צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » אנגוס קלאוד

אנגוס קלאוד

הוא מפורסם בתפקיד פסקו בסדרת הטלוויזיה אופוריה של HBO. בסדרה זו הוא עבד יחד עם הכוכב זנדאיה ואחרים. אנגוס ענן ויקי – השחקן החתיך הזה, קלאוד נולד להורים אירים. לאחר שסיים את לימודיו, החליט אנגוס לעבור לאירלנד.

  • “ניסיתי להיראות רגיל ונינוח ולהצטנן”, הוא אומר ונזכר בחוויה.
  • שם, סוכנת הליהוק של אופוריה, ג’ניפר ונדיטי, הבחינה בו.
  • “הייתי מבולבל, ולא רציתי לתת לה את מספר הטלפון שלי”, הוא אומר.
  • בסדרה זו הוא עבד יחד עם הכוכב זנדאיה ואחרים.
  • הרשו לי לומר לכם שזנדאיה ואנגוס הם גם חברים טובים בחיים האמיתיים.
  • מאוחר יותר, ג’ניפר החליטה ללהק את אנגוס לסדרת הטלוויזיה אופוריה.

אפילו לא תדעו שלשחקן בן ה-23 היה אפס ניסיון משחק. קלאוד מגלה, “לא ניסיתי ללמוד איך לפעול במטוס שם”, הוא אומר. אחרי הכל, אם מפיקים ליהקו אותו להתנהג כמוהו, חשב, למה שהוא ינסה ללמוד איך להתנהג כמו כל אחד אחר? “אימא פשוט תופיע ותעשה מה שהם רוצים ואז תסיימו”, הוא נזכר.

משפחת אנגוס ענן (לאום ואתניות)

כוונתו מעולם לא הייתה להפוך לשחקן אמיתי כמו כוכבו זנדאיה, שגם הוא הלך למוסד לאמנויות הבמה. פסקו הוא סוחר סמים שיש לו לב זהב ומגן על אלה שאכפת לו מהם.

לפני שנכנס לעולם המשחק, קלאוד עבד במסעדת עוף וופלים. פעם אחת, סוכנת הליהוק ג’ניפר ונדיטי סיקרה אותו.

נושא פופולרי

לפני שידע, אנגוס היה על מטוס ללוס אנג’לס כדי לירות בטייס של אופוריה. היו כמה שמות גדולים שאנגוס עבד לצדם בתעשייה. זנדאיה בת ה-25 המבוקשת ביותר בהוליווד, יחד עם ג’ייקוב אלורדי של תא הנשיקות של ביתן הנשיקה ועוד קומץ שחקנים ושחקניות צעירים ומבטיחים היו בהצגה. למרות שזה היה צוות גדוש של אנשים, אנגוס השתלב בדיוק.

לפי ויקיפדיה, פזקו (בגילומו של אנגוס) הוא סוחר סמים מקומי, שיש לו מערכת יחסים קרובה עם רו (בגילומו של זנדאיה). סיפורה של אופוריה מתאר את חוויות הזהות, הטראומה, הסמים, החברות, האהבה והמין של תלמידי תיכון. אנגוס קלאוד הוא שחקן פופולרי בזכות משחק באופוריה (2019) וב-IWA Pro Wrestling TV (2007). בנוסף, הוא מציג את Fesco על האופוריה של HBO שבשבילה הוא פופולרי מאוד.

בן כמה אנגוס קלאוד?

קלאוד ממש נלקח מרחובות מנהטן וביקש להתנסות בתפקיד פסקו. אנגוס קלאוד נולד לגלם את התפקיד של פאס, וזכה בקרדיט המשחק הראשון שלו. באתר TMZ דווח על פי עד ראייה כי קלאוד וגבר נוסף נסעו ברכב שהתנגש מאחור ברכב אחר, ולאחר מכן השניים מיהרו להימלט מהזירה לחניון סמוך. “ניסיתי להיראות רגיל ונינוח ולהצטנן”, הוא אומר ונזכר בחוויה.

איך קיבל אנגוס קלאוד את התפקיד ב-‘Euphoria’?

יתרה מכך, בראיון ל-WSJ אמר אנגוס שהוא מתמקד בפיתוח כישורי המשחק שלו ושהשאיפה שלו היא להפוך לשחקן קריקטורה קריקטורה. לא בכל יום אתה עובר מעבודה במסעדה עם עוף וופל לככב באחד הלהיטים הגדולים של HBO Max. אנגוס קלאוד אולי חדש בהוליווד, אבל הוא נוצר כדי להיות באור הזרקורים. לשחקן בן ה-26 יש שווי נקי של כ-200,000 דולר אמריקאי.

אנגוס קלאוד נזכר בירי בטייס ‘אופוריה’

“הייתי צריך לשנות את זה קצת”, הוא אומר על הדפים שקיבל. “כדי שזה יישמע אמיתי, כמו איך הייתי אומר את זה.” מה שהוא עשה היה צעד חכם כי הוא נקרא לחזור לקריאה שנייה. אנגוס קלאוד היה רק ילד רגיל בן עשרים ומשהו כשפנה אליו מבמאי ליהוק של אופוריה.

אנגוס ענן: חיים מוקדמים, חינוך ומשפחה

נתחי הבקר הינם מזן האנגוס, שמקורו בסקוטלנד והוא ידוע באיכותו הגבוהה העגלים והטלאים גדלים בתנאי מרעה טבעי בהרי הגליל ונהנים מאוכל וסביבת גידול מהמשובחים ביותר. על פי הדיווחים, אחיו ובני דודיו של אנגוס חיים באירלנד. יתר על כן, הוא מרבה לבקר את משפחתו באירלנד בחופשה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן