צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » אדיר מילר קשת 12 לצפייה ישירה

אדיר מילר קשת 12 לצפייה ישירה

הערב (שלישי, אחרי החדשות, קשת 12) ייעלה חלק א’ מהמופע הקורע של אדיר מילר, לראשונה, בהיכל מנורה מבטחים.

  • ב-mako תמצאו פרקים מלאים של התכניות, הצצה אל מאחורי הקלעים ותוכן בלעדי עבור הגולשים.מאחורי האתר עומדת מערכת גדולה הכוללת עשרות אנשי תוכן, עורכים וכתבים בכירים ומנוסים, כולם נושמים וחיים את התכנים שהם מסקרים ומחויבים לתוכן איכותי, אוביקטיבי ויצירתי.
  • אז אחרי שאכלנו המון סופגניות, חרשנו את מופעי חנוכה ובילינו עם בפקקים עם המשפחה – עכשיו הגיע הזמן להתרווח על הספה ולא להפסיק לצחוק.
  • TV.ifindfast.com הינו אתר המציע טלויזיה לצפייה ישירה באינטרנט.
  • “אין מה לזרז נשים. זה לא עוזר לא לצעוק, לא להגיד אני באוטו, תמות באוטו לא אכפת לה” קובע אדיר.
  • אנחנו פה, בכל שעה, עם כל מה שחדש, כל מה שחם וכל מה שחשוב לחיים של כולנו.

“פעם אחת הרגשתי גבר, אמרתי אני באוטו, ואז קלטתי בחניה מלא מכוניות עם גברים בודדים שבוזים כמוני”. אז אחרי שאכלנו המון סופגניות, חרשנו את מופעי חנוכה ובילינו עם בפקקים עם המשפחה – עכשיו הגיע הזמן להתרווח על הספה ולא להפסיק לצחוק.

אדיר מילר מודה: “אני מפחד לזרז את אשתי – עלול להעיר את הנמר”

כל זאת לצד מיטב התוכן מזכיינית ערוץ 2 “קשת”- גוף התוכן הטלוויזיוני המוביל בישראל – עם כל התכניות האהובות כמו האח הגדול, מאסטר שף, הכוכב הבא, ארץ נהדרת, עובדה, סברי מרנן, רמזור תכניות ערוץ 24 ועוד. ב-mako תמצאו פרקים מלאים של התכניות, הצצה אל מאחורי הקלעים ותוכן בלעדי עבור הגולשים.מאחורי האתר עומדת מערכת גדולה הכוללת עשרות אנשי תוכן, עורכים וכתבים בכירים ומנוסים, כולם נושמים וחיים את התכנים שהם מסקרים ומחויבים לתוכן איכותי, אוביקטיבי ויצירתי. אנחנו פה, בכל שעה, עם כל מה שחדש, כל מה שחם וכל מה שחשוב לחיים של כולנו.

TV.ifindfast.com הינו אתר המציע טלויזיה לצפייה ישירה באינטרנט. האתר מציע צפייה ישירה במגוון רחב של ערוצי טלויזיה בישראל ובעולם, בניהם ערוצי חדשות, אקטואליה, ספורט ובידור. במופע, צולל הקומיקאי לתופעה שמוכרת לכולנו, ובעיקר לגברים שבינינו – הזמן שצריך לחכות לנשים. “אין מה לזרז נשים. זה לא עוזר לא לצעוק, לא להגיד אני באוטו, תמות באוטו לא אכפת לה” קובע אדיר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן