צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » אחיות סדרה טורקית

אחיות סדרה טורקית

כי אין לך מנוי או אתה לא מחובר למנוי. בדוק שרכשת מנוי וכי אתה מחובר. כשאתה מחובר למנוי מופיע למעלה כפתור “הפרופיל שלי”. סגור את הסרט ולחץ על “עונה” כדי לבחור עונה.

כל חייה וחלומותיה של גולורו מתהפכים ואין דרך להימנע ממלחמת הוורדים אליה היא נקלעת. אפה ניצל, אולם משפחתו חושבת שהוא מת. כעבור 20 שנה, תחת זהותו של מטה, הוא יוצא לנקום באלו שהרסו את חייו.

מלחמת הוורדים

הזוג מתעקש בכל זאת להתחתן ובדרכם לחתונה, הם מעורבים בתאונת דרכים שתשנה את חייהם מקצה לקצה. הסדרה הכי טובה היא כמובן אחיות. לאלו מכן שעדיין לא שמעו (למרות שאנחנו לא מאמינות שיש כאלה), אחיות סדרה טורקית שחקנים מעולים. ארקאן פטקאיה ועוד כשרונות גדולים מככבים בה.

  • יש בהן הכל, החל מהעלילה הכי מרתקת וטובה, דרך סיפורים משעשעים ועד לשחקנים היסטריים.
  • כעבור 20 שנה, תחת זהותו של מטה, הוא יוצא לנקום באלו שהרסו את חייו.
  • חייו של אפה משתנים בגיל 7, כשהוא נמצא ברכב בזמן תאונת דרכים יזומה שנועדה להרוג את אביו.
  • כשאתה מחובר למנוי מופיע למעלה כפתור “הפרופיל שלי”.

נסרין שנכנסת לביתה של סלדה כעוזרת בית גוזלת ממנה את חייה הטובים. קרים בעלה של סלדה החליט להתגרש מאשתו ולהתחתן עם נסרין. סלדה המתקרבת לשנות החמישים של חייה מרגישה מושפלת ונטושה. היא הקריבה את חייה לטובת טיפוח ביתה וילדיה, ועכשיו היא חשה חרטה על שבזבזה את שנותיה היפות.

אהבה על הגג סדרה טורקית

החיבור בין אנשים יפים, עלילה מותחת והכי חשוב שחקנים מעולים הופכים את הסדרה לממכרת במיוחד. סיפור סינדרלה המודרני, עלייתה של נערה ענייה שהאיר לה מזלה, החליטה לקחת את גורלה לידיה ושאפה להגיע לפסגה. כפי שאירע לגומוש, החיים יכולים להשתנות לפעמים בעקבות שיחת טלפון אחת. אנחנו יודעים שאתם סקרנים, ובאמת טוב ששאלתם.

פרחאת הוא רוצח שכיר שעובד אצל דודו הפושע. אסלי היא רופאה צעירה שאפתנית ואידיאליסטית. בנו של איידין, בראן, רואה את האבין במסיבה ומתאהב בה, אך אמו לא בעד הקשר הזה ועושה הכול כדי לטרפד אותו.

הפרי האסור – סדרה חדשה!

שני בני דודים, שגדלים ביחד באותה אחוזה כמו אח ואחות, מניחים לילה אחד לאהבה שהם חשו זה לזו במשך זמן כה רב, ומתנשקים. הנשיקה הזאת גורמת לשני הצעירים להתפרק. הילד קובר את האהבה הבלתי אפשרית הזאת לתוך לבו והולך ומתרחק ומשאיר את הנערה מאחור. למה אני רואה רק חלק מהסרט ולא יכול להעביר הלאה?

Emanet סדרה טורקית

גומוש מחכה בסבלנות שמחמט, שאהבה אותו כל חייה, יחזיר לה אהבה, אך הוא איבד את אהובתו בתאונה איומה ומואס בחייו. מלחמת מעמדות על אהבתו של גבר, בין המשרתת גולורו ובת אצולה הנערצת גולפאם.

אחיות – שחקני הסדרה הטורקית

מי לא אוהב סדרות טורקיות? יש בהן הכל, החל מהעלילה הכי מרתקת וטובה, דרך סיפורים משעשעים ועד לשחקנים היסטריים. אם תשאלו אותנו, כל אחד מהשחקנים הטורקיים ראוי לזכות באוסקר, אפילו מי מהם שפחות מוצלח. אולי זו פשוט השפה הטורקית שמרגשת אותנו עד דמעות, אבל אנחנו פשוט מכורים לכל אחת מהתוכניות האלה.

אחיות

בחר למטה פרק כדי לבחור פרק. אחת היא בלחיצה על עמוד TV למעלה ולפעול לפי ההוראות שם.

ג’פטו, הנגר הבודד, גילף מבול עץ בובה שניעורה לחיים והפכה לבן שמעולם לא היה לו. פינוקיו השובב נשלח לבי”ס, אך ברח…

כאן אנחנו הולכים לשפוך בפניכם את כל הסודות. חייו של אפה משתנים בגיל 7, כשהוא נמצא ברכב בזמן תאונת דרכים יזומה שנועדה להרוג את אביו.

אהבה בריח תות עונה 1 לצפייה ישירה עם תרגום

באמת, תשאלו את אמא שלנו שאנחנו גרים אצלה בבית וכבר לא יכולה לשמוע יותר את כל הסיפורים על הסדרה האהובה עלינו. טלנובלות אהובות מכל הזמנים בכל השפות וכל הסיגנונות. טלנובלות וסדרות לצפייה ישירה כולל תקצירי טלנובלות ופרקים.

בחלק מהטלוויזיות אפשר גם להתקין את האפליקציה שלנו. אתה מנוי ועדיין צריך עזרה? לחץ על “צור קשר” או על “עזרה בוואטסאפ” למעלה. כשאהבה משנה את מסלול החיים הישן – סיפורה של גולרו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן