צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » אייצ’ה איישין טוראן

אייצ’ה איישין טוראן

מלק סובלת מהתעללות בביתה על ידי אימה חסרת האופי שולה והחבר שלה ג’נגיז המתעלל הראשי, לכן היא שמחה מאוד לעבור לידיה של זיינפ. הסידרה מתארת את המסע שעוברות שתיהן אל מול שולה וג’נגיז ואת משפחתה המאמצת ומשפחתה האמיתית של זיינפ. ג’מאל טוקטאש Cemal Toktaş, שמשחק את אוקטאי הרשע בסידרה “מרים”, יליד 1983, נשוי לשחקנית התורכייה נרגיס אוזתורכ שמבוגרת ממנו בשלוש שנים. למד גם בקונסרבטוריון של אוניברסיטת איסטנבול עיר הולדתו והחל את קריירת המשחק שלו בגיל 20.

  • הסידרה עוסקת במסע הזה וביחסים בין שניהם.
  • אייצ’ה טוראן משחקת את זליס, שנחטפת בידי זארוק (שוקרו אוזיילדיז) מהעיר אדירנה בתורכיה בגיל קטן.
  • מגיל צעיר היא החלה לנגן בכינור ולמדה קולנוע באוניברסיטת איסטנבול.
  • יש להם בן, ואחרי שבע שנים היא פוגשת במשפחה שהם שותפים של ודאת מאיזור הים השחור, מהעיר טרבזון שמרוחקת 260 קילומטרים מהמקום שבו היא נמצאת.
  • כששנתיים לפני כן התחיל לעבוד כשחקן בהצגות מרכזיות בתיאטרון העירוני של רובע בקירקוי.
  • הם מגיעים לעיר אדנה ועובדים שם בחווה וחיים בפחד מתמיד מרודפיהם.
  • ג’מאל טוקטאש Cemal Toktaş, שמשחק את אוקטאי הרשע בסידרה “מרים”, יליד 1983, נשוי לשחקנית התורכייה נרגיס אוזתורכ שמבוגרת ממנו בשלוש שנים.

כששנתיים לפני כן התחיל לעבוד כשחקן בהצגות מרכזיות בתיאטרון העירוני של רובע בקירקוי. בשנת 2017 התחיל לשחק את עאקיף בסידרה “הכלה מאיסטנבול”. פיראט טאנש- Fırat Tanış, שמשחק את תפקידו של אדם בוראן הרשע בסידרה “הכלה מאיסטנבול”, בן 44, גם הוא שחקן תיאטרון במקור.

גלה תאימות על ידי סימן גלגל המזלות

התחילה בשנת 2018 וממשיכה לעונה שלישית בתורכיה, עומדת להיות משודרת בישראל מהשבוע של ה23 בספטמבר 2019 בערוץ הדרמות התורכיות החדש. אירם האלוואג’יאולו משחקת את נפס, שבגיל 16 אולצה על ידי משפחתה להתחתן תמורת כסף עם ודאת, שמתנהג אליה בצורה מחפירה ומענה אותה.

גבר צעיר שחי באיסטנבול של ימינו מגלה שהוא קשור למסדר סודי קדום ויוצא למסע להצלת העיר מאויב בן אלמוות. איצה אישין טוראן (נולדה ב -25 באוקטובר 1992) היא שחקנית טורקית.

כל הסדרות התורכיות ששודרו ומשודרות בארץ- חלק רביעי (

על פי השמועות, איצה אייסין טוראן התחברה לאוזקאן דניז(2014). היות וסידרת הפוסטים שכתבתי, “הסדרות התורכיות ששודרו ומשודרות בארץ” נעצרה לפני שנתיים, כשהגעתי לסידרה ה-30 במספר, לכן אתחיל למנות את הסדרות החל מהסיפרה 31. היא מוצאת עבודה בחברת פירסום ומתאהבת בבוס שלה, ג’אן יאמאן (שאותו משחק ג’אן דיויט). השמועה היא כי אייצה אייסין טוראן התחברה לאוזקאן דניז באוגוסט 2014.

הם מגיעים לעיר אדנה ועובדים שם בחווה וחיים בפחד מתמיד מרודפיהם. בשנת 2005 הוא התחיל את לימודי התיאטרון שלו בקונסרבטוריון של אוניברסיטת איסטנבול, כשהוא מופיע בתיאטרון של האוניברסיטה וכן בסרט תורכי ראשון.

Tag Archives: אייצ’ה איישן טוראן

הכלה מאיסטנבול (istanbullu gelin – איסטנבולו גלין)- הסידרה התורכית הידועה ביותר ששודרה בארץ והפופולרית ביותר, בכיכובם של הזמר אוזג’אן דניז, שמשחק את פארוק, ואסלי אנוור, שמשחקת את סורייה. הסידרה משודרת בתורכיה החל מ2017 וממשיכה להיות משודרת גם היום.

Tag Archives: אייצ’ה איישין טוראן

אסלי היא רופאה צעירה, יפה ומסורה למקצועה שחיה בבית אחד עם אחיה השוטר לאחר שאיבדו את הוריהם. מנגד, פרהאת הוא מחסל מטעם המאפייה שמגיע עם משפחתו לאיסטנבול. יום אחד פרהאת יורה באדם ופוצע אותו, אך כדי שהוא ידבר הוא לוקח אותו את אסלי הרופאה כדי שתרפא אותו. מכאן דרכיהם של אסלי ופרהאת מצטלבות והיא, אחותו של קצין משטרה, מסתבכת עם עולם הפשע.

אישה אייסין טוראן

אגב, הסידרה מזכירה מאוד את הסידרה האמריקנית “היפים והאמיצים” שמשודרת בישראל החל משנת 1994 בעלילה שלה. פארוק הוא רווק שעומד בראש חברת טיולים, והוא משתייך למשפחת בוראן העשירה ובעלת האחוזה המפוארת בעיר בורסה כשראש המשפחה היא האמא, אסמה. אסמה רוצה לחתן את פארוק עם כלה שהיא בחרה עבורו, אך פארוק מכיר בבית קפה באיסטנבול את סורייה, זמרת ליווי ממשפחה ענייה.

כל הסדרות התורכיות ששודרו ומשודרות בארץ- חלק רביעי (

45- אדמה מרה- Bir Zamanlar Çukurova- ביר זמאנלאר צ’וקורובה- שמה המקורי הוא היו זמנים בצ’וקורובה, שהוא איזור ששמו המקורי קיליקיה בדרום מרכז תורכיה. סידרה בכיכובה של ואהידה פרצ’ין האגדית ששיחקה בסדרות “אמא” ולמשך עונה אחת את הורם סולטאן. סידרה שנמשכת מ2018 עד היום בתורכיה ותשודר בערוץ הדרמות התורכיות בישראל. זוג צעיר, זולייהא ודמיר, שחולם על נישואין בורח מפני משמיציהם ומתחזה לאח ואחות.

אייצה אייסין טוראן השתתפה ב -2 משחקי מסך על המסך, כולל פורקן אנדיס ב מרי (2017)וסוקרו אוזילדיז ב חמוד ומסוכן (2015). איסטנבול נכנעת לאיום חדש, והאקן מתמודד עם בן אלמוות אימתני שמנסה להשיג את המפתח להשמדת העיר.

הסידרה עוסקת במסע הזה וביחסים בין שניהם. 42- הים השחור (Sen anlat karadeniz- סן אנלאט קאראדניז, כלומר השם המקורי הוא תגיד אודות הים השחור), הסידרה הנצפית ביותר בתורכיה כיום!!

הוא גם בוגר המחלקה לתיאטרון של אוניברסיטת איסטנבול ויליד העיר. את הקריירה שלו הוא התחיל בשנת 2001 ושיחק בעיקר בסרטים תורכיים ובהצגות תיאטרון. אם אתם שונאים אותו ואת דמותו, זה אומר שמדובר בשחקן מצוין ורב ניסיון. יום אחד סייהמוס נעלם כשהוא טס לצרפת מסיבות פוליטיות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן