צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
Search
דף הבית » מאמרים » אהבה שחורה סדרה טורקית

אהבה שחורה סדרה טורקית

שלילי מאוד על תמונה זו אינו מגיב לכל צופה. אל תשלול את תשומת הלב של הסרט “אהבה שחורה”, הסקירות מראות שזה שווה את זה. גונש, מורה לספרות בתיכון בעיר איזמיר, פרודה מבעלה שעזב אותה ואת שלושת בנותיה המתבגרות, התאומות סלין ונאזלי והצעירה ביותר, פרי. לאחר רומן שנמשך 6 חודשים בסתר בינה לבין איש עסקים מאיסטנבול בשם האלוק, הם מחליטים להתחתן והיא עוברת ביחד עם שלושת בנותיה לאיסטנבול.

תסתכל על הסדרה “אהבה שחורה”, ביקורות על זה לא להונות את הציפיות שלך. הדמות הראשית של כמאל סוג’ר מתנגנת על ידי שחקן נפלא ואהוב, בוראק אוז’יוויט. הוא ידוע לצופים שלנו על המופע האחרון שלו “Korolok – ציפור שירה” ואת התפקיד של באלי ביי בסדרת הטלוויזיה “The Magnificent Age”. רוב הצופים בטלוויזיה פשוט מאוהבים השחקן הזה וליהנות צפייה בסרטים עם השתתפותו.

ערוץ ויוה

גם ערוץ הדרמות הטורקיות+, המשדר סדרות טורקיות וסרטים בטורקית, וגם ספריית VOD הכוללת את כלל תכני הערוץ, כדי שתוכלו לצפות בכל זמן שתבחרו. ערוץ המשדר סביב השעון את הסדרות הטורקיות החדשות והמצליחות בעולם, ולראשונה בישראל – סרטים בטורקית עם כל הכוכבים הגדולים!

  • בזכות המחזה המוכשר שלו, רגשות אמיתיים, אני רוצה לראות את הציור “אהבה שחורה” בנשימה אחת.
  • התמונה החדשה והמסקרנת “בלאק לאב” היא סדרת טלוויזיה טורקית, שסקירותיה ודירוגיה הכניסו רשומות נגד סרטים תורכיים אחרים.
  • היא הקריבה את חייה לטובת טיפוח ביתה וילדיה, ועכשיו היא חשה חרטה על שבזבזה את שנותיה היפות.
  • אנו רואים לא רק סדרת הייצור המקומי, אלא גם הפקת סרטים של מדינות אחרות.
  • שני בני דודים, שגדלים ביחד באותה אחוזה כמו אח ואחות, מניחים לילה אחד לאהבה שהם חשו זה לזו במשך זמן כה רב, ומתנשקים.
  • ביקורות על המשחק שלה הם מאוד חיוביים, היא כל כך באמת מצייר סבל, כי אתה מתחיל לחוות איתה.

אחרי סדרת הטלוויזיה התורכית המפורסמת “מאה המופלאים”, הצופה הרוסי גילה עניין רב בסרטי טורקיה. שני בני דודים, שגדלים ביחד באותה אחוזה כמו אח ואחות, מניחים לילה אחד לאהבה שהם חשו זה לזו במשך זמן כה רב, ומתנשקים. הנשיקה הזאת גורמת לשני הצעירים להתפרק. הילד קובר את האהבה הבלתי אפשרית הזאת לתוך לבו והולך ומתרחק ומשאיר את הנערה מאחור.

אהבה וכסף שחור: פרק 119

הזוג מתעקש בכל זאת להתחתן ובדרכם לחתונה, הם מעורבים בתאונת דרכים שתשנה את חייהם מקצה לקצה. פרחאת הוא רוצח שכיר שעובד אצל דודו הפושע. אסלי היא רופאה צעירה שאפתנית ואידיאליסטית. יום אחד דרכיהם נפגשות בנסיבות יוצאות דופן, אסלי מנתחת אדם שפרחאת ירה בו, וכדי להציל את חייה, היא נאלצת להתחתן עם פרחאת.

ביקורות על המשחק שלה הם מאוד חיוביים, היא כל כך באמת מצייר סבל, כי אתה מתחיל לחוות איתה. דמי מנוי חודשיים של 19.90 ש”ח. בכפוף לתנאי הנספח. ביום ההולדת שלה היא חוזרת לאיסטנבול, שם מתגוררים אביה, אמה ושתי אחיותיה באחוזה גדולה.

אהבה וחטא

באותו ערב, המשפחה שלה מפתיעה אותה ליום הולדתה במסיבה. ברגע שארדה ועומר מגיעים, עומר הרוס כשהוא רואה את סיבל במושב הנוסעים, עם כדור בראשה. במהלך ההלוויה של אביה, אליף מאוימת על ידי קבוצת גברים אשר מכריחים אותה לגלות היכן נמצאים יהלומים. אז מגלה אליף שאביה היה בעצם גנב יהלומים בשווי של מיליוני דולרים, וכעת הוא מת, היא חייבת למצוא אותם ולמסור להם את היהלומים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן