צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
Search
דף הבית » מאמרים » אופוריה אמריקאי

אופוריה אמריקאי

את הקאסט של “אופוריה” מובילה המוזיקאית, השחקנית ואושיית האופנה זנדאיה (“ספיידרמן השיבה הביתה”, “האמן הגדול מכולם”) ולצידה כוכב “האנטומיה של גריי” אריק דיין. זנדאיה מגלמת את רו בנט, נערה נרקומנית שהשתחררה לאחרונה ממוסד גמילה ומתקשה להישאר נקייה ולפתוח דף חדש.

גרנט בלוס אנג’לס , קליפורניה ובאולפני סוני בקלבר סיטי , קליפורניה. התוכנית זכתה לביקורות חיוביות, עם שבחים על הצילום, העלילה, הניקוד, ביצועי צוות השחקנים (במיוחד זנדאיה ושפר), והגישה לנושא הבוגר שלה. אבל זה נחשב שנוי במחלוקת בגלל העירום והתוכן המיני שלו, שחלק מהמבקרים מצאו אותו מוגזם בגלל הסביבה בגיל ההתבגרות. הסדרה עוקבת אחרי קבוצה של תלמידי תיכון ואחרי חוויותיהם עם סקס, סמים, חברות, אהבה וטראומה.

חיפוש המונח אופוריה סדרה אמריקאית לצפייה ישירה במנוע החיפוש בול

כמו כן, אופוריה יכולה להיות גם תוצאה של הפרעה פסיכולוגית כגון הפרעה דו־קוטבית וציקלותימיה. אופוריה עשויה להתרחש גם עקב מחלות התוקפות את מערכת העצבים כגון עגבת וטרשת נפוצה. במקרים פתלוגיים עלולה תחושת האופוריה להיות משוללת כל בסיס מציאותי ולכלול הזיות של גדלות וחסינות, עד כדי מאניה.

  • תמיד תוכלו לנסות גם בחיפושים הקשורים, שאולי יעזרו לכם למצוא מידע נוסף תחת המונח אופוריה סדרה אמריקאית לצפייה ישירה.
  • הסדרה עוקבת אחרי קבוצה של תלמידי תיכון ואחרי חוויותיהם עם סקס, סמים, חברות, אהבה וטראומה.
  • למרות שרו היא הדמות המובילה את הסדרה, כל פרק נפתח בהצצה אל תוך עולמה של אחת הדמויות, שכל אחת מהן נאבקת למצוא אושר וזהות משלה.
  • אופוריה לעולם לא מתקיימת במלואה אלא נמצאת בקצה אחד של ספקטרום החוויה כאשר בקצה השני נמצאת חוויה של מתח מוחלט.
  • יחד עם זאת, לא הוכח במחקר זה כי שחרור האנדרופין היה האחראי הבלעדי לחוויית אופוריה בקרב רצים, אך זה הוכר כגורם תורם משמעותי לתחושת אופוריה[1].

ביולי 2019, הסדרה חודשה לעונה שנייה, וקדמו לה שני מבצעים של שעה אחת ששודרו בדצמבר 2020 ובינואר 2021. העונה השנייה עלתה לראשונה ב-9 בינואר 2022 ובפברואר 2022 , הסדרה חודשה לעונה שלישית. התוכנית זכתה בפרסים רבים, כולל פרס הטלוויזיה של האקדמיה הבריטית לתוכנית הבינלאומית הטובה ביותר ופרס TCA להישג מצטיין בדרמה , ועל הופעתה זכתה זנדאיה בפרס אמי בפריים טיים ובפרס לוויין לשחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה.

אופוריה סדרה אמריקאית לצפייה ישירה

אופוריה לעולם לא מתקיימת במלואה אלא נמצאת בקצה אחד של ספקטרום החוויה כאשר בקצה השני נמצאת חוויה של מתח מוחלט. אופוריה משודרת באופן רשמי בערוצי סלקום טי וי, yes וממשקי ה-VOD של שתי חברות התקשורת. מעבר לשידורי הפרקים הרשמיים, כאן ריכזנו קישורים איכותיים מרחבי הרשת המעניקים אפשרות צפייה ישירה בפרקים מלאים מכל עונות הסדרה. הסדרה עלתה לשידור ב-16 ביוני 2019.[1][2] בישראל, הסדרה משודרת ב-HOT, yes, וסלקום tv.

למרות שרו היא הדמות המובילה את הסדרה, כל פרק נפתח בהצצה אל תוך עולמה של אחת הדמויות, שכל אחת מהן נאבקת למצוא אושר וזהות משלה. “אופוריה” מתרכזת בחבורת נערים תלמידי בית ספר תיכון והאירועים השונים שהם חווים עם סקס, סמים, מערכות יחסים ורגשות מהעבר.

אופוריה – עלילת הסדרה

העלילה מתמקדת בחוויות של רו, צעירה הסובלת מהפרעה נפשית שפוגשת נערה טרנסג’נדרית, וגם סביב חוויותיהם של חבריה לכיתה. הסדרה מכסה את מערכת היחסים בין רו לאישה טרנסית , ז’ול ווהן ( האנטר שפר ), שמנסה לעזור לרו. דמויות נוספות מופיעות לאורך הסדרה, כמו חברת הילדות של רו לקסי הווארד ( מוד אפאטו ), וסוחר הסמים פסקו ( אנגוס קלאוד ) שנושר מהתיכון. המפיקים הבכירים של אופוריה כוללים את לוינסון, זנדאיה , רון לשם וגארי לנון .

סדרת נעורים אמריקאית / ויקיפדיה האנציקלופדיה החופשית

מנוע החיפוש בול מציג לא מעט וואריאציות של חיפושים לדוגמא חיפשתם אופוריה סדרה אמריקאית לצפייה ישירה והמנוע החכם שלנו הציג לכם מתוך מאגר עצום של אתרים את המידע מכל המנועים בעולם. תמיד תוכלו לנסות גם בחיפושים הקשורים, שאולי יעזרו לכם למצוא מידע נוסף תחת המונח אופוריה סדרה אמריקאית לצפייה ישירה. “אופוריה” מספקת נקודת מבט חדשה על חייהם של צעירים בימינו, דרך סיפורים כנים, מרגשים, מצמררים ומפתיעים.

אופוריה (סדרת טלוויזיה ישראלית)

באמצעות שימוש בסורק PET ושאלון מצב רוח, מחקר אחד הראה כי רצים הפגינו רמות גבוהות של אנדרופינים אשר נקשרו לרצפטורים אופיואידים במספר אזורים במוח, בעיקר באזורים הקדמיים המעורבים עם רגשות חיוביים. מניתוח המחקר עלה כי רמת האופוריה הסובייקטיבית של רץ בודד התכתבה ישירות עם רמת פעילות האנדרופינים שהתרחשה בתוך המוח. יחד עם זאת, לא הוכח במחקר זה כי שחרור האנדרופין היה האחראי הבלעדי לחוויית אופוריה בקרב רצים, אך זה הוכר כגורם תורם משמעותי לתחושת אופוריה[1]. למעשה, אנדרופינים משחקים תפקיד במערכת הגמול שעשויה לגרום להתמכרות כימית עקב פעילות גופנית עקבית.

צפייה ישירה

אופוריה לעיתים נגרמת על ידי שימוש בסמים פסיכואקטיביים או גם על ידי התנהגויות טבעיות כגון פעילות ספורטיבית לדוגמה בזמן ניצחון של ספורטאי או על ידי פעילות מינית. אופוריה יכולה לבוא ללא סיבה חיצונית הנראית לעין, אלא בעקבות התגברות ביטחון עצמי ורגשות חיוביים.

חוקרים בתחום טוענים כי ניתן להציג מצב אופורי זה על ידי שימוש בהקלטה של גלי המוח שהתקבלו באמצעות סורק EEG. ב”אופוריה” המקורית, ששודרה ב-HOT3 ב-2012 והופקה על ידי “טדי הפקות” וטמירה ירדני, כיכבו רוני דלומי, מאור שווייצר, רועי ניק, דולב מסיקה, אבי מצליח, דקל עדין ועוד.

בדצמבר 2012, דרשה חברת מועצת הכבלים והלוויין, אורלי יחזקאל, דיון דחוף על הסדרה וקראה להוריד את הסדרה לאלתר מהמסך, לאור העובדה שהיא פוגעת, לדבריה, בנוער[3].

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן