צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » אתרי סרטים לצפייה ישירה

אתרי סרטים לצפייה ישירה

אבל עבור אלה עם סבלנות, YouTube הוא אוצר של סרטים חינמיים וחוקיים לסטרימינג בחינם. תהיו חייבים להירשם לאתר, אך ההרשמה היא מהירה מאוד וצריך רק לספק שם, כתובת מייל וסיסמה. האתר מאורגן היטב וברור מאוד אילו תכנים הם בחינם ואילו ניתנים בתשלום. יש בו אפשרות חיפוש בסיסית למציאת שם ספציפי של סרט או סדרה.

אך בכל זאת, לא כל התוכן שניתן למצוא ברשת הוא חוקי או בטוח. צפייה בתכנים באינטרנט ושימוש בטורנט מעלים סיכונים רבים – החל מכניסה של תוכנות זדוניות למחשב ועד הפרה פלילית של חוקי זכויות יוצרים. כפי שהשם מרמז, Classic Cinema Online מתמקד בתוכן ישן יותר.

איך להשתמש ב-VPN כדי לצפות בסרטים ובסדרות ברשת”>איך להשתמש ב-VPN כדי לצפות בסרטים ובסדרות ברשת

אין צורך להירשם לאתר, אך הוא כן מכיל פרסומות – כמו הרבה אתרים מהסוג הזה. מכיוון שחלק מהפרסומות הן חשודות – יש להשתמש ב-VPN כדי להישאר מוגנים מווירוסים ומתוכנות זדוניות וגם לוודא שהאנטי וירוס שעל המחשב פעיל.

במקום זאת, בדרך כלל תראו סרטים שמתוארכים לפני כמה חודשים עד שנים רבות. Hoopla היא דרך קלה לצפייה חוקית בסרטים באינטרנט בחינם. השירות זמין באינטרנט וכן אפליקציות לכל המכשירים ותיבות הזרמת הטלוויזיה שלך.אם אין לך כרטיס ספרייה או שהספרייה שלך לא תומכת ב-Hoopla, לא תוכל להשתמש בו. אם מאסתם כבר לשלם מנוי ואתם מחפשים אתרים לצפייה ישירה שלא נחסמו ומספקים תכני וידיאו בחינם, אז כן יש עדיין מקורות לצפייה ישירה.

אתר סרטים / סדרות לצפייה ישירה

אין זה מפתיע שיוטיוב מדורג בין אתרי הזרמת הסרטים החינמיים הטובים ביותר שתוכל למצוא. הוא מציע המון סרטים חינמיים לבחירה, כולל סרטים רבים ברשות הרבים מערוצים כמו – Public Domain Films. צפייה באתרים האלו מאפשרת לראות פרקים חדשים של סדרות אהובות מייד לאחר העלייה שלהם לאוויר, סדרות מצוינות מהעבר, ערוצים חיים ועוד הרבה יותר.

  • מכיוון שחלק מהפרסומות הן חשודות – יש להשתמש ב-VPN כדי להישאר מוגנים מווירוסים ומתוכנות זדוניות וגם לוודא שהאנטי וירוס שעל המחשב פעיל.
  • תהיו חייבים להירשם לאתר, אך ההרשמה היא מהירה מאוד וצריך רק לספק שם, כתובת מייל וסיסמה.
  • Pluto TV הוא בהחלט אחד האתרים הטובים ביותר לצפייה בסרטים בחינם.
  • אין זה מפתיע שיוטיוב מדורג בין אתרי הזרמת הסרטים החינמיים הטובים ביותר שתוכל למצוא.
  • השירות זמין באינטרנט וכן אפליקציות לכל המכשירים ותיבות הזרמת הטלוויזיה שלך.אם אין לך כרטיס ספרייה או שהספרייה שלך לא תומכת ב-Hoopla, לא תוכל להשתמש בו.
  • Crackle הוא אתר שזמין לצפייה רק בארה”ב, לכן חובה להשתמש ב-VPN כדי לצפות בתכנים שיש בו. החיסרון היחיד שלו הוא שיש בו פרסומות.

עבור למדור ‘סרטים‘ בצד שמאל כדי לדלג לערוצים שמזרימים רק סרטים.אם אינך יכול למצוא משהו שאתה אוהב בתחנות החיות, עבור למדור על פי דרישה בחלק העליון. כאן תמצאו טונות של סרטים בחינם שתוכלו להתחיל להזרים מיד. זוהי הדרך הבטוחה והטובה ביותר לצפות צפייה ישירה בתכנים ברשת.

סרטי דרמה

מדובר בשירות פנטסטי.המדור החינמי של Vudu פועל בדומה ל-Crackle בכך שהוא מספק סרטים מלאים עם פרסומות מוגבלות. באמצעות אירוח סרטים עם מודעות, Vudu מסוגלת להציע סרטים ותוכניות טלוויזיה בחינם באופן חוקי.עליך להירשם לחשבון Vudu בחינם כדי להשתמש בשירות זה. לאחר שתעשה זאת, תוכל להשתמש בחשבון שלך כדי להפעיל עותקים דיגיטליים של סרטים ותוכניות, כמו גם לקנות ולהשכיר סרטים מ-Vudu. אז אם בא לכם לחסוך בהוצאות נסו את האתרים לצפייה ישירה שלא נחסמו מהאופציה החינמית ואין מצב שלא תמצאו מה לצפות באוקיינוס התכנים שהם מציעים.

סרטים

הנה רשימה של כמה מאתרי צפייה ישירה כאלו שבהם ניתן לצפות בעזרת חיבור עם VPN. הבעיה היחידה שמצאנו באתר הייתה שחלק מהתכנים שרצינו לצפות בהם פשוט לא עבדו.

אתרי הצפייה הישירה באיכות פרמיום הטובים ביותר והחינמיים שמצריכים VPN

כדי לבצע את הצפייה באתר, היינו צריכים להיות מחוברים לשרת אמריקאי באמצעות ה-VPN. Vudu Movies הוא אתר שמציע מגוון רחב של סרטים וסדרות בחינם ובתשלום. יש לו קטלוג חינמי עשיר המכיל מאות סרטים וסדרות מכל הסוגים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן