צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » אחרי שהתנגשנו דרייב

אחרי שהתנגשנו דרייב

למחרת, טסה עוזבת לפגוש את אמה, קרול ואת החבר שלה לשעבר נואה. טסה מגיעה מול בית אמה ומבינה מנואה שאביה בא לבקר אותה, אך קרול שלחה אותו משם, השיחה מתרחבת כאשר קרול אומרת שטסה עדיין לא הסתיימה משברון הלב שלה מהארדין ומזכירה לה שהארדין לא טוב לה ובסופו של דבר ייפגע באותו אופן שאביה פגע בה.

  • טרבור עוזב, וטסה רבה עם הארדין לפני שהשניים מקיימים יחסי מין.
  • כשטסה עוזבת, הארדין נכנס לזעם ומשתכר לפני שהוא מתפרק.
  • טרבור נותן לטסה רכב משומש עם ביטוח בתשלום החברה, והיא מנשקת אותו מרוב שמחה.
  • ב-4 באוגוסט הוכרז כי רוג’ר קמבל יביים את סרט ההמשך.[2] ב-5 באוגוסט הוכרז כי דילן ספראוס לוהק לתפקיד טרבור, עמיתה לעבודה של טסה.[3] ב-14 באוגוסט לוהק ג’ון ג’קסון האנטר כהרדין הצעיר.
  • הרדין נבהל כשאמא שלו כמעט מגלה את פרידתם, אז הוא ממשיך את המעשה שהוא מסתדר עם טסה מולה.
  • הארדין מדבר עם ג’יימי, עליה הימר בעבר, כדי לבקש את סליחתה.

כשהיא עדיין בתוך הבית, טסה רואה שהארדין מגיע יחד עם אימו טריש, והזוג נאלץ להעמיד פנים שהם עדיין ביחד מכיוון שהרדין לא הודיע ​​לאמו על פרידתם. הרדין נבהל כשאמא שלו כמעט מגלה את פרידתם, אז הוא ממשיך את המעשה שהוא מסתדר עם טסה מולה. לאחר התאונה לנדון מגיע לדירה של טסה והארדין במטרה לריב עם הארדין, הארדין מתקשר לטסה כדי לתקן את המצב, אך טרבור עונה לטלפון ואומר להארדין להתרחק ממנה. כדי לגרום להרדין לקנא הרדין כותב מכתב לטסה המסביר את עברו עם ג’יימי ומסיים את מערכת היחסים ביניהם.

סרטי המשך[עריכת קוד מקור עריכה]

כועסת על כך טסה מנתקת את הטלפון, משאירה את נואה בביתה של קרול ומתאחדת עם הארדין. לאחר שהתנגשנו יצא לאקרנים באיטליה, באירלנד, בפורטוגל ובבריטניה ב-2 בספטמבר 2020. ב-3 בספטמבר 2020 הופץ הסרט באוסטריה, קפריסין, צ’כיה, גרמניה, יוון, הונגריה, סלובקיה, ספרד, שווייץ ואוקראינה.

הארדין זועם ועוזב את החדר ונתקל בג’יימי, מבקש ממנה להמשיך את שיחתם ביניהם. וטסה חושבת שהארדין בוגד בה וכתוצאה מכך ומנשקת בפניו זר, למרות ניסיונותיו להסביר. טרבור נותן לטסה רכב משומש עם ביטוח בתשלום החברה, והיא מנשקת אותו מרוב שמחה. היא חוזרת לדירה שבה התגוררו היא והארדין בעבר כדי לארוז את שאר חפציה ורואה קינדל שנתן לה על ידי הארדין לכבוד יום הולדתה.

ארכיון סרטים

בינתיים, ביומה הראשון כמתמחה בהוצאת ואנס, נקלעת טסה למפגש מביך עם טרבור מתיוס, עמית לעבודה. למחרת בבוקר, כריסטיאן ואנס, שהתרשם מעבודתה של טסה, לוקח אותה לכנס בסיאטל עם קימברלי וטרבור.

טריש משכנעת אותו אחרת, והוא הולך למסיבת הפרידה של ואנס. הארדין וטסה מבלים את היום יחד ומקיימים יחסי מין פעמיים, אך נקטעים באמצע וקימברלי שואלת אם הזוג יכול לשמור על בנו של ואנס, סמית ‘. לאחר מכן, הארדין נותן לטסה צמיד קסם, והזוג מתוודה על אהבתם בזמן קיום יחסי מין במשרדה של טסה.

ארכיון סרטים

בבוקר שאחרי, טסה והארדין מתווכחים על הלילה הקודם, מה שמוביל לכך שאמרה לו שזה היה טעות ושהיא התנשקה עם בחור לוהט במועדון. חודש לאחר הפרידה מטסה, פוגש הארדין אדם אלמוני שהוא דוחה כאשר הוא מנסה לשוחח עמו.

סרטי המשך[עריכת קוד מקור עריכה]

כשטסה עוזבת, הארדין נכנס לזעם ומשתכר לפני שהוא מתפרק. טסה מתוודה על האירוע בפני טרבור, המזהיר אותה כי יחסיה עם הארדין לא יסתיימו בטוב.

ארכיון סרטים

טסה הולכת למועדון לילה עם טרבור וקימברלי כדי לחגוג את התרחבותה של הוצאת ואנס. לאחר שעשה קעקוע, שב הארדין לבית האחווה שלו, שם הוא נפגש עם חבריו אך עוזב לאחר שמולי מנסה לפתות אותו לשכוח מטסה.

סרטי המשך[עריכת קוד מקור עריכה]

ביום חג המולד, הארדין, טסה וטריש הולכים לקן וקארן לחגוג. הארדין מקנא במשפחתו החדשה של קן, ומשתכר ומכה את קן באגרופים לאחר ויכוח על לילה תקיפת אמו.

לאחר מכן הופץ בשוודיה ב-9 בספטמבר, באוסטרליה, דנמרק, המזרח התיכון וניו זילנד ב-10 בספטמבר, ובקנדה, אסטוניה, לטביה, ליטא, נורווגיה, פולין ורומניה ב-11 בספטמבר. ב-23 באוקטובר הופץ הסרט בבתי הקולנוע ולפי דרישה בארצות הברית על ידי חברת “Open Road Films”. הרדין עושה קעקוע חדש, מבטיח לעצמו ולטסה שהוא לעולם לא יעזוב אותה. כשהם הולכים, האיש האלמוני שהרדן פגש לפניו מתגלה כאביו של טסה.

בערב ראש השנה, טסה מצטרפת להארדין למסיבה בבית האחווה. הארדין מדבר עם ג’יימי, עליה הימר בעבר, כדי לבקש את סליחתה. הוא לוקח את טסה לחדרו הישן, שם הם מקיימים יחסי מין. הרדין קורא, את הודעה בטלפון של טסה מטרבור על כך שעוברת לסיאטל עם חברת ההוצאה לאור.

ב-4 באוגוסט הוכרז כי רוג’ר קמבל יביים את סרט ההמשך.[2] ב-5 באוגוסט הוכרז כי דילן ספראוס לוהק לתפקיד טרבור, עמיתה לעבודה של טסה.[3] ב-14 באוגוסט לוהק ג’ון ג’קסון האנטר כהרדין הצעיר. טסה מתקשרת להרדין כשהיא שיכורה, ואך שמגיע לראות את טסה בסיאטל רואה את טרבור לבוש למחצה בגלל שטסה ניסתה לנקות את החליפה שלו, ושפכה עליו בטעות יין. טרבור עוזב, וטסה רבה עם הארדין לפני שהשניים מקיימים יחסי מין.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן