צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » איפה אפשר לראות מחיר התשוקה

איפה אפשר לראות מחיר התשוקה

כדי להירשם להגרלה לפרויקט עליכם להיכנס לרשימת הפרויקטים באתר ההרשמה להגרלות. יש ללחוץ על הכפתור הירוק “להרשמה”, ולאשר את תקנון ההגרלה.

כל מי שיש לו כסף להוציא על פרסומת ב-CNBC (שאגב, מתחרה עם ערוץ הטלוויזיה של בלומברג) ועל אתרים פיננסיים באינטרנט, יש לו כסף לשרוף. בכל מקום עכשיו מלצרים ונערים שליחים מפוטרים, אבל בעלי מועדוני חשפנות שופעים.

ערוץ ויוה

תקופות של שגשוג עשויות לעודד אנשים לוותר על תשוקותיהם החייתיות, אבל תקופות של שפל מובילות לצורות יותר סיסטמטיות וקולקטיביות של פשרות מוסריות. עם כניסתכם הראשונה לאתר תידרשו להחליף את הסיסמה שקיבלתם.

  • כל מי שיש לו כסף להוציא על פרסומת ב-CNBC (שאגב, מתחרה עם ערוץ הטלוויזיה של בלומברג) ועל אתרים פיננסיים באינטרנט, יש לו כסף לשרוף.
  • חוקי ההטרדה המינית ונשים שעובדים בלבוש מלא בזירות המסחר אולי הפכו את סביבת העבודה בוול סטריט לא-מינית, אבל יש להם השפעה מועטה בלבד על טעמיהם של הגברים בוול סטריט בתחום הבידור.
  • ניתן להירשם אך ורק לפרויקטים הפתוחים להרשמה התואמים את זכאותכם.
  • עם כניסתכם הראשונה לאתר תידרשו להחליף את הסיסמה שקיבלתם.
  • תקופות של שגשוג עשויות לעודד אנשים לוותר על תשוקותיהם החייתיות, אבל תקופות של שפל מובילות לצורות יותר סיסטמטיות וקולקטיביות של פשרות מוסריות.
  • ההרשמה תתאפשר רק לאלה המחזיקים באישור זכאות תקף ביום ההרשמה.
  • תגובתי הראשונה היתה לקשור את הפרסומת להחלטה של CNBC לקבל פרסומות למשקאות חריפים בראשונה זה 40 שנה כדוגמה נוספת לריקבון המוסרי שנוצר לאור ההאטה במכירת פרסומות.

ההרשמה תתאפשר רק לאלה המחזיקים באישור זכאות תקף ביום ההרשמה. מינוי גלובס בדיגיטל נותן לך גישה מלאה לכל התכנים באתר ובאפליקציה.

חדשים באתר

אם אינכם מצליחים להיכנס לאתר, עליכם לפנות לחברת ההרשמה שבה נרשמתם. מומלץ להיכנס למערכת מיד עם קבלת ההודעות כדי לוודא ששמכם אכן נקלט באתר ושהפרטים המזהים שלכם נכונים, גם אם עדיין אינכם מעוניינים להירשם לשום הגרלה פתוחה. אחרי שהגשתם בקשת זכאות ואחרי שקיבלתם אישור זכאות, עליכם להיכנס לאתר ההגרלות עם שם המשתמש והסיסמה שקיבלתם. ניתן להירשם אך ורק לפרויקטים הפתוחים להרשמה התואמים את זכאותכם.

צפייה ישירה בסרטים חדשים, כל הסרטים לצפייה ישירה במקום אחד ישירות באתר ללא הורדה למחשב. אולי זה מפני שהגברים בוול סטריט סובלים מרמות גבוהות מהממוצע של טסטוסטרון. או אולי העבודה בוול סטריט גורמת לגברים להימשך לכל דבר שזז למעלה או למטה. או אולי זה פשוט מפני שרדיפה אחרי כסף כל היום גורמת להם להיות גסים ומלאי תשוקה בלילה.

סדרות ותכניות לצפייה ישירה

לאחר ההרשמה תקבלו דואר אלקטרוני המאשר את הרשמתכם. תגובתי הראשונה היתה לקשור את הפרסומת להחלטה של CNBC לקבל פרסומות למשקאות חריפים בראשונה זה 40 שנה כדוגמה נוספת לריקבון המוסרי שנוצר לאור ההאטה במכירת פרסומות.

סדרות ערוץ ויוה

תהיה הסיבה אשר תהיה, אפילו הכלבים החדשים בוול סטריט מעדיפים את הטריקים הישנים. אותם אנשים שרוצים לשמוע את החדשות העדכניות ביותר משוק המניות להוטים מאוד לראות נשים רוקדות בצורה פרובוקטיבית, או כך לפחות חשבו רוכשי הפרסומת. כקבוצה, כך רמזה הפרסומת, אנשי וול סטריט שצופים בחדשות הפיננסיות בטלוויזיה, נהנים יותר מאחרים לדחוף שטרות כסף לתוך הלבנים של אנשים אחרים. חוקי ההטרדה המינית ונשים שעובדים בלבוש מלא בזירות המסחר אולי הפכו את סביבת העבודה בוול סטריט לא-מינית, אבל יש להם השפעה מועטה בלבד על טעמיהם של הגברים בוול סטריט בתחום הבידור.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן