צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » אראס איידין

אראס איידין

כיום יש בעיר תעשיות מכניות וכימיות ומסחר מפותח בבגדים ובצרכי קוסמטיקה. שטח העיר 11.63 קמ”ר. מספר תושביה של אראס הגיע ל-46,193 ב-2007, וצפיפות האוכלוסין היא 3,490 תושבים לקמ”ר. ביישוב העירוני (כולל הפרברים) מתגוררים כ-400,000 תושבים. מ-1968 עד 1990 חלה ירידה במספר תושבי העיר, אך מאז אוכלוסייתה נמצאת במגמת עלייה.

כאשר מטין נאסר, ג’לאל חוטף את ילדו הקטן של מטין בן השלוש אומוט כדי לוודא שמטין לא יבגוד וילשין עליו אל המשטרה. סארפ ואמו פוסון (ניהאל קולדס) אף פעם לא גילו את האמת מאחורי ההיעלמות של אומוט, כאשר מטין מת בבית הכלא מבלי לגלות להם שום דבר. מפקד משטרה במפקדת המשטרה הנקראת המטה המרכזי ללוחמה בפשע מאורגן, אשר עוקב אחרי ג׳לאל כבר הרבה שנים, וחלומו לעצור אותו. אביו של ג׳וקאהן, אשר ממלא את תפקידו של אביו לכמה ימים לאחר מותו של מפקד יוסוף.

אראס

ב-1579 נחתמה בעיר ברית אטרכט, (שמה ההולנדי של אראס), על ידי רוזנות אינו, ארטואה והערים ליל ודואה, שנשארו נאמנות לפליפה השני, מלך ספרד. ב-1654 הטילו הספרדים מצור על העיר, אך הביצורים שבנה וובאן, המהנדס הצבאי של לואי הארבעה עשר, הותירו את העיר בידי צרפת – דבר שאושר בשלום הפירנאים (7 בנובמבר 1659). רוצח ואחד מאנשיו הכי מהימנים של ג’לאל, דאווט בתחילת הסדרה הוא אחד מן האנשים בכנופייתו של ג’לאל שלמעשה אינה נתגלה למשטרה.

היא אישה אכפתית, אך גם מהירה לתרץ תירוצים כדי להגן על מעשיו של ג’לאל בגלל הכרת התודה ואהבתה אליו. היא מתאהבת בסארפ מבלי לדעת שהוא למשעה שוטר סמוי אשר רוצה לעצור את אביה הביולוגי. בסופו של דבר היא מתה בזרעותיהם של סארפ ומרט על ידי אויביו של ג’לאל אשר רצו להרוג את סארפ רגע לפני שהיא אומרת להם שהם למשעה אחים.

אראס בולוט אינמלי

בסופו של הסדרה משתחרר מהכלא לאחר שהודה במעשיו לאחר שהיה חבר בכנופיה של ג’לאל ועבד יחדיו כחפרפרת במטה המרכזי ללוחמה בפשע מאורגן. אסיר לשעבר שהופך לחלק מכנופייתו הפנימית של ג’לאל, אשר למעשה צעד זה נראה כמו עקבותיו של אביו אשר עבד גם עם ג’לאל.

  • הוא לא מודע למציאות האמיתית, בכך שג’לאל, הבן אדם אשר “אימץ” אותו, אשר רואה בו כאבא, הוא גם הבן אדם אשר הורה לחטיפתו.
  • כאשר מטין נאסר, ג’לאל חוטף את ילדו הקטן של מטין בן השלוש אומוט כדי לוודא שמטין לא יבגוד וילשין עליו אל המשטרה.
  • סארפ נחוש אפילו יותר כדי לחסל את ג’לאל אחרי שמגלה שהוא עומד מאחורי ההיעלמותו של אחיו אומוט.
  • מוצא את שניהם ברחוב, ומגדל אותם כרצונו, הוא מחשיב את סארפ כאחד מן האנשים האמינים ביותר, ולא מודע בכלל ברב חלקי הסדרה את תפקידו האמיתי של חברו, כשוטר סמוי למעשה.

ב-1384 עברה לידי פיליפ השני, דוכס בורגונדיה, באמצעות קשרי נישואים. ב-1435 נחתם בעיר חוזה אראס, הסכם השלום בין פיליפ השלישי לבין שארל השביעי, מלך צרפת. היא איננה קרובה למשפחתה בגלל העובדה שמתייחסים אליה כחברה ולא כבתם. היא אוהבת את פוסון וסארפ והייתה רוצה שהם יהיו משפחתה האמיתית, ומאוד מתחברת לשניהם, היא מתאהבת במרט והיא איננה יודעת שהוא למעשה אומוט או שיש לו קשר עם ג’לאל.

נס בתא מספר 7 ( שחקנים וצוות הפקה

נהוג להיקרא על ידי מכריו כג׳לאל שישקבב בגלל היותו עובד במסעדת קציצות בשר על שיפודים. תמיד ניצל מלהיכנס לכלא על פשעיו שפשע בעזרת חבריו לכנופיה כולל חטיפת הילד אומות כאשר היה קטן, ורציחת אמה של בתו מלק.

אראס

לבסוף המפקד יוסוף מת מנשק חם הנהרג על ידי דאווט אחד מאנשיו של ג׳לאל בהוראותיו, והופלל אל סארפ כחלק מתוכניתו של אומוט. שנים עברו, סארפ הורחק מאקדמיית לשיטור שבוע לפני סיום שנת לימודיו על ידי מפקדו, יוסוף קאיה (מוסטפא אוגרולו). בטקס הסיום לשנת לימודיו, הוא תוקף את יוסוף בנשק חם ונשלח למאסר עולם לשנה שלמה. לאחר מכן נחשף כי סארפ ויוסוף תכננו הכל על מנת שסארפ יסתנן לתוך כנופייתו של ג’לאל כשוטר סמוי כדי לעזור למשטרה לעצור אותו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן