווח אשר הלך לתמוך בחולים חולים. על הבמה, האמן ביצע שיר על השיר נאינו, שנכתב בדיאלקט העתיק של השפה הטורקית.

מאז 2007, הילד התחיל להביןמשחק בתיאטרון משפחתי, הממוקם בעיר איסטנבול. במקביל, באריש ארדוך, שהביוגרף שלו ועבודתו מוקדש למאמר שלנו, החל ללמוד בקורסים דרמה בקונסרבטוריון המקומי. בקרוב אחריו, ואחריו תקופה מלאה של השתתפות פעילה בהפקות תיאטרון. בחומר שלנו, אני רוצה להעיף מבטביוגרפיה וחייו האישיים של באריש ארדוך.

שעת הכוכבים של האמן

הארגון מקצה כספים כדי לסייע לילדים המשוחזרים במרפאות אונקולוגיות תורכיות.

אחר כך עברה משפחתו לאחד המחוזות של איסטנבול, שם סיים את לימודיו בבית הספר. פריצת דרך אמיתית בקריירה של באריש ארדוך,שהביוגרפיה שלו הוגשה לעיל, התקיימה בשנת 2015. במהלך תקופה זו, אושר השחקן לתפקיד הראשי בסדרה המלודרמטית שקיראליק שאל, הידועה בקופסה המקומית בשם “אהבה לשכור”. עד מהרה הפרויקט רכש את מעמדו של אחד הסרטים הפופולריים ביותר סדרה רב בהיסטוריה של הקולנוע הטורקי.

ביוגרפיה של שחקן מטורקיה באריש ארדוחה

כשהגיע לבגרות, הילד נרשםלאקדמיה לספורט, שפעלה באוניברסיטה של ​​ארצ’ייסיה. בשנה השנייה, באריש הבין כי הקריירה הספורט לא היה בשבילו, ועזב אוניברסיטה יוקרתית על פי בקשתו. Arduch ידוע כאחד מיוזמי האגודה “חיים ללא סרטן”.

באריש ארדוך: ביוגרפיה, קריירה, סרטים, חייו האישיים של השחקן

הקלטת זכתה להכרה של קהל רב מיליון ברחבי העולם, כולל ברוסיה. משחק בסרטים באריש ארדוך, ביוגרפיהאשר נדון במאמר, החלה בשנת 2011. העבודה הראשונה של האמן על המסך היה תפקידו של בחור מקסים בשם Jenk בפרויקט סדרת הטלוויזיה רב “ליידי ליידי”. באותה שנה בשכירות של עוד כמה סרטים בהשתתפות שחקן צעיר, במיוחד את הקלטת “תקשיב, יקירתי” ו “השביעי שלילי”.

ביוגרפיה של שחקן מטורקיה באריש ארדוחה

התשובה לשאלות אלו ואחרות ניתן למצוא במאמר שלנו. למרות הציבור הפעיל שלהפעילות, באריש ארדוך הוא אדם חשאי המעדיף להתרחק התפרצויות של מצלמות של עיתונאים. עם זאת, העיתונות מגזימה באופן פעיל כל מיני שמועות על הקשר של השחקן עם נשים. מאוחר יותר, דואט שלו עם שחקנית אלצ’ין סאנגו הוכר בתורכיה כמו הזוג הרומנטי הטוב ביותר שהופיע אי פעם על המסכים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן